تعداد بازدید : 940597
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۸:۲۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۴:۵۱:۵۵
(ویرایش)

سوداجون واقعااا ممنونم از راهنمائیتهنوز اقدامی نکردم اما فعلا کمی انگیزه پیدا کردم.. ببخشید یه سوال ؟ کسیرهست که حضوری هم مراجعه کرده باشه؟ میخوام بدونم کدوم روش بهتر جواب میده؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۸:۲۵:۲۸
(ویرایش)

سوداجون

واقعااا ممنونم از راهنمائیت هنوز اقدامی نکردم اما فعلا کلیانگیزه پیدا کردم با وجود شماها.. ببخشید یه سوال ؟ کسیرهست که حضوری هم مراجعه کرده باشه؟ میخوام بدونم کدوم روش بهتر جواب میده؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۸:۳۴:۴۰
(ویرایش)

هانیه جون کاملا موافقم که با هم شروع کنیم و انگیزه بدیم به هم ... به امید بانو شدن😊

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۸:۳۹:۲۳
(ویرایش)

سوداجون معاینه پرده انجام دادم ولی از اونجایی که دکتر فهمیده بود که خیلی میترسم جنس پردمو نگفت فقط گفت همین جلوست پردت و درضمن توضیحش از پرده این بود که پاره نمیشه مثل بادکنکی میمونه که باز میشه ... بخاطر همین یکم ترسم بیشتره فکر میکنم حلقوی باشه 😦😢

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۸:۴۴:۳۲
(ویرایش)

مرسی از روحیه دادنت زندگی عزیزم 😊😙

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۹:۰۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

هورا هورا هورا

تبریک می گم به بانوهای جدید

Zari جان و سنا جان مبارک باشه.

روزهای خوبی رو در کنار همسرتون آرزومندم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۹:۱۶:۲۳
(ویرایش)

آهو جان تو این دوره کگل رو روزانه انجام بده عزیزم . تا بعد پریود تمرینت رو با قدرت ادامه بدی تا بانو شدن ان شاا....

Mahla جان

خیلی خوشحالم که انگیزه پیدا کردی برای درمان

عزیزم واسه نوع پرده ات مشکلی نیست. از نوعی که جراحی می خواد نیست. می تونی شروع کنی تمرین رو. وارسی انجام بدی و کگل رو شروع کنی. حتما موفق میشی.

اگه امکان مراجعه حضوری برات فراهم هست خیلی خوبه . با کمک خانم خیابانی زودتر به نتیجه میرسی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۰:۴۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

ممنونم سودا جون عزیزمممممممم

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۱:۳۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

بانوهای جدید تبریک میگم بهتون 

ب امید بانوهای بیشترanim2-thanks

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۱:۳۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
مهلا جان هر چي زودتر شروع كن اصلا معطل نكن عزيزم تا شروع نكني همش عقب ميندازي و بعدش ميبيني اون ي ذره انگيزه رو هم خدا نكرده از دست ميدي من الان سايز شماره چهارم
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۳:۵۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

ممنونم زندگی جون🌹🌹🌹

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۴:۲۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
سلام دوستان دارم از تمرين ميام نه سانت وارد كردم ي كم درد داشت ب زور حركت دادم اما هردو پوزيشن رو انجام دادم فقط موقع ورود اوليه سخت و دردناكه كسي توصيه داره براي راحت وارد كردن و كم كردن درد و اينكه بنظرتون تا كي با اين سايز تمرين كنم
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۶:۰۹:۱۳
(ویرایش)

Hanieh جان

قبل تمرین دوش آبگرم بگیری خیلی بهتره. از ژل زیاد استفاده کن و حواست رو به یه موضوعی پرت کن. این سوزش مال بازشدن واژنه و وقتی با این سایز راحت بشی دیگه سوزش نداری. آفرین خوب داری پیش میری عزیزم. خداقوت

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۳۶:۴۱
(ویرایش)

به نام خدا

سلام دوستان، من یه مدتی هست که دارم حرفاتونو میخونم، ولی با دیلاتور دوس نداشتم کار کنم. با انگشت همسرم شروع کردم و یه چند باری تمرین کردم. وارد میشد کامل ولی خییییییلی درد داشت. بعدشم سعی کردم با آلت تمرین کنم، دو بار تمرین کردم که دفعه اول احساسم این بود که ابتداش وارد شده ولی بازم واقعا درد داشت و دیگه ادامه ندادیم، بار دوم هم وقتی راه رو پیدا کردیم خیلی بهتر بود هر چند اولش راهو اشتباه رفتیم، دیگه ابتدای آلت راحت داخل میرفت ولی بعدش درد زیادی داشت و هم من خسته شدم و هم همسرم دیگه نتونست ادامه بده. تمرینامون خیلی پشت سر هم نبوده، الانم پریود شدم.

از کسایی که با تجربه هستن میخوام راهنماییم کنن که به نظرتون اگه همینطوری ادامه بدم مشکلم حل میشه؟

دردش واقعا زیاده مخصوصا یه جایی تو اولای واژن، ولی من اصلا نمیترسم و همیشه خودم نسبت به همسرم مشتاق ترم که تمرین کنم.

لطفا راهنماییم کنید 

به همه کسایی هم که موفق شدن واقعا تبریک میگم و برای همه دعا میکنم موفق بشن و از همه میخوام برای من هم دعا کنن.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۰۵:۱۸
(ویرایش)

Parande جان

اول مطمئن شو که مشکل از پرده ات نیست .

با این روش درمان که تو انجمن هست حدود 400 نفر درمان شدن و اگه شروع کنی حتما نتیجه می گیری. 

اما اگه دوست نداری با دیلاتور تمرین کنی چاره دیگه جز تمرین با انگشت همسرت و خود آلت نداری. ولی فکر می کنم باید تمریناتتون مداوم باشه یعنی هرروز انجام بدید و از ژل استفاده کنی و کگل کار کنی. امیدوارم نتیجه بگیری.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران