تعداد بازدید : 943806
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
مریم(19) (vaginis_mus@yahoo.in)
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ۲۳:۳۵:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱

انجمن درمان واژينيسموس و درد و ترس از نزديكي سال ١٣٩٥ (غیر فعال است)

(ویرایش)

سلام. خوش امدید

قبل از شروع کار، برای خواندن مطالب آموزشی و قوانین انجمن درمان واژینیسموس ماماسایت اینجا کلیک کنید

حالا که قوانین انجمن را خوانده اید ، شروع کنید به خواندن مطالب اینجا(همین صفحه). و بعدش که متوجه شدید قضیه از چه قرار است ، به صفحه ی آخر همین تاپیک بروید و شرح حال خودتان رو نوشته و از دوستان طلب یاری کنید.

اعظم خیابانی - فوق لیسانس مامایی (بهداشت جنسی و باروری) 

مشاوره اختصاصی مستقیم با من :     9099070533

شماره مطب جهت مشاوره حضوری  44022005

درمان واژینیسموس در یک تا سه جلسه

تضمینی - بدون جراحی

دوستان تازه وارد ، این انجمن به دست دوستانی که خودشون به این روش اینجا درمان شدند اداره و راهنمایی میشه .

واژینیسموس به زبان ساده

یعنی اینکه ازدواج کردی ولی هنوز دختر باکره هستی، یعنی از نظر جنسی در معاشقه با همسرت تحریک میشی ولی به محض اینکه میخواد رابطه تون کامل بشه بدنت منقبض میشه و گاهی حتی پاهات شروع به لرزیدن میکنه و در شدیدترین حالت می تونه نزدیکی و دخول و غیر ممکن کنه و منجر به درد شدید بشه. در برخی موارد نوع واژینیسموس به حدی شدید هست که زن از ترس اینکه ممکنه معاشقه به دخول ختم بشه هیچ لذتی از معاشقه نمیبره و اصلا تحریک نمیشه و این انقباض به حدی شدیده که باعث بسته شدن خودبخود پاها و انقباض شدید تمام بدن، افزایش ضربان قلب ، تنفس و افت فشار خون خواهید شد. بستگي به شدت بيماري علائم متفاوت هست، در برخي از خانمها كه شدت بيماري كمتر هست دخول صورت ميگيره اما با درد و سوزش همراه هست

خوشحاليم و خدارو شاكريم كه در تاپيك قبل در مدت يك سال و چهار ماه فعاليت انجمن درمان واژينيسموس ماماسايت ، ١٦٧ نفر درمان شدند، اين تاپيك زير نظر خانم اعظم خياباني و ادامه ي تاپيك قبل هست و به هدف درمان خانمهاي كه از اين بيماري در رنج و عذاب هستن ساخته شده است

باشد كه هيچ زوجي از اين بيماري در رنج و عذاب نباشد

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱ ۰۰:۰۶:۳۶
(ویرایش)

اولین قدم برای درمان واژینیسموس ، یادگیری و انجام تمرینات زیر می باشد:

ورزش كگل

تمرين وارسي

تمرين با ديلاتور

۱۳۹۵/۱/۱ ۰۰:۱۱:۳۵
(ویرایش)

ورزش کگل:

تمرین یا ورزش‌ كگل، ورزشی براي تقويت عضلات حمايت‌كننده مجراي ادراري، مثانه، رحم ، راست روده (ركتوم)، مقعد و واژن در کف لگن می باشد

نحوه ي انجام ورزش كگل

براي انجام اين ورزش بايد عضلات دور مهبل و مقعد را سفت كنيد (درست مثل زماني كه مي‌خوايد جلوي جريان ادرار را بگيريد) و چند ثانيه نگهداريد و بعد رها و شل كنيد.

برای اینکه بدونید این تمرین و درست انجام میدید:

- میتونید هنگام ادرار كردن فقط براي يك لحظه جلوی ادرار كردنتون و بگیرید.
- یا كه انگشتتون و بشورید و ناخنتون و کوتاه کنید و آروم وارد واژنتون کنید و عضلات را منقبض كنيد. اگر روي انگشتتان احساس فشار كرديد معلوم هست كه ورزش را بصورت صحيح انجام مي‌دهيد. شكم و عضلات نشيمن نبايد هنگام انجام ورزش‌هاي كگل حركت كنند و باید بتونید به راحتی در هنگام تمرین کگل نفس بکشید و نفستون و حبس نکنید

۱۳۹۵/۱/۱ ۰۰:۲۳:۱۸
(ویرایش)

تمرين وارسي:

تمرين وارسي به دو روش زير انجام ميشود

- مثل حالت دستشویی بشینید و یه آینه هم بذارید زیر پاتون و زور بزنید. ورودی واژن جايي كه خون پریودی هم از همین جا خارج میشه. ورودی واژن دقیقا محل ورود دیلاتور و آلت هست

- بشینید و تکیه بدید، پاهاتون و باز کنید و یه آینه بذارید جلوتون و با دست سعی کنید یکم ورودی و باز کنید و توی آینه مشاهده کنید

۱۳۹۵/۱/۱ ۰۰:۳۴:۲۵
(ویرایش)
تمرين با ديلاتور

از آنجایی که فرد واژینیسموس به علت ترس و انقباض شدید قادر به تحمل ورود آلت به واژن نیست برای درمان این حالت و از بین بردن ترس و انقباض شدید عضلات تمرين با ديلاتور و پيشنهاد ميكنيم، ديلاتور بصورت اماده در ايران وجود ندارد و ميتونيد با پنبه و دستكش بسازيد

مواد لازم : پنبه ، دستکش جراحي سایز لارج (بزرگترین سایز) ، لوبریکنت ساده

طرز ساخت : انگشت دستکش رو پر از پنبه کنید تا و بعد با نخ محکم انتهاش و ببندید .

چگونه با ديلاتور تمرين كنيد:

برای شروع تمرین با دیلاتور ، بشینید و راحت تکیه بدید ، پاهاتون و باز کنید و ریلکس باشید. دیلاتوری که ساختید و آغشته به لوبریکنت کنید و ورودی واژن که در تمرین وارسی شناختید قرار بدید و آروم وارد کنید و مشغول آهنگ یا تی وی بشيد

وقتی ديلاتورکامل وارد شد آروم عقب جلو کنید

۱۳۹۵/۱/۱ ۰۰:۳۷:۵۰
(ویرایش)
نكته :

- در طی این تمرینات بدون اینکه متوجه بشید و بدون درد و خونریزی پرده از بین میره، پس حتما همسرتون و در جریان تمرینات قرار بدید تا بعدا مشکلی پیش نیاد.

۱۳۹۵/۱/۱ ۰۰:۳۹:۱۹
(ویرایش)

الهي به اميد تو

دوستان عزيزم سال نو مبارك، سالي سرشار از خوشي و سلامتي براتون ارزو ميكنم

۱۳۹۵/۱/۱ ۱۱:۱۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۸ ۰۱:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان گلم سال نو مبارکflower، امیدوارم برای همه تون سال خوب و خوشی باشه همراه با سلامتی .امیدوارم همه ی ماها خیلی زود درمان بشیم و دیگه واقعا هیچ زنی این بیماری رو نداشته باشه.

خدایا من تنها تورو دارم ، کمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱ ۱۵:۰۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

سلام دوستای گلم

سال نوتون مبارک،انشالله سال پر خیر وبرکتی داشته باشین،موقع سال تحویل خیلی دعا کردم که انشالله به حق فاطمه زهرا همه اینایی که چنین مشکلی را دارند زود درمان بشن،ماهم همینطور

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۱ ۱۹:۳۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۸ ۱۰:۵۹:۵۴
(ویرایش)

با سلام و تبریک سال جدید

من دیشب رفتم اقدام اما با زن رو مشکل دارم و زود خسته میشم شوهرم ازم خواست زن زیر کار کنیم که به گفته خودش وقتی کگل می کردم حس می کرده ولی من  هنوز نمی فهمم ایا هیچی وارد شده یا نه. تو تمرینات همیشه با زن رو مشکل داشتم و پیدا کردن جاش برام مشکل بود نظرتون راجع به اقدام مجدد با زن زیر چیه؟ من نمی تونم موقع اقدام به نحوه انجامش نگاه نکنم و همسرم میگه این کار باعث میشه من شل بشم و اینم یکی از مشکلات دیگه ماست از بچه هایی که اقدام موفق داشتن می خوام تجربشونو در اختیارم بذارن دقیقا باید چکار کنمم من خیلی مصمم تو این چند روز که فرصت کافی دارم تمومش کنم ضمنا سایز 12.5 از همون اول بدون هیچ دیلاتور دیگه ای وارد می کنم و کاملا باهاش راحتم

۱۳۹۵/۱/۱ ۲۰:۰۱:۰۵
(ویرایش)

كيميا جان شما كه راحت با ديلاتور تمرين ميكني، بدون كه الت خيلييييييي راحتتر و مهربونتر از ديلاتور هست، پس بدون استرس برو اقدام و وقتي معاشقه ي خوب داشته باشي كه تحريك بشي و لوبريكنت هم زياد بزني نيازي به كگل كردن نيست و فقط شل و ريلكس باش و سعي كن لذت ببري و اصلا به رابطه فكر نكن، با هر مدلي راحتي برو اقدام فقط استرس و از خودت دور كن مطمئن باش بانو ميشي، ايشالا اولين بانوي سال ٩٥ شما باشي، منتظر خبرهاي خوبت هستيم

۱۳۹۵/۱/۱ ۲۰:۰۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۸ ۱۰:۵۹:۵۴
(ویرایش)

ممنون مریم جون انشاالله بتونم اولین بانوی سال 95 باشم خیلی امیدوارم

۱۳۹۵/۱/۲ ۰۱:۳۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

سلام دوستان

من دیروز باسایز۱۱-۱۲کارکردم،که تقریبا باهاش راحت بودم،امروز بعد از مهمونیا اومدم دوباره تمرین کنم،اون دیلاتورما دوست نداشتم،یکم هنوز خیس بود،منم یکی دیگه درست کردم،البته ابتدا۱۱،وسطش۱۲،انتهاش۱۳،طولشم حدودا۱۲،ولی خیلی راحت تا اونجا که ۱۲بود رفت داخل،حتی یکمم بیشتر،ولی تا آخرش نرفت،هرکاری کردم نشد که نشد یه کوچولو آخرشم بره،نمیدونم مشکل کجا بود

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۲ ۰۲:۴۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۳:۲۹:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه: مریم جان و سلما جان و بارانا جان و همه دوستان

سال نوی همه مبارک

من بانوی 166 هستم. یک واژیناسموسی شدید که با تصور رابطه حالم بد میشد چه برسه به اصلش. ولی با این سایت و همکاری این سه بانوی عزیز اواخر 94 درمان شدم.کاری که وقتی دکتر رفتم اصلا نمیدونست من چی میگم.فکر کنید یه متخصص زنان بگه خیلی ناز داری و باید تحمل کنی!!!!angry الان با همسرم راحت راحت رابطه دارم و خیلی هم لذت میبرم.و مدیون لطف خدا کمک دوستان و تمرینات هستم. با این روند نشد وجوووود نداره.تورو خدا تمرین کنید. زمانو از دست ندید.  مطمئن مطمئن باشید شما هم موفق میشید.

گفتم بتون روحیه بدم چون خیلی درکتون میکنم و تا عمر دارم دعا به جون دوستان میکنم

هیچ وقت اجازه نده ترس از شکست مانع حضورت در مسابقه بشه...
۱۳۹۵/۱/۲ ۰۸:۴۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

سال نو مبارک عزیزان 😍😘🌷

ممنون از لطف و محبت شما عزیزان. امیدوارم همیشه در زندگی شاد و سلامت باشید.💗

آیلین جان. دیلاتورت را بد ساختی. حتما میدونی باید حداکثر ابتدا تا انتها حداکثر یک سانت تفاوت باشه. شما هنوز آماده سایز ۱۳ نیستی و اول تا انتها دو سانت تفاوته و اینجوری خودتو اذیت میکنی. تغییر بده دیلاتور را

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۲ ۱۲:۴۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۳ ۱۵:۱۱:۱۰
(ویرایش)

سلام به همه.سال نو همتون مبارک ایشالله امسال پراز شادی و موفقیت باشه واسه همتون. امسال خدا به من یه عیدی خیلی بزرگ داد و چیزی ک مدتها بود منتظرش بودم تحقق پیدا کرد. من بانو شدم   valentine خیلی خوشحالم .از دوستای خوبم مریم جون سلمای عزیز و بارانای گل که این  همه زحمت میکشن و راهنمایی میکنن خیلی ممنونم ایشالله هرچی میخوان خدا بهشون بده چرا که روح بزرگ و قلب مهربانی دارندflower

اشک های دیگران را مبدل به نگاه های پر از شادی نمودن بهترین خوشبختی هاست
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران