تعداد بازدید : 36074
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۲/۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۲/۱۹
کاربران آنلاین : 0
سيم
۱۳۹۴/۲/۹ ۲۱:۲۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۲/۱۰ ۱۸:۱۸:۰۰

حدس جنسيت جنين

(ویرایش)

سلام دوستاني كه تجربه دارين مي تونين جنسيت ني ني منو حدس بزنين 

هفته ٩و١٠هستم ،صبح ها حالم خوبه ،تهوع اصلا ندارم نه صبح و نه شب ،همه چيز مي خورم ،خواب روز رو دوس دارم اما شبا دير خوابم مي بره ،تنبل شدم ،رشد موهاي پام زياد شده ،پاهام سرده مخصوصا هفته هاي اول كلا سردم ميشه ،تو عكس سونو ني ني چپه كه ميشه راست شكم من ،دستام كمي خشك شده ،گاهي سردرد مختصري دارم 

خدايا شكرت 🙌
۱۳۹۴/۲/۹ ۲۱:۲۸:۱۵
(ویرایش)

اگر كسي تجربه داره كمك كنه خيلي كنجكاوم 

خدايا شكرت 🙌
۱۳۹۴/۲/۱۰ ۱۸:۲۰:۵۶
(ویرایش)

ممنون عزيزم ،سلامت كه از همه چيز مهم تره ،هنوز تكون نخورده ،چاق هم نشدم فقط كمي شكم دارم 

مرسي كه نظر دادي 

خدايا شكرت 🙌
۱۳۹۴/۲/۱۶ ۰۰:۲۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۰۰:۱۹:۴۷
(ویرایش)
سلام عزیزم.منم خیلی از علایم تو رو داشتم.تو هفته 9 و 10 بی حال و بی اشتها و خوابالو شدم.گاهی سردرد داشتم.پاهام سرد بود.مثل قبل از بارداری علاقه چندانی به شیرینی جات نداشتم.حتی 4 کیلو هم کم کردم.تا آخر پنج ماهگی شکم نداشتم.صورتم تغییری نکرده.(ماه هفتم هستم) ورم هم ندارم شکمم هم به نسبت کوچولوئه.نی نیم هم خیلی شیطونه و لگد میزنه.همممممه میگن بهت میخوره بچت پسر باشه امممماااا سونو گفت دختره.بعد از همه ی این حرفا یه چیزی رو میخوام بهت بگم.این علایم اختصاصی نیستن.فرد به فرد متغیره چون بدن هرکسی نسبت به تغییر هورمون ها یه جور واکنش نشون میده.شکل شکم و اندازش هم بستگی به عضلات و استخوان بندی هر شخصی داره.نوع حرکت جنین هم بستگی به طرز قرار گرفتنش داره.میدونم خیلی کنجکاوی جنسیتش رو بدونی چون خودمم همینطور بودم.اما بعترین راهش اینه تا سونوی سلامت که حوالی هفته 20 هست صبر کنی.انشالله که سالم باشه
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۴/۲/۱۸ ۰۳:۲۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۲۲:۱۰:۰۱
(ویرایش)
سلام عزیزم اول ایشالا که سالم و صالح باشه و به ناز پدر مادرش بزرگ بشه و دوم اینکه با نظر پری جان کاملا موافقم منم دقیقا مثل پری جان بودن الان دخترم ده ماهه هست,همه چی بستگی به بدنت داره,مادر خودم چهار تا پسر به دنیا آورده میگفت حاضرن قسم بخورم پسره عمه میگفتن پسره ولی دخمل شد گفتم که ایشالا سالم و صالح باشه,پری جان و همچنین شما ایشالا زایمان موفقی داشته باشین خدا براتون نی نی هاتونو حفظ کنه آمین
راه های خداوند خردمندانه و چاره های او حکیمانه است....
۱۳۹۴/۲/۱۹ ۱۵:۳۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۱ ۱۴:۲۸:۰۶
(ویرایش)
سلام عزیزم منم دقیقا همینطور بودم نه حالت تهوع نه از چیزی بدم می اومد ولی سردرد داشتم خودمم چاق نشدم.الانم پسرم 19ماهشه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران