تعداد بازدید : 940517
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۶:۵۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۰۹:۵۹:۱۴
(ویرایش)

سلام،من هتوز که کارم تمو نشده تو فکر بچه هستم،دارم برای بارداری برنامه ریزی میکنم،البته تا سایز 11_12پیش رفته بودم که از شانس بدم پریود شدم و یکشنبه تموم میشه و میرم سر وقت سایز آخر،البته فکر کنم بهتره از 2سایز کوچکار شروع کنم

دوست دارم مادر بشم و همسرم پدر
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۸:۲۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام متاسفانه تمرینم خوب نبود سایز ۵-۵,۵اصلا داخل نمیشد هرچقدر تلاش کردم نشد درد و سوزش داشتم واسه همین با گوش پاک کن تمرین کردم از یکی شروع کردم تا چهارتا که متاسفانه خیلی سوزش داشتم ی نیم ساعت استراحت کردم خودمو با تلویزیون مشغول کردم و کگل انجام دادم دوباره شروع کردم ولی فایده نداشت بازم درد و سوزش داشتم واسه همین دیگه تمرینو کنار گذاشتم نمیدونم بخاطر اینه که ی هفته تمرین نداشتم یا بخاطر اینه امروز فردا باید پریود بشم

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۵/۳/۸ ۱۸:۵۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

فيروزه كاربر اينستا بانوي ٢١٠ گروه هستن، بهشون تبريك ميگيم و روزهاي خوشي براشون ارزو ميكنيم، شرح حالشون و فردا توي اينستا  ميتونيد ببينيد

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۸ ۲۱:۰۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۳:۲۹:۵۹
(ویرایش)

سلام خیلی اتفاقی اینجا رو پیدا کردم راستش دیگه نا امید نا امید هستم چند روزی دارم با خودم کلنجار میرم که یعنی واقعا دوستانی که اینجا میگن درمان شدن چرا من شانسم امتحان نکنم لااقل سعی خودم بکنم  هیچ وقت فکر نمیکردم این علایم که همه ازش حرف میزنند  مربوط به همه باشه راستش با برخورد دکتر هایی که پیششون رفتم همیشه احساسم این بود که خودم تک و تنها این مشکل دارم من 5 ساله که ازدواج کردم هر دفعه خواستم  که این کارو بکنم فقط وعده فردا و روزهای بعد به خودم دادم که آره اگه امشب نشد هفته دیگه و همینطور بهترین روزهای زندگیم از بین رفت همسر خوبی دارم دیگه از روش خجالت میکشم دیگه خسته شدم از این بی هدفی میخوام که کمکم کنین ...

تو فرمانده لحظه های زندگیت هستی
ثانیه هـا مأمورند خوشبختے رابه تو برسانند

"شـروع کن"
خوشبختی جایش

همینجاست ڪنار تو
نگذار زندگی از مقابل چشمانت بگذرد.
۱۳۹۵/۳/۸ ۲۱:۲۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۰۱:۳۰:۴۹
(ویرایش)

سلام سلماجون من امروز اول با سایز ۹ بعد با ده تمرین کردم اما ده   خیلی با درد بودش انگار داشتم ببخشیدا پاره میشدم چیکارکنم

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۸ ۲۱:۳۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۳:۲۹:۵۹
(ویرایش)

ممنون از قوت قلبی که دادی تمام تلاشم میکنم که موفق بشم ، از فردا شروع میکنم برام دعا کنین

تو فرمانده لحظه های زندگیت هستی
ثانیه هـا مأمورند خوشبختے رابه تو برسانند

"شـروع کن"
خوشبختی جایش

همینجاست ڪنار تو
نگذار زندگی از مقابل چشمانت بگذرد.
۱۳۹۵/۳/۸ ۲۳:۳۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۵ ۰۹:۵۸:۳۵
(ویرایش)

میگم تو اینترنت همه جا تمرین کگل رو برای تنگ کردن واژن گذاشتن.ما میخایم واژنامون گشاد بشهworry

۱۳۹۵/۳/۹ ۰۰:۲۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۳:۳۹:۴۹
(ویرایش)

سلام.امروز دوباره به 6.7تمرین کردم.خواستم 7.8برم ک نتونستم دیلاتور درست کنم.خیلی ببیخشیداا ولی خیار گذاشتم تو دستکش دقیقا سایزش همون بود ولی هر کاری کردم سرش داخل نرفت ک نرفت.اصلا از سوراخ وان داخل نشد.چراااا؟احتمال میدم چون سرش زیاد گرد بود نرفت داخلanim2-wacsmiley

۱۳۹۵/۳/۹ ۰۰:۴۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۸ ۰۱:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام، به بانوهای جدید تبریک میگم، برای تازه وارد ها هم خوشحالم که راه درمان رو پیدا کردن، flowerبچه های درحال تمرین خواهش میکنم اصولی و بدون استرس تمرین کنید تا زود نتیجه بگیرید، نمیدونید چقدر بعد از درمان احساس سبکی دارم، انگار یه بار سنگین از دوشم برداشته شده، این حس خوب رو برای همتون آرزو میکنم.

مریم جونم و سلمای عزیزم بازم ازتون ممنونم و این بار اومدم از طرف همسرم هم تشکر کنم و بگم همیشه براتون دعا میکنیم.

یه چیز دیگه اینکه من دست از سرتون برنمیدارم هی میام سوال میکنمshysmile

میخواستم ببینم من الان دیگه میتونم برم دکتر معاینه بشم یا زوده؟ چون همش یه ترسی از معاینه دارم و میگم نکنه درد داشته باشه، از طرفی هم میخوام زودتر برم دکتر ببینم دلیل نا منظمی پریودم چیه.anim2-21

خدایا من تنها تورو دارم ، کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۹ ۰۱:۴۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۴ ۰۵:۳۷:۰۶
(ویرایش)

سلام بعد چهار روز وقفه 😕

خوشبختانه کگل به دادم رسیده و پس رفت نداشتم.با سایز 8.5 انتها9.5 کاملا راحت بودم سایز جدید ابتدا 9.5 انتها 10.5 رو وارد کردم سخت بود ولی با کگل بهتر شد.انتهاش رو زود خارج کردم چون فشار میاورد ولی نصف بیشترش خوب بود. ان شا الله فردا ادامه میدم همین سایزو.

آسمان بار امانت نتوانست کشید...
قرعه ی فال به نام من دیوانه زدند...
۱۳۹۵/۳/۹ ۰۶:۴۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۹:۳۵:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم

به دوستان جدیدالورود که راه درمانشون رو پیدا کردن تبریک و خوش آمد میگم و به دویتانی که درمان شدن تبریک میگم😘😘😘😘

سلام به مریم جون و سلما جون , خسته نباشید , انشاالله اجر تمام این کارهاتون رو ببینید,

بچه ها من اومدم یه خبر خوب بدم, منم یه زمانی مثل شماها با نزدیکی مشکل داشتم ولی با همت و پشتکار و راخنمایی این دو عزیز مشکلم حل شد و دیروز فهمیدم که باردارم.😍😍😍👩👩👩👰💜💚💗💖🙇🙆

انشالله این حس خوب رو شما هم تجربه کنید😃

من میتونم و بلاخره پیروز میشم
۱۳۹۵/۳/۹ ۰۹:۵۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

آسمان ابي جان مامان شدنت و بهت تبريك ميگممممم ايشالا كه خيلي زود يه ني ني سالم و صالح نصيبت بشه، ممنون كه بهمون سر زدي و خبر دادي، كلي مواظب خودت باش😍

بهار جان مرسي كه مياي پيشمون، همونطور كه سلما جان گفت برو دكتر حتما

اركيده جان خيليا نميتونند دو بار رابطه پست سر هم داشته باشند سوزش دارن، ممكنه خودت و موقع عقب جلو كردن سفت ميكني كه سوزش داري، بهرحال يك ماه اول بايد مرتب دخول داشته باشي تا متوجه بشي چه مدل راحتتري و ترس و انقباضت كلا از بين بره

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۹ ۱۰:۳۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۲۴:۱۴
(ویرایش)

سلام خواهرای گلم

من دیشب مهمان داشتم و تمرین نکردم . امشب تا سه شنبه تمرین میکنم چند روزی رو خونه نیستم و بعد برگشتن به امید خدا تمرین واقدام میکنم . فداتون بشم اخه میخام بچه دار بشم چون سنم یکم یالاست میترسم دیر بشه فداتون . خیلی دوستون دارم .anim2-thanks

خدایا دوست دارم
۱۳۹۵/۳/۹ ۱۱:۲۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۳:۴۷:۵۵
(ویرایش)

سلام

من داشتم تمرین میکردم که پریود شدم الان بعد پریودیم تمرینات رو شروغ کردم با 11 و 12 تمرین میکنم ولی خیلی اذیتم

تازه یکمم تنبل شدم 1 روز درمین تمرین میکنم

۱۳۹۵/۳/۹ ۱۱:۳۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۳:۴۷:۵۵
(ویرایش)

1 چیزی بگم من خیلی عجولم رابطه هم داشتم زن رو رو تونستم تا حد خیلی خوبه نسبت به گذشته انجام بدم ولی خودم نتونستم دراز بکشم ولی زن زیر اونم با پای باز برام مرگه 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران