تعداد بازدید : 1758353
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۱/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۰۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۰:۵۱:۳۲
(ویرایش)

معصوم جان دقیقا...زمانایی که بچه بازی درنمیارم شوهرم شاکی میشه میگه چرا واسم لوس نمیکنی...فکرکنم آرزو به دل بمونیم یه بارم که شده سر قهر و لجبازی خودمون واسه منت کشی پیش قدم شیمanim2-40

ولی خیلی وقتا این صبوری و مهربونیشون اعصابو بهم میریزه مخصوصا وقتی قهرمیکنیم زودمیان آشتی آدم کفرش میگیرهanim2-65d6a5d6s

وقتی چترت خداست، بگذار ابر سرنوشت هرچقدر میخواهد ببارد...
خداجونم متشکرم زندگی بروفق مراد است....
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۰۱:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۱۰ ۱۶:۳۷:۲۹
(ویرایش)

معصوم جون رنگ بژ تنباکویی یا کنفی کاراملی یا نسکافه ای بهت خیلی بیاد یا بگو زمینه ش یه ذره تیره تر باشه بعد خیلی کم ازش لایت در بیارن اونم خیلی خوشگل میشه

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۰۳:۵۱
(ویرایش)

نواجون اره حرفات درسته مسئولیت خانه داری و این چیزا خیلی رعایت میکنم...خیلیا میگن زیاد لوس بازی نکن زننده میشی آخه شوهرم همیشه میگه لوس بازی کن سرحال شم...شوهرم بیشتر ازاینکه بیرون با بقیه سنگینم و فقط باخودش نرم و مهربونم ذوق میکنه...همینم هست تو جمع ها خیلی خشکم فقط پیش شوهرم صمیمی و لوس لوس میکنم و پیش دوستام خیلی صمیمیم.

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۰۳:۵۱
(ویرایش)

خانوم پاشا جون عزیزم اتفاقا اخلاق آقاتون خیلی خوبه که از قهر خوشش نمیاد من 1 سال و نیم با شوهرم کار کردم تا این اخلاقشو کنار بذاره و قهر نکنه قهر مرد خیلییییییییییییییییییییییییییی مزخرفه میره رو اعصاب آدم

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۰۵:۴۰
(ویرایش)

آره فاطیما جون میفهمم چی میگی آخه همین دوستم که گفتم شوهرش دوست شوهرمه و واسطمون بوده خیلی قهرمیکنه زنش بیچاره عاجز شد..البته زنم خیلی لوس و قهرکره دم به دقیقه قهرمیکنه و فورا خوب میشه ولی شوهرش خیلی قد و مغروره

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۳۰ ۱۳:۴۲:۰۳
(ویرایش)

ماهم خیلی دعوامون میشه ولی باورتون نمیشه سابقه نداشته قهر کنیم.من اگه بخام قهر کنم و مثلا جدا بخابم شوهرم نمیزاره میگه حق نداری پاتو از ااتاق خاب بزای بیرون قهر باش ولی تو بغلم باش.خخخخخ.میبینین قهرمونم مثل ادمیزاد نیست.

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۱:۴۱
(ویرایش)

از دوست داشتن زیاد هم آدم زیاد قهر میکنه چه مرد باشه چه زن...چون انتظار ناراحتی از طرف مقابلو ندارن...شوهرمم خیییییییلی دوران مجردی لجباز بود باهمه باخانوادش و دوستاش و همین دوستش که واسمون بود بیخود قهر میکرد ولی وقتی ازدواج کرد دید که نه بابا لجبازترازمنم هستن anim2-25r30wi

الان خودش همش میگه چقد رفتار زنونه داشت که بیخود لج میکرد..به قول خودش زن باید ناز کنه مرد ناز بکشه

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۲:۵۲
(ویرایش)

نواجون شوهرت طاقت نداره ازش جدا بخوابیanim2-40

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۳:۴۴
(ویرایش)

فاطی جون برعکس من از قهر خوشم نمیاد اصلا قهر نمیکنم شوشو هم اعتراف کرد خوشم میاد از این اخلاقت که قهر نمیکنی منم اونقده روش کار کردم که دیگه قهرو گذاشته کنار

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۵:۰۲
(ویرایش)

من اوایل خیلی قهر میکردم ولی الان اگه ازش ناراحت بشم سرسنگین میشم باهاش..اونم بیشتر توجه میکنه

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۶:۱۳
(ویرایش)

نوا جون خیلی خوبه اونجوری.کلا زمان قهر اگه جای خوابا جدا بشن دیگه کم کم هر دو طرف به دوری عادت میکنن.ایشالا همیشه اینجوری بمونین

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۸:۱۹
(ویرایش)

اگه زنی حتی از شوهرش شدیدا ناراحت باشه جای خوابشو از شوهرش جداکنه ملائکه تا صبح نفرینش میکنن...یادم نیست اینو کجا خوندم

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۱۸:۴۵
(ویرایش)

فاطی جون منم دعوا داشته باشیم سر سنگین میشم ولی قهر اصلا اون سر سنگینیمم بعد یه ساعت تموم میشه anim2-25r30wi انگار نه انگار کلا من از بچگی عادتم همین بود با خونواده مم اونجوری بودم

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۲۰:۴۲
(ویرایش)

دقیقا فاطیما جون

بعداز اینکه سرسنگینیم تموم شد و باهاش خوب شدم شوهرم میگه چرا یهویی از این رو به اون رو میشی!من میترسم ازتanim2-25r30wi

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۲:۲۷:۲۲
(ویرایش)

anim2-25r30wi
شوهر من اعتراف کرد از این کارم خوشش میاد فکر من اینجوری هستیمanim2-smilies-azardl بعد دعوا شوشو و من  اینجوری angry
بعد از یکساعت anim2-28 anim2-40

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران