تعداد بازدید : 943876
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۸:۲۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۲۰:۰۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

سلام سودا جان.

من الان 4 روزه هنوز رو دیلاتور 7 سانتیم!!!anim2-sad

هرشب تمرین دارم ولی موقع وارد کردن درد و سوزش دارم.البته بعد از چند دقیقه تمرین خوب میشه و میتونم جلو عقب کنم ولی می ترسم برم سایز بعدی.به نظرتون بعد از 4 روز این درد و سوزش طبیعیه؟

پریودم نزدیکه به نظرتون سایز بعدی رو بعد از پریود شروع کنم بهتر نیست؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۲۰:۴۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ویان جان

تلاش کن راه ورودی واژن رو پیدا کنی. همون طور که دوستان گفتن . خیلی راحته عزیزم. دیلاتور نباید خیلی نرم باشه که خم بشه . هر طوری پر کنی میشه ولی شل و نرم یا خیلی سفت نباشه.

farsan جان

اگه دبلاتور با دور 6 سانت وارد نمیشه می تونی از پنج سانت شروع کنی. 

آرینا سادات جان

همونطور که بچه ها گفتن لینکها رو خوب بخون و درمان رو شروع کن.

sayan جان

اگه فقط موقع ورود سوزش داری مشکلی نیست . می تونی سایز جدید رو تمرین کنی ولی قبلش با سایز قبلی واژن گشایی انجام بده. نزدیک پریود تمرین سخت تر میشه. اگه تونستی و اذیت نمیشی تمرین کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۲۱:۰۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

تو موفق میشی ❤️ تو میتوووونی من ایمان دارم که تو میتونی
🌷🌷
وقتی اینهمه ادم توی سراسر دنیا تونستن ، چرا تو نتونی ؟

تو تنها کسی نیستی که با این چالش روبرو هستی....
فقط کافیه بخوای
100 بارممممم زمین خوردی دستتو بذار روی زمین بلند شو....
100 بارم نا امید شدی ، نذار نا امیدی دیدتو به دنیای قشنگ رنگی رنگیمون، سیاه کنه ❤️❤️
پاشو....یا علی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۲۳:۳۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۰ ۲۰:۲۷:۵۹
(ویرایش)

سلام...دوستانی که گفتن راه ورودی رو نمیدونن یا نمیره داخل ماهم این مراحلو داشتین و گزروندیم شماهم میتونید نگران نباشید.

اول اینه ورودی واژن بعد از مقعد یعنی از پایین به سمت بالا که بیای اولین قسمت ورودی واژنه(طبق راهنمایی هایی ک خودم توو مراحل درمانم شدم میگم) بعد اینکه گوش پاکن یا هر دیلاتور ک اولین باره میخواید وارد کنید خیلی زیاد لوبریکنت بزنید و اینکه اون رو مستقیم یا خیلی بالا نگیرید یه کم شیب به سمت پایین باید داشته باشه طوریکه  وقتی رو زمین نشستید پاها باز باشه و کف پا رو زمین  صدای تلویزیون موزیک واسه اینکه ذهنتون به درد و انقباض غیر ارادی نره زیاد کنید و اینکه بگید ۳۲۵ نفر تونستن من هم میتونم... بعد اروم و با کشیدن نفس عمیق گوش پاکن با شیب کم ب سمت پایین بدید داخل  اونوقته ک متوجه میشید راحته و خیلی کگل کار کنید....چون مهمترین قسمت کگل ... باز و بسته کردن واژن 

موفق باشید

خدایا شکرت
بعد ازدرمان واژینیسموس حالا اقدام برای بارداری 🙏
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۰۰:۰۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان تازه وارد عزیز،این روش بهترین راه درمانه،مطمئن باشین که روش درمانتون درسته،پس سعی کنین هر روز تمریناتتون رو انجام بدین،اگر یهموقع سایزی که دارین انحام میدین وارد نمیشه با سایز قبلی واژن گشایی کنین حتما یا اگه میتوتین یه ربع قبل از شروع تمرین توی اب. ولرم بشینین

پس ناامیدی ممنوع،پیش بسوی بانو شدن💪💪💪💪

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۰۰:۱۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

این نشستن تو آب ولرم خیلی خوب بود ولی به من عفونت دادcry

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۰۲:۲۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۲۳:۵۰:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم 

من یک واژینیمسوسی هستم ک خودمو درمان کردم ولی نه با تمرین و دیلاتور و... بلکه با اراده خودم 

من دوماهه ک بعنوان خواننده خاموش حضور دارم و وقتی کسی بانو میشد تو دلم میگفتم روزی میشه منم بانو بشم و این بار سنگین از رو دوشم برداشته بشه ولی همیشه محال میدونستم چون همسرم به شدت مخالف کار با دیلاتور بود و فقط میخواست خودش بکارتمو بزنه و بالاخره. منم به خواستش رسوندمش

راهکار من این بود با پوزيشن زن رو با کنترل خودم آلت و آروم آروم به داخل فرستادم همراه با نفس عمیق 

خیلی خیلی استرس داشتم ولی تونستم :-)  و طی سه شب براحتی دخول کاملو من تجربه کردم و الان یک بانوی کاملم 

زندگی بعد بانو شدن خیلی شیرینه :-D
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۳۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

سحری ناز جون دعا کن برامون ماهم خلاص شیم ازین وضع نکبت وار 💔

مرسی بچه ها باور کنید با اینه زیاد با خودم ور میرم ولی کلن مخم از کار افتاده دگ زورم میزنم ولی سوراخ نمیبینم ک وابشه anim2-wacsmiley   

دیشب دیلاتورو دادم دست شوهرم چن دیقه میگف داخله ولی باور نمیکردم چون احساس نمیکردم ک از سوراخی چیزی رد شه :0 فشارش داد یکم سوزش داشت الانم احساس کشیدگی کمی دارم مصه شب عروسیم نمیدونم خودشه یا نه دعام کنید کارمو درست انجام بدم 😢😢💜

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۳۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

مرسی ک ایینقد خوبی anim2-40

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۲:۳۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۲۳:۵۰:۰۹
(ویرایش)

ویان 69 عزیزم خیلی راحت تر از اون چیزیه ک ما تو ذهنمون تصورش کردیم anim2-a2d3

امیدوارم هرچه زودتر خبر بانو شدن همتونو بشنوم​

anim2-thanks

زندگی بعد بانو شدن خیلی شیرینه :-D
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۲:۵۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۵:۲۳:۳۴
(ویرایش)

ممنون از همه دوستانی که راهنماییم کردن. من فکر می کردم طول مهمه. من 10 روزه شروع کردم. الان با طول 9 سانت و دور 7 سانت تونستم دیلاتور رو وارد کنم ولی خیلی درد و سوزش دارم. بیشتر از این برام خیلی سخته.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۴:۵۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
(ویرایش)

من هنوزم نمیتونم تصور کنم واژن چقدر قابلیت داره و فکر میکنم طول مهمه منم دقیقا طول 8 و دور 6/5 وارد کردم و سوزش دارم، دوستان میگن چون اول راهیم سوزش طبیعیه، نگران نباش واژن کم کم جا باز میکنه، کگل رو مرتب انجام بده حتی وقتی دیلاتور داخل هست خیلی تأثیر داره

برات دعا میکنم و امیدوارم بزودی خبرای خوب بشنوم ازتsmile

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۹:۳۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)

سلام ب همه الهام جان تبريك برا منم دعا كن و اينكه متنفرم از پريود و پريودي دردناك شديد ميترسم بعد پريود سخت بشه برگشتن ب مرحله اي ك بودم هميشه دعاتون ميكنم فعلا

ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۹:۴۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)

دوستان كگل برا شما هم سخته يا من اشتباه ميكنم

ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران