تعداد بازدید : 135129
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۴:۱۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۹:۵۸:۱۷
(ویرایش)

Elham جونی همین الانشم بانویی خانم خوشگله. عزیزم ايشالا سرت هم خوب میشه میری سر تمرینت عزیزم.

قربونت برم اختاپوست جون. ايشالا تو هم به زودی خبر بانو شدنت رو میشنویم.

بچه ها یه سوال شما چه جوری پیام هاتون رو رنگی میکنین؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۴:۳۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۲۲:۵۲:۱۶
(ویرایش)

سلام الهام جونی..عزیزم انقدر نگو سایز ۱۵ سخته...بابا باز شماها با تمرین یکم اون راهو باز کردید...منو چی میگی که نه تمرین داشتم هم اینکه سایز همسرم هم ۱۵...نترسون مارو دخترanim2-wacsmiley

خدایا کمکم کن لطفا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۴:۵۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۳:۵۳:۰۳
(ویرایش)
دوستان بانووو پيام هاي منم ببيتين لطفا بين ده تا پيامم يكيش جواب نميدين😔😔😔نياز دارم ب روحيه و راهنماييتون😭😭💔
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۶:۰۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۰:۳۶:۱۱
(ویرایش)

سلام هانیه جون دوست خوبمون کجای تمرینی؟

با چه سایز دیلاتور داری تمرین میکنی 

هر روز به خودت بگو موفق میشم موفق میشم ناامید نشو ناامیدی کار شیطونه 😘😘😘😘💕💕💕💕💕

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۶:۰۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۰:۳۶:۱۱
(ویرایش)

سلام هانیه جون دوست خوبمون کجای تمرینی؟

با چه سایز دیلاتور داری تمرین میکنی 

هر روز به خودت بگو موفق میشم موفق میشم ناامید نشو ناامیدی کار شیطونه 😘😘😘😘💕💕💕💕💕

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۶:۰۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۲:۲۶:۴۱
(ویرایش)

سیسیلی جان مرسی عشقم از انرژی دادنت ممنونم عزیزم خدا از دهنت بشنوه

سونیا جان چیکار کنم بالاخره همه ما استرس و داریم یه سری ها بیشتر .آخه من میام اینجا حرفای بچه هارو میخونم خیلی ها توی سایز 12.13 دیگه میرن اقدام و بانو میشن ولی من تازه باید با این سایز و بالاترش تمرین کنم تا بتونم آرامش بگیرم وگرنه من ک قصد ترسوندن ندارم عشقم

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۶:۰۲:۴۱
(ویرایش)

سونیا جون عزیزم .. شما الان در چ وضعیتی هستی؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۶:۰۴:۵۵
(ویرایش)

هانیه جون انشالله شمام موفق میشی عزیزم فقط تمرین کن تا جایی ک میشه تمرین ....الان چ سایزی هستی؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۷:۱۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۸:۰۴:۲۶
(ویرایش)

به نام خدا

سلام دوستان، من یه مدتی هست که دارم حرفاتونو میخونم، ولی با دیلاتور دوس نداشتم کار کنم. با انگشت همسرم شروع کردم و یه چند باری تمرین کردم. وارد میشد کامل ولی خییییییلی درد داشت. بعدشم سعی کردم با آلت تمرین کنم، دو بار تمرین کردم که دفعه اول احساسم این بود که ابتداش وارد شده ولی بازم واقعا درد داشت و دیگه ادامه ندادیم، بار دوم هم وقتی راه رو پیدا کردیم خیلی بهتر بود هر چند اولش راهو اشتباه رفتیم، دیگه ابتدای آلت راحت داخل میرفت ولی بعدش درد زیادی داشت و هم من خسته شدم و هم همسرم دیگه نتونست ادامه بده. تمرینامون خیلی پشت سر هم نبوده، الانم پریود شدم.

از کسایی که با تجربه هستن میخوام راهنماییم کنن که به نظرتون اگه همینطوری ادامه بدم مشکلم حل میشه؟

دردش واقعا زیاده مخصوصا یه جایی تو اولای واژن، ولی من اصلا نمیترسم و همیشه خودم نسبت به همسرم مشتاق ترم که تمرین کنم.

لطفا راهنماییم کنید 

به همه کسایی هم که موفق شدن واقعا تبریک میگم و برای همه دعا میکنم موفق بشن و از همه میخوام برای من هم دعا کنن.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۷:۵۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۰:۳۸:۴۲
(ویرایش)

روم نمیشه سلام کنمbaby

ولی سلااااااام دخملای گل، ببخشید خیلی دیر اومدم، میدونم ولی باور کنید خیلی مشغول بودم. از همه دوستانی که منو منشن کردن و نبودم خیلی خیلی عذر میخوام، شرمندم بخدا

بانوهای جدید تبریک فراوان منو با تاخیر پذیرا باشین عزیزانم. آرزوی خوشبختی روزافزون دارم برای تک تکتونflower

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۷:۵۶:۰۲
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟  کجاها هستن این عزیزان همیشه در صحنه. چرا رفتین تو تلگرام. این چشمک جون رفت  و فقط روزی نهایت یه بار میاد پیام ميخونه و میره. دوستای گروه تلگرام هم همین 

چرا آخه.  cry

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۰۰:۱۳
(ویرایش)

آیناز جون سلام به روی ماهت. دیگه همتون بانو شدین ماهارو تحویل نمبگیرین و اصلا نمیاین تو سایت. خوب بیاین یه خورده ماهارو راهنمایی کنین. 😔😔😭😭

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۳۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۱:۰۳:۲۹
(ویرایش)

سلام عزیزم 

نگران نباش,منم همین مشکلو دارم ولی با دیلاتور باید تمرین کنی  اگه میخوای موفق شی 

اگه امکانش هست برو پیش خانم خیابانی اینجوری خیلی بهتره و زودتر درمان میشی,اگه امکانش نیست که بری پس حتماااا تمریناتو با دیلاتور شروع کن از سایز پایین و هر روز تمرین کن مطمین باش موفق میشی عزیزم

من میتونم
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۴۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۰:۳۱:۰۶
(ویرایش)

سلام سیسیلی جووون

خوبی عزیزم

کجای تمریناتی؟

به جای گریه کردن بخند و بگو سایز چندی؟

آشوبم، آرامشم تویی
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۵۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۰:۳۱:۰۶
(ویرایش)