تعداد بازدید : 168163
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۷/۱۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۷ ۱۰:۰۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۳ ۱۳:۲۴:۱۱
(ویرایش)

خاطرات دبیرستانم

یه دفعه یه سوال در مورد احکام داشتمsmile تا به حالم از کسی نشنیده بودم منم که عاشق درس جغرافیا اومدم و از دبیر مورد علاقم با افتخار سوال کردم آقا زناااااااااااااا چیه ؟ دبیرمون که مرد بود oopsفقط داشت نگام میکرد و چیزی نمی گفت ولی بچه ها ی کلاس همه با هم گفتن واااااااااا منو میگی anim2-wacsmileyفکر کردم قتل انجام دادم فقط دوست داشتم زمین دهن باز کنه مردم از خجالت انگاری فقط من نمی دونستمwow

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۵:۰۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
(ویرایش)

سلام یادمه درس زیست شناسی داشتیم ومیکروسکوپ آوردیم سر کلاس وسلول پیاز و بیضه رو زیر میکروسکوپ دیدیم بعد من وقتی رفتم خونه برام سوال شد که بیضه چیه واسه همین از برادر7سال بزرگتر از خودم که آنموقع دانشجو بود پرسیدم گفتم داداش امروز بامیکرسکوپ سلول بیضه رو بهمون نشون دادن ولی من نفهمیدم بیضه چیه وکجاست؟😆بعد برادرم خندید وتوضیح داد سلول اندام جنسی آقایون هستش منو میگی از خجالت بنفش شدم😵

یارب
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۵:۰۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
(ویرایش)

سلام یادمه درس زیست شناسی داشتیم ومیکروسکوپ آوردیم سر کلاس وسلول پیاز و بیضه رو زیر میکروسکوپ دیدیم بعد من وقتی رفتم خونه برام سوال شد که بیضه چیه واسه همین از برادر7سال بزرگتر از خودم که آنموقع دانشجو بود پرسیدم گفتم داداش امروز بامیکرسکوپ سلول بیضه رو بهمون نشون دادن ولی من نفهمیدم بیضه چیه وکجاست؟😆بعد برادرم خندید وتوضیح داد سلول اندام جنسی آقایون هستش منو میگی از خجالت بنفش شدم😵

یارب
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۵:۲۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

واااای یسنا یخ زدم دختر خخخخخخ اگه من اونجا بودم میترکیدم

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۵:۲۷:۱۶
(ویرایش)

واااای یسنا یخ زدم دختر خخخخخخ اگه من اونجا بودم میترکیدم

شهنیم خخخخ قیافت دیدن داشته

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۵:۵۷:۵۹
(ویرایش)

سلام بچه هاanim2-ad54ad

۱۳۹۵/۳/۸ ۱۶:۴۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

خخخخخخ شهینم بیضه از کجا آورده بودن تو مدرسه!؟!! مال گوسفند بودshysmile

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۷:۴۶:۲۴
(ویرایش)

سلام یسنا جوووون خوبی!؟؟؟

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۸:۳۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

خخخخخ خوش به حالتون یسنا خانوم! ما تازه وقتی دانشجو شدیم بهمون بیضه نشون دادن!!! چه مدرسه ی مجهزی بوده!!

22 ساله و در انتظار نی نی!
۱۳۹۵/۳/۸ ۲۱:۵۶:۵۷
(ویرایش)

خاطره دانشگاه تلخ و شیرین

یکی از بچه هایی کلاسمون خودکشی کرده بود worryاستاد جریان رو سر کلاس می پرسید سریع یکی از آقایون گفت استاد پردش رو دم در زدن کلاس یهو منفجر شد anim2-25r30wi  بنده خدا بلند شد رفت

۱۳۹۵/۳/۸ ۲۲:۰۰:۴۰
(ویرایش)

خوبم مرسی الی جون

۱۳۹۵/۳/۹ ۱۹:۱۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

anim2-25r30wi

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۳/۱۰ ۱۱:۱۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲۱ ۲۱:۴۵:۰۸
(ویرایش)

اول دبیرستان بودیم دبیردین وزندګیمون یه آقا بود داشت ګناهان کبیره رو واس بچه ها توضیح میداد بین مثالاش زنا هم بود بعد تموم شدن حرفاش دوستم پرسید آقای دبیر زنا یعنی چیییی؟؟؟حالا قیافه ی آقای دبیرwhatبابی توجهی ګفتن بریم پیام آیات صفحه فلان  حالا این دوستمون ول کن نبوددوباره دادزد ګفت آقای دبییییر زن...هنوز حرفش تموم نشده بود که بچه ها خرشو ګرفتن ګفتن عاغا زنګ تفریح توضیح میدیم زنا چیه فقط الان بیخیال شوmadخخخخخخخ

۱۳۹۵/۳/۱۰ ۱۱:۴۳:۵۴
(ویرایش)

خخخخ شیرین😂😂😂😂😂😂😂😂

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۵/۳/۱۰ ۱۴:۵۲:۴۶
(ویرایش)

سلام شیرین جون خیلی با حال بودی  happy فکر میکردم فقط احکام خودم ضعیف بوده و مشکل داشتم نگو بازم مثل من بودنanim2-25r30wi

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران