تعداد بازدید : 7160
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۵/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۶/۳۰
کاربران آنلاین : 0
اعظم خیابانی - مدیر سایت
۱۳۹۳/۵/۸ ۱۰:۴۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸

کسی تجربه واژینیسموس داشته ؟

(ویرایش)

سلام دوستان  ،توصیه میکنم ابتدا مقاله واژینیسموس رو بخونید .

و اگر به هر درجاتی مبتلا به واژینیسموس هستید ، تحربیات خودتون رو اینجا به اشتراک بزارین و من هم کنارتون هستم و کمک تون میکنم .

:-))

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۳/۵/۹ ۱۲:۲۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۹/۲۳ ۰۷:۰۱:۲۲
(ویرایش)
سلام دوستان...من واژینیسموسیم. اونم از نوع شدیدش.. وقتی ازدواج کردم بعد سه سال تونستم بالاخره با شوهری رابطه داشته باشم. :-(
اونم نصفه کاره و بی لذت.. هنوزم که هنوزه همونجوریم. الان باردارم و نزدیک زایمانمه.. کسی بوده که با واژینیسموس تجربه زایمان طبعی داشته باشه؟؟؟ من از معاینه و حتی نگاه کردن اون ناحیه توسط کس دیگه میترسم. به نظرتون میتونم طبیعی بزام؟؟؟؟؟؟ کسی هست؟؟
۱۳۹۳/۵/۹ ۱۵:۰۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۵/۱۵ ۲۳:۱۶:۰۱
(ویرایش)
سلام بنده واژینیسم شدید بودم و الان در حال درمان میباشم . و شدت واژینسمم کم شده. و خیلی امید دارم. و از مدیر سایت هم به خاطر اهمیت دادن به حرف و نظر من تتشکر میکنم
۱۳۹۳/۵/۱۵ ۱۵:۲۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۲۲:۱۰:۰۱
(ویرایش)
سلام منم داشتم ولی تا دو ماه بعد ازدواجم رفع شد بیشترین عاملی که کمکتون میکنه اینه که ریلکس باشین و همکاری کنین مطمئن باشین رفع میشه
راه های خداوند خردمندانه و چاره های او حکیمانه است....
۱۳۹۳/۶/۹ ۲۳:۱۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۶/۱۵ ۰۹:۵۲:۳۶
(ویرایش)
سلام
خسته نباشید، سایت فوق‌العاده ای دارین،خواستم یک کمکی به دوستانمون بکنم،
من تازه ازدواج کردم و قبل از ازدواج همیشه ترس از این قضیه رو داشتم،ولی خیلی راحت این کار انجام شد،
سعی کنین توی یه محیط بسیار اروم و آرامش بخش این کارو انجام بدین،شرایط روحی تو این مسئله خیلی تاثیر گذاره و اینکه وظیفه ی اصلی به عهده ی شوهر هست تا این ارامش رو ایجاد کنه،خودم خیلی ترس داشتم اما خوشبختانه خیلی راحت گذشت، باید خودتونو ریلکس کنین
سرتونو درد آوردم. امیدوارم کمک کوچیکی کرده باشم.
۱۳۹۳/۸/۲۹ ۱۲:۱۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)
منم یه واژینیسموسی هستم که دارم خودم رو درمان میکنم.یه تاپیک زدم واسه درمان.لطفا اگه همچین مشکلی دارید بیاین اونجا تا به کمک هم مشکلمون رو حل کنیم.

http://mamasite.ir/fa/forum/44236/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3%28%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C%29
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۵/۸/۳ ۱۴:۱۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۳ ۱۴:۱۷:۱۲
(ویرایش)

سلام

من واژینیسموس دارم و در حال درمان هستم . اوایل معاینه هم برام خیلی سخت و درد اور بود ولی الان برای معاینه خیلی راحتم و به راحتی بکارتم دیده میشه ولی هنوز ترس از این دارم که چیزی داخلش بره ترس از خونریزی دارم ...

۱۳۹۵/۸/۳ ۱۵:۳۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۵ ۰۴:۴۱:۱۰
(ویرایش)

هلن جون عزيزم بيا انجمن واژينيسموس صفحه اول رو كامل بخون وتمريناتت رو از كگل شروع كن از صفحه آخرهم ميتونى پيام بزارى وبا مريم وسلما جون در ارتباط باشي،اونجا يه شرح حال از خودت بده  راهنماييت ميكنن حتما،جلوى اسمت(...)بزار كه معلوم شه درحال درمان هستى،بيا اين لينك عزيزم؛http://mamasite.ir/fa/forum/304760/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%A1-?page=1

❤️
۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۶:۱۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۱
(ویرایش)

سلام منم همین مشکلو دارم الان دو سال ازدواج کردم با معاینه مشکلی ندارم اما با دخول مشکل دارم 

۱۳۹۸/۶/۲۸ ۱۸:۳۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۰:۱۸:۵۷
(ویرایش)

سلام‌ من سی و‌هفت سالمه و پنج ساله  واژینیسموس دارم،  و بشدت هم  تحت فشارم  بابت بارداری از طرف خانواده همسرم هیچ کس حتا خانواده  و نزدیکانم از مشکلی که دارم  مطلع نیستند، بار  روانی زیادی روی منه و خیلی درگیرم ، نمیدونم هربار  سعی میکنم با استغاده از کگل ریلکسشن  داشته باشم اما  نمیشه که نمیشه دیگه نامید شدم  

۱۴۰۲/۶/۳۰ ۰۲:۴۸:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۷/۱۴ ۱۳:۳۷:۲۵
(ویرایش)

سلام من سه ماه ازدواج کردم و با وجود رابطه اول (دخول کامل) بازم ترس دارم و اجازه پیش روی به همسرم رو نمیدم و میترسم میشه راهنماییم کنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران