تعداد بازدید : 943912
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۰۹:۵۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

ترلان جون تبریک میگم ...

الهام جون تبریک میگم ...

آفرین بر شما ...همیشه شاد باشید

فعلا سوزش و درد طبیعی یه . روابط تون باید مکرر باشه و با آمادگی کلمل و با استفاده از ژل و روان کننده .

فاطمه جون گاهی روی دیلاتورت  فپماد واژینال بزن و تمرین کن. البته من نوع عفونت ت رو نمیتونم تشخیص بدم از اینجا . ولی بیشتر اوقات بدلیل حساسیت به دستکش یا اصلا بخاطر اصطکاک کار با دیلاتوره .

آرزو جون مرسی از گزارشی که بهم دادی . البته فکر کنم دیر خوندم ش . !

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۰۹:۵۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

توجه .....................توجه

ماماسایت هیچگونه کانال مخصوص واژینیسموس ، یا گروه تلگرام ، یا پیج اینستاگرام مخصوص واژینیسموس نداشته و مسئولیتی در قبال اینگونه کانالها و گروهها و پیج ها را نمی پذیرد !!

تنها جمع مجازی ما اینجاست ! همین تاپیک anim2-28

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۱۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

خانم خیایبانی عزیز من هر وقت زنگ زدم که نوبت بگیرم و مشاوره نتونستم باهاتون صوحبت کنم و میگن وقتها پره؟ ؟  چکار کنم :((

من کم کاری تیروویید دارم وچهار ماهه ک لووکسین میخورم جواب آزمایشم دیروز دونیم شده بود ک فک کنم خیلی خوبه قبلن پنج بود..  چشمامو عمل کردم و فعلن برام مقدور نیست برم پیش دکتر قبلیم میخام یکم ک خوب شدم بیام مطب شما. ..  تا اونموقع من چطوری دارومو مصرف کنم بنظرتون؟  الان به جز روز جمعه ها یک روز در میون یه دونه نصف و یه روز یه دونه کامل میخورم. ممنونم اگه پاسخ بدید..  بابت کامنت بیربطم از همه دوستانم معذررت میخام 💚💛💜 

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۱۰:۴۸
(ویرایش)

خانم خیایبانی عزیز من هر وقت زنگ زدم که نوبت بگیرم و مشاوره نتونستم باهاتون صوحبت کنم و میگن وقتها پره؟ ؟  چکار کنم :((

من کم کاری تیروویید دارم وچهار ماهه ک لووکسین میخورم جواب آزمایشم دیروز دونیم شده بود ک فک کنم خیلی خوبه قبلن پنج بود..  چشمامو عمل کردم و فعلن برام مقدور نیست برم پیش دکتر قبلیم میخام یکم ک خوب شدم بیام مطب شما. ..  تا اونموقع من چطوری دارومو مصرف کنم بنظرتون؟  الان به جز روز جمعه ها یک روز در میون یه دونه نصف و یه روز یه دونه کامل میخورم. ممنونم اگه پاسخ بدید..  بابت کامنت بیربطم از همه دوستانم معذررت میخام 💚💛💜 

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۴۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۲۰:۱۹:۱۲
(ویرایش)

سلام

دیشب با دیلاتور ابتدا و انتها 11 سانت تمرین کردم

فقط پوزیشن زن رو میتونم. که نه درد داشتم و نه سوزش

زن زیر اصلا وارد نمیشه

با 10 تقریبا راحتم دیگه. هم زیر و هم رو

به نظرتون سایز 12 هم تمرین کنم یا وقتی با 11 راحت شدم برم اقدام ؟ میترسم .سایز همسرم 12 هس

هیچ غیر ممکنی ، غیر ممکن نیست !
خودتو باور کن !
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۰۷:۵۵
(ویرایش)

خوش بحالت سمیه جووون 😢😢😢😢 ینی میشه منم برسم به سانت یازده دوازده 💔

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۲۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان من امروز اولین بار با دیلاتور 6 تمرین کردم، حالت درازکش که اصلا نمیتونم چون پاهام قفل میشه و لرزش (همون حالت همیشگی)cry

تو حالت نشسته بهتره که البته باز اونم ترس دارم نمیتونم کامل دیلاتورو داخل کنمsad

چکار کنم که بشه؟anim2-sad

تو فایلی که برام فرستادین آدرس یه کانال تلگرامم بود که من عضوش شدم همین مطالب سایت هست و شرح حال بانوان موفق هنوزم فعالهwonder

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۱۳:۲۹
(ویرایش)

فرسان جان مگه شما اول راه نبودی چطوری رسیدی به شماره شش سریع 😲😲😲😲

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۲۵:۱۴
(ویرایش)

انقدر اعصابم خورد شده و عذاب میکشم گفتم از ۵ یا ۶ شروع کنم،سایز دستکشم L هستش..worry

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۳۶:۳۱
(ویرایش)

خو عزیزم اینجوری ک نتیجه تصن نمیگیری حداقل چن روز با سایزای کوچیک شرو کن من هشت روزه تو سایز یک و دو موندم یهووی ک نمیشه یرم ده اینهنه صبر کردیم یکی دوما ه دیگم روش بنظرم از سایز کمتر شرو کن

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۳۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سمیه جان

با یازده و دوازده تمرین کن و با توکل برو اقدام. تو این سایز های اخر سعی کن زن زیر رو هم انجام بدی. موفق باشی عزیزم

Farsan جان 

از سایز پایین تر شروع کن تا واژنت کم کم عادت کنه. یه دفعه با سایز 6 وارد نمیشه گلم. از سایز کوچیک شروع کن و سعی کن به ترس و انقباضت غلبه کنی. حواست رو موقع تمرین با مثلا فیلم دیدن پرت کن. 

اون کانال زیر نظر خانم خیابانی و ماماسایت نیست عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۴۰:۴۲
(ویرایش)

شما الان با ۱ و ۲ راحتی؟هشت روز زیاد نیست؟چطور سایزشو بیشتر نکردی؟ من دیگه کلافه شدم،امروزم دیدم نمیتونم باز گریه م گرفتsad

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۴۵:۲۴
(ویرایش)

نه بابا چه راحتی بعد از نیم ساعت میتونم وارد کنم اونم فقط تو یکی دو حالت خوابیده نمیتونم باید باهاش راحت شم و بدمش دست شوهرمم بعد برم سایز بعد طبق چیزی ک نوشتن باید اینطوری پیش بریم...  اینهمه منم عذاب کشیدم حالا یماه دگم روش چیکار میشه کرد 

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۴۶:۳۳
(ویرایش)

باشه حتما، واسه حالت درازکش که بتونم تمرین کنم چکار میتونم بکنم؟نمیشه که همیشه حالت نشسته باشم!!

جالبه،آخه دقیقا همین مطالب و عکسها و خاطره ها هستن..

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۴۹:۳۹
(ویرایش)

ناراحت نباش ماهم اینجوری هستیم ینی منم همینطورم با این که با شوهرم خیلی زندگی قشنگی داریم ولی این مورد کل زندگیمو داغون کرده افسردگی گرفتم و هربار قبل و بعد تمرین یه دل سیر گریه میکنم تنها نیستی 😢😢😢

من میتوانم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران