تعداد بازدید : 16594
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۵/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۶/۲
کاربران آنلاین : 0
roz abi
۱۳۹۴/۵/۸ ۰۸:۳۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ۰۰:۳۱:۴۵

لطفا کمکم کنید ازمایش بتا منفی بی بی چک مثبت

(ویرایش)
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید. دوماهه پریودم عقب افتاده.اخرین پریودم 31اردیبهشت بود دوره هام همیشه منظمه 24تیر یه لک قهوه ای متوسظ دیدم 4مرداد هم زیرشکمم به شدت دردگرفت و درد تا پایینترمیکشید خیلی دردناجوری بود.هفته قبلش هم بی بی چک گذاشتم منفی بود.بعد دردزیر شکم رفتم دکتر گفت احتمالا بارداری برام آزمایش خون نوشت zeroشد.همون روز بی بی چک مثبت شد فرداش هم مثبت شد یه باردیگه هم مثبت شد ولی امروز منفی!یه ماما دیروز بم گفت سونو واژینال بده ولی من متاهلم ولی هنوز دخترم کمکم کنید باید چیکارکنم؟احتمال بارداری هست؟
۱۳۹۴/۵/۸ ۰۹:۲۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۲۲
(ویرایش)

سلام خوب میگفتی سنو شکمی برات بنویسه چون معمولا ساک حاملگی از هفته 6 معلومه باز از خ خیابانی سوال کنم البته از بتا دقیقه معمولا

۱۳۹۴/۵/۸ ۱۰:۳۸:۳۷
(ویرایش)
یعنی ممکنه تازه باردارشده باشم؟دوتابی بی چکی که منفی شدن بعد چندساعت دوباره نگاشون کردم یه خط خیلی محو دیگه معلوم شده بود
۱۳۹۴/۵/۸ ۱۱:۰۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۰:۰۷:۴۳
(ویرایش)
رز ابي عزيزم بي بي چك بعد از چند ساعت نتيجه درست نيست نهايت بايد تا پنچ دقيقه باشه
گفت خداي من همونيه كه من ميخوام انشا... منم هموني باشم كه خدام ميخواد.
۱۳۹۴/۵/۸ ۱۱:۰۹:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۲۰:۵۶:۲۸
(ویرایش)

سلام. عزیزم شما سونو شکمی بده . ببین نتیجه چی میشه

فرشته کوچولوی من زمینی شد. خدایا شکرت
۱۳۹۴/۵/۸ ۱۵:۵۵:۱۵
(ویرایش)
شنبه میرم دکتر بگم سونو بنویسه ببینم چی میشه دعا کنید برام
۱۳۹۴/۵/۱۲ ۱۴:۳۷:۵۶
(ویرایش)
بچه ها امروز رفتم سونوگرافی گفت هنوز زوده مشخص نیس بارداری یانه یکی دوهفته دیگه باید صبرکنی گفت مشکلی نداری فقط ضخامت اندومترت زیاده ضخامتش 13میلیمتره. گفت اگه بارداری طبیعیه ولی اگه نه زیاده
۱۴۰۰/۶/۲ ۱۰:۵۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

عزیزم تو این پست دلیل بی بی چک مثبت و آزمایش منفی حالت هایی که ممکنه این اتفاق بیفته توضیح داده.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران