تعداد بازدید : 940471
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۴:۰۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سمیه جان

تا اونجایی که میدونم اگه خونابه روشن باشه مال پرده هست ولی اگر تیره باشه مال پریوده.

اگر عفونت داری نباید تمرین کنی ولی بازم در این مورد از خانم خیابانی عزیز و مشاورای عزیز بپرسی تا مطمئن شی عزیزم.

Hanieh جان 

ادامه بده عزیزم خیلی خوبه

ویان عزیز

اصلا ناامید نباش . تو که شروع کردی مطمئن باش موفق میشی. اینجا همگی هستیم تا به همدیگه کمک کنیم. اینجا گزارش بده و سوالی بود بپرس تا کمکت کنیم. فقط با روحیه بالا شروع کن به تمرین.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۴:۰۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

راستش روحیه ای برام نمونده یکسال از زندگیم گذشته من هنوز نتونستم شوهرمو اونجوری ک باید خوشحال کنم بشدت دلمون بچه میخاد همدیگه رو خیلی دوس داریم ولی من احساس ضعف شدیدی میکنم جوری ک از خودم بدم میاد..  ولی میخا مشرو کنم تا قبل از عید شاید مشلک حل بشه به اید خدا. ..  لطفن برام دعا کنید. ..  من فقط تو یه حالت نشسته میتونم دیلاتور شماره یک و وارد کنم حالت خابیده اصلن نمیتونم باید چیکار کنم یکی دوماه پیش یه هفته تمرین کردم ولی باز مصله الان بودم

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۴:۲۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱ ۱۲:۳۱:۵۲
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز

از وقتی تمرین رو شروع کردم خیلی درد و سوزش در واژنم دارم البته منظورم موقعی که دیلاتور رو وارد میکنم نیس همینجوری سوزش داره الان هم که پریودم این سوزش خیلی زیاده به خصوص وقتی ببخشید دستشویی میرم

امروز رفتم دکتر کرم واژینال دادن البته دکترش چندان مهارت نداشتن حالا دو تا سوال دارم ایا بعد پریودی تمرین رو شروع کنم

دوما برای بهبود و جلوگیری دوباره از عفونت چکار کنم

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۴:۵۰:۵۸
(ویرایش)

وای توروخدا کمک...  من وقتی دیلاتورو وارد میکنم نمیفهمم رفته تو یا نه شماره یکم هنوز..  وقتیم داخله با انگشت از زیر میتونم کلشو لمس کنم این ینی اصن وارد نشده فقط تو شیاره واژنه درسته؟؟؟؟ ؟😢😢😢😢

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۵:۵۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۱۹:۱۲
(ویرایش)

عزیزم شاید مسیر واژن رو نمیتونی تشخیص بدی.حتما یه آینه بزار روبروت موقع تمرین تا مسیر رو پیدا کنی

.خودت رو هم حتما حتما شل بگیر. خودتو سفت نگیر چون وارد نمیشه

راستی عزیزم هرجور راحتی تمرین کن تا یکم امادگیت بیشتر شه. بعد هر وقت تونسی شروع کن حالت های دیگه روهم تمرین کن.

من خودم همیشه نشسته بودم.از سایز 9 تونستم زن رو هم تمرین کنم.هرکس یه جوره

هیچ غیر ممکنی ، غیر ممکن نیست !
خودتو باور کن !
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۵:۵۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۱۹:۱۲
(ویرایش)

سودا جون یعنی پردم کامل از بین نرفته بوده؟ انگار گفت دو قسمت مهمش از بین رفته

مجبورم تمرین کنم با وجود عفونت چون دیگه صبرم داره تموم میشه.میخولم زودتر تموم شه. از طرفی میگم شاید تمرین بهتر باشه عفونت ها یکم خارج میشن

از پماد هم دارم استفاده میکنم.ان شالله حل بشه زودتر

هیچ غیر ممکنی ، غیر ممکن نیست !
خودتو باور کن !
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۰۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
(ویرایش)

سلام من فرسان 26 سالمه.دو ساله ازدواج کردم و واژنیسمم. خیلی عذاب میکشم. پزشک زنان رفتم بعد از معاینه گفت مشکلی نداری و ارجاع داد به مشاور. مشاوره رفتم اما هرچقدر تلاش میکنم و رو افکارم کار میکنم فایده نداره.من تاپیک اولو مطالعه کردم اما درست متوجه نشدم که دیلاتور رو چطور باید ساخت، سایزهایی که دوستان در ادامه گفته بودن رو متوجه نشدم. اینجا رو که دیدم انگار یه روزنه ی امید پیدا کرده باشم.خدا خیرتون بده راهنمایی کنید چکار کنم. خودم و همسرم عاشق بچه هستیم و دوست دارم زودتر مامان بشم.ممنون

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۱۷:۰۳
(ویرایش)

مرسی سمیه جون با اینه تمرین میکنم و میبینمش اما تو پیدا کردنش با دیلاتور  واقعن مشکل دارم و خنگ ممیشم همینطور ادامه میدم فلن 😢 فرسان خانوم جان نوشته ک با دستکش و پنبه و دیلاتور..  از کوچیکترین انگشت شروع کن و پرش کن پنبه تاجایی ک سفت شه

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۲۲:۴۵
(ویرایش)

ممنون ویان جان، ته انگشت رو باید با نخ ببندم درسته؟

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۲۸:۵۲
(ویرایش)

با نخ یا با انگشت کنارش گره بزن که پنبه ها نریزه بیرون..  اولش با آینه باید با بدنت آشتی کنی و وارسی انجام بدی  خودتو ببین.. بعد کگل و بعد شروکن با دیلاتور. .  بخون روشهارو ک بفهمی چی به چیه

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۳۴:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز. سلام سودا جون. یه سوال. امروز داشتم با دیلاتور 10 سانت تمرین میکردم مثلا در حد یه ربع شایدم کمتر. منتها متوجه شدم روی دیلاتورم رنگ ژل تغییر کرده. با دستمال که خودم رو تمیز کردم کمی خونابه بود ترسیدم و متوقف کردم. چیکار کنم؟ البته شاید یه هفته مونده به پریودی. خونابه رنگش روشن بود. 😭😭

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۴۴:۱۷
(ویرایش)

خوندم توضیحاتشو فقط سایزهایی که دوستان داده بودن رو متوجه نمیشدم که حل شد.ممنون

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۴۹:۲۰
(ویرایش)

ویان جان تو باید خدارو شاکر باشی که زود راه درمان رو پیدا کردی من و خیلیای دیگه که چند سال این مشکل رو داشتیم و علی رغم مراجعه به مشاورای مختلف درمان نشدیم خیلی شرایطمون بدتر بود. 

پس با روحیه قوی تمرین کن عزیزم. البته تمرین مداوم و روزانه تا نتیجه بگیری.  اول یه آینه بردار و دقیق محل واژنت رو پیدا کن و مطمئن شو که درست وارد می کنی. باید کامل داخل شه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۵۳:۱۲
(ویرایش)

سمیه جان اگه خون روشنه مال پرده است.

ولی در مورد عفونت سوالت رو از خانم خیابانی بپرس حتما و منشن اشون کن تا دقیقا بدونی چیکار کنی. ان شاا... مشکل خاصی نباشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۵۶:۳۵
(ویرایش)

Sisily جان 

نگران نباش به تمرینت ادامه بده . احتمالا خونابه مال پرده باشه.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران