تعداد بازدید : 809384
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۳۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام ریزان جونم ممنون که به یادم بودی بله چند روز دیگه پریود میشم به این خاطر تمرینام کمی سخت شده فدات شم عزیزم 

الهام جون گلم  بهت تبریک میگم دختر دیگه 1 قدم تا پیروزی مونده انشاالله موفق میشی

سونیا جون عزیز دلم امیدوارم شما هم خیلی خیلی زود مشکلت حل بشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۳۰:۴۷
(ویرایش)

سلام ریزان جونم ممنون که به یادم بودی بله چند روز دیگه پریود میشم به این خاطر تمرینام کمی سخت شده فدات شم عزیزم 

الهام جون گلم  بهت تبریک میگم دختر دیگه 1 قدم تا پیروزی مونده انشاالله موفق میشی

سونیا جون عزیز دلم امیدوارم شما هم خیلی خیلی زود مشکلت حل بشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۳۵:۱۲
(ویرایش)

شهرزاد جونم سلام کجایی امروز اصلا نیومدی 

دلمون برات تنگ شده شما و دیگر بچه های گروه قوت قلب مایید🌹🌹🌹🌹🌹💕💕💕💕💕💕 

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۰:۳۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۲۳:۰۰:۵۸
(ویرایش)

سلام شهرزادجون من رسیدم به سایز شوهرم البته حدس میزنم منتظرم آقا اراده اقدام کنه کی؟ نمیدونم

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۰:۵۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

الهه جونم 

هورااااااااا anim2-4d564ad6 بلاخره اومدی anim2-thanks دقم داری دختر ! اینقدر حرص خوردم گفتم چی شد دوباره ، نکنه تمرینو ول کردی ، اونم با روحیه ی خوبی که داشتی 😙😙 خدا رو شکر که همسری بهت روحیه میده ، سایر ۱۰/۵-۱۱/۵ عالیه ، چیزی نمونده بانوووو بشی فدات شم 😍 دوست دارم فراوووون مهربون جونم anim2-40 هر روز باید بیای اینجا گفته باشم anim2-New-6

الهام جون 

عزیزم سایزای بالا تمرین زیاد هم میخوان ، خیلی عادیه که زود باهاشون راحت نشی، چند روز که تمرین کنی حله ، هورااااااا همین چند روزه ایشالا قراره چند تا بانووو داشته باشیم anim2-thanks

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۱:۰۳:۴۱
(ویرایش)

سیسیلی جونم

خوبی عشقم ؟؟😙😙 نگران نباش ، اگه خون روشنه مربوط به پردس، ناراحتی نداره ، به تمرینت ادامه بده ، سایز ۱۰ رسیدی عالیه 😍😍 دعا میکنم برات گلم💝

اختاپوست جونم

خوبی فدات شم 😙 عشقم من دلم همش اینجا پیش شماست، ببخشید همیشه نمیتونم آنلاین باشم، شاغلم ، ولی تا فرصت گیر میارم میام😊 خوشحالم رفتی سایز بعدیanim2-a2d3 ریزان جون درست میگه ، کگل زیاد کار کن ، نزدیک پریود هم تمرین زیاد خوب پیش نمیره، تازه وقتی یه سایز جدید رو شروع میکنی اول با سایز قبل واژن گشایی کن ، اوایلش ممکنه راحت نباشه ولی با تمرین همه چی درست میشه 😍😍😙😙

دوستای گلم ، کگل رو جدی بگیرید ، حتما حتما حتما روزی سه بار کگل کوتاه و بلند انجام بدید، هر دفعه ۲۰ بار، خییییییییییییییییلی موثره 😍😍😍

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۱:۰۸:۱۷
(ویرایش)

بتول جون

کار خییییییییلی خوبی میکنی میخوای بری پیش خانم خیابانی ، همه ی بچه هایی که رفتن کلی روحیه و انرژی گرفتن از ایشون ، ایشالا که همه چی به خوبی پیش بره برات عزیزم 🙏❤❤

سمیه جونم

عزیزم مراقب باش، ریزان جون درست میگه ، اگه دامن یا شلوار گشاد نخی بپوشی تو خونه خیلی خوبه، شلوار چسبون خوب نیست، سعی کن همیشه خودتو خشک کنی و لباس زیرتو مرتب عوض کنی ، نباید مرطوب بمونه. خدا رو شکر با پماد بهتر شدی، این پماد کلوتریمازول واژینال خیلی خوبه، ایشالا که زودی خوب میشی گلم ، چیزی نیست حل میشه 😙😙😙❤

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۱:۱۰:۵۸
(ویرایش)

یاقوت جونم

خیلی خوبه که به سایز همسرت رسیدی ، تا حالا بهش گفتی ؟؟ خدایی نکرده مشکلی پیش اومده؟؟😔 خیلی وقت پیشا تو باید بانووو میشدی عزیزم. نکنه استرس روشون تاثیر گذاشته ( مثلا مشکل عدم نعوذ یا زود انزالی ... ) 

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۱:۱۲:۵۳
(ویرایش)

چشمک خانم 

کجایی شما anim2-New-6 

فکر نکن حواسمون نیست anim2-New-6 زودی بیا گزارش بده ببینم چیکار کردی ؟ 

تازه الهه جونم اومده 😍 بیا که انرژیت دو برابر میشه 😙😙

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۱:۱۵:۱۳
(ویرایش)

سونیا جونم

دیروز برات پیام گذاشتم ،فکر کنم ندیدی.

​باریکلا به تو 👏👏💪 خیلی خوبه که تونستی دیلاتور رو وارد کنی عشقم 😍😙 این پرپر هم بد موقعه میاد anim2-65d6a5d6s ایشالا بعد از اون راحت بانووو میشی عزیزم 😊🤗😙 من مطمئنم ✌❤

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۱:۴۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۲۳:۰۰:۵۸
(ویرایش)

من نزدیک به دوماه پیش باید بانومیشدم تمایلی به رابطه نداره همین

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۳:۵۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۷ ۲۳:۲۱:۵۶
(ویرایش)

سلام

من ۲ روزه دارم با سایز ۱۰ تمرین میکنم..نمیدونم میتونم با شوهرم رابطه دخولی داشته باشم یا نه.راستش ساختن دیلاتور برام خیلی سخته.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۳۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان گلم. من سال 93 عقد کردم، دوران عقد شوهرم اصرار داشت رابطه ( دخول) داشته باشیم ولی من قبول نمیکردم به خاطر رسم و رسومات.. تا اینکه 5 ماه پیش عروسی کردیم و شب عروسی هم رابطه داشتم که فقط پردم پاره شد و دخول کامل نداشتیم. چند روزی رفتیم ماه عسل و وقتی برگشتیم باز خواستیم رابطه داشته باشیم که خیلی درد داشتم و نمیذاشتم شوهرم کارش رو انجام بده... چند هفته به همین صورت میگذشت.. شوهرم کلافه شده بود میگفت داری ناز میکنی و چرا بقیه میتونن و ما نمیتونیم... همش غصه میخوردم و ناراحت بودم. تا اینکه دختر خالم رو در جريان گذاشتم اونم ماما سایت رو بهم معرفی کرد و گفت تمرینا رو شروع کن ولی من میترسیدم. حتی از اینکه خودمو تو آینه ببینم میترسیدم چه برسه به اینکه بخوام انگشتمو داخل واژنم کنم واز دیلاتوراستفاده کنم... همش میگفتم نمیتونم وارد کنم و نمیشه و فلان. تا اینکه ی روز اتفاقی دیدم تو خونه دستکش که هست پنبه هم که داشتیم یه دیلاتور درست کردم سایز 7 سانت و با زور و کگل وارد شد خیلی خوشحال شدم روزهای بعدش همش تمرین کردم با سایز 8 و 10 سانت ... ی هفته بعد تمرینا رفتم مسافرت و بعدش هم پریودی و 3 هفته از تمرین جا موندم همش نگران بودم که نکنه باز همه چی خراب بشه و باید از سایز اول شروع کنم... تا اینکه بعد 3 هفته همون روزی که پاک شدم رفتم اقدام و آلت تا نصف بیشتر رفت و خیلی خوشحال بودم که پسرفتی نداشتم ، 2 روز با دیلاتور سایز 10 کار کردم و رفتم اقدام با پوزيشن زن رو که خداروشکر کامل داخل رفت و منم شدم ی بانووووی کامل، کل تمرینات من 2 هفته طول کشید. دوستان گلم شما هم ناامید نباشید و با توکل به خدا تمریناتونو ادامه بدید تا موفق بشید. ممنون از همه عزیزانی که کمکم کردن و بهم روحیه دادن مخصوصا خانم خیابانی عزیز...

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

فدات بشم شهرزاد جون نازم. خواهر مهربونم چشم حالا فردا دوباره تمرین میکنم ببینم خدا چی میخواد. مهربون ناز شبت بخیر باشه.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۴۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

مرسی شهرزاد مهربونم از انرژی خوبی که اینجا صرف ما میکنی.همه دوستت داریییییم.منم امروز روز اول سایز ۱۰.۵ ۱۱.۵ بود.فقط داخل بردمش.سخت بود.ولی نا امید نشدم.اروم اروم با کگل و نفس عمیق دادمش داخل.کلا می ترسیدم الان خونابه ببینم.ولی ندیدم خدارو شکر.امیدوارم فردا بتونم عقب جلو هم کنم.سایز قبلی که خیلی طول کشید راحت شم.تا ببینم این چی میشه.

خیلیییی مااااهی شهرزاااادی جوووووونیanim2-28

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران