تعداد بازدید : 809373
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۲:۵۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

وای شهرزاد جون خوش بحالت مسافرتی،من کع حتی ماه عسلم نرفتمanim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

بعضی وقتا حالم از اینجا بهم میخوره تو این گرمای قشم واقعا یه سفر نیاز داشتم. حتی شده همراه دیلاتورامanim2-25r30wi

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۲:۵۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سارا جونم منم مثه توام 😊😍  قبل پریود سایز ۷ بودم ، ۸ رو یه بار تمرین کردم نشد و بعدش پریود شدم. 

من مطمئنم شکستش میدی و با هم میریم سایز ۸ 😙❤

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۲:۵۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

منم میتونم داخل کنم ولی با عقب جلو کردن مشکل دارم میترسم منقبض میشم یهو ، فردا با جدیت تموم تمرین میکنم که موفق شم ، مهرماه نزدیکه من هنوز قدم اولم 😢😔😢

ولی مطمعنم با تمرین مداوم ب این زودیا هممون درمون میشیم یه زندگی پر از عشق و لذت پیش رو داریم 💜💕❤✊👏💪😅❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۲:۵۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۵ ۱۴:۱۱:۵۰
(ویرایش)

آیناز جون من فکر کنم دردت بخاطر این باشه ک فشرده تمرین کردی، روزی چند ساعت تمرین میکردی؟ بیشتر از دو ساعت میشد؟

منم اون دوروز آخر ک تمرین میکردم بعدش ی کم حالتای تورو داشتم بعد دیدم زیاد فشار آورده بودم ب واژنم،، شاید بهتر باشه ی کوچولو دیگه بهش استراحت بدی،، نگران نباش مشکلی نیست خوب میشه عزیزم

سارا جووونی ما مخلصیم😀😀

راستی سارا چندوقته تمرینات شروع کردی عزیزم؟

۱۳۹۵/۶/۹ ۰۲:۵۹:۱۲
(ویرایش)

آیناز جونم من تقریبا خیلی دور از خانوادم زندگی میکنم ، الانم اومدم مسافرت یعنی خونه مامانم اینا هستم، بعد از مدتها دیدمشون. اینجا میتونم تمرین کنم، چون قراره دو هفته ای بمونم نمیخوام از تمرینام عقب بیوفتم.

ولی درست میگی همین که حال و هوای آدم عوض بشه با سفر خیلی خوبه. 

ایشالا با همسری و نی نی های خوشکلت در آینده میرین سفر حالشو میبرید عزیزم، همه چیز امکان پذیره، غیر ممکن وجود نداره 😙❤

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۳:۰۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

دقیقا آیناز مشکل همینه.بعد استراحت هم اگه با کوچکترین فشاری مواجه بشه اینجوری میشه.میدونم چی میگی.ببین حتی اگه شده از اولین سایزت شروع کنی فقط مواظب باش فشار نیاری به خودت چه برای وارد کردن چه برای ادامه دادن.شده یه ساعت طول بکشه تا واردش کنی ولی درد و فشار نداشته باشی بهتره.من اینجوری تمرین میکنم  برام بهتره و کمتر دیگه اون حالت که حس میکنم خراشیده شده برام پیش میاد.هر جا حس کردی داره فشار میاد دست نگه دار.یه کم تو همون حالت که هستی بهش استراحت بده

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۳:۰۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

خوشگل خانوما ، من دیگه میخابم 

فردا کلی کار داریم باید با  انرژی زیاد تمرین کنیم که این غول دو شاخو شکست بدیم 😅😅💪💪💪

شبتون بخیر عاشقتـــونم ❤💕💋❤❤❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۳:۱۰:۴۹
(ویرایش)

چشمک جون من 6 مرداد شروع کردم.این وسط 6 روز استراحت کردم چون چند روز اول روزی  5 ساعت تمرین میکردم و دیگه واقعا خسته شده بودم و تمرینم پیش نمیرفت.9 روز هم لکه بینی و پریود.... بقیشو تمرین کردم

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۳:۱۳:۰۴
(ویرایش)

آینازی ایشالا زود خوب میشی، ببخشید من تجربه ندارم که بتونم کمکت کنم ولی فکر میکنم سارا جون و چشمک جون درست میگن ،  باید استراحت کنی . عجله نکن، اینجور فقط اعصابت بهم میریزه. باید کاملا آروم و ریلکس تمرین کنی.  بزار این واژن ناز نازی یکم بیشتر استراحت کنه و ناز کنه، باید نازشو بخری 😉😁 

ضمنا بگیر بخواب تا شوهرت بیدار نشده 😄

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۳:۱۶:۰۰
(ویرایش)

من به حالت معاینه دراز میکشم تمرین میکنم.آینه هم نگاه نمیکنم

زن رو هم اوایل سخت بود برام بعد فهمیدم یه کم تو حالت شیب دیلاتور مشکل داشتم.تو حالت زن رو شیبذدیلاتور کمتره و باید مستقیم تر بگیریم دیلاتورو

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۳:۱۷:۳۸
(ویرایش)

شبتون بخیر بانوهای خوشکل آینده نزدیک😍😴

خیلی دوستون دارم ❤💋

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۹ ۰۳:۲۵:۵۰
(ویرایش)

آیناز عزیزم.شهرزاد جونم چشمک جونم شبتون به خیر

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۹ ۱۱:۲۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستای خوووبو مهربونمanim2-ad54adflower

امیدوارم امروز با انرژی زیاد تمریناتتون رو شروع کنین و تو سایزای بالا هم موفق بشین.anim2-bunnyearsmiley

واسه منم دعا کنین که بتونم توی تمریناتم موفق بشم و دیلاتور ها رو شکست بدم

ماه پیشونیه عزیزم بابت راهنماییات و دلگرمیات واقعا ممنونم

بچه ها راستی یه سوال دارم دیلاتور ها رو با چی باید دورشواندازه بگیرم؟

من مترمو پیدا نکردم بخاطر همین فقط طول دیلاتورمو با خط کش بزرگ اندازه گرفتم که تا شیش یا هفت سانت بود.. طول دیلاتور باید چقدر باشه؟

بچه هاا امیدوارم امروز یه روز خوب واسه تک تکتون باشه و با خبرای خوب اینجا بیاین..anim2-4d564ad6

میبوسمتونflowerdog

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۹ ۱۱:۳۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستای خوووبو مهربونمanim2-ad54adflower

امیدوارم امروز با انرژی زیاد تمریناتتون رو شروع کنین و تو سایزای بالا هم موفق بشین.anim2-bunnyearsmiley

واسه منم دعا کنین که بتونم توی تمریناتم موفق بشم و دیلاتور ها رو شکست بدم

ماه پیشونیه عزیزم بابت راهنماییات و دلگرمیات واقعا ممنونم

بچه ها راستی یه سوال دارم دیلاتور ها رو با چی باید دورشواندازه بگیرم؟

من مترمو پیدا نکردم بخاطر همین فقط طول دیلاتورمو با خط کش بزرگ اندازه گرفتم که تا شیش یا هفت سانت بود.. طول دیلاتور باید چقدر باشه؟

بچه هاا امیدوارم امروز یه روز خوب واسه تک تکتون باشه و با خبرای خوب اینجا بیاین..anim2-4d564ad6

میبوسمتونflowerdog

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۹ ۱۲:۰۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۳۵:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم خسته نباشیدanim2-bunnyearsmileyسلام به ماه پیشونی عزیزم. بچه ها من امروز دوساعت پشت سر هم کار کردم ساعت دوم زن رو تا نصفه داخل رفت ولی توی زن زیر اصلا همکاری نکردanim2-wacsmileyبعدشم طول دیلاتورم هم از اول 10 سانت بوده تغییری ندادم. بنظرتون اشتباهه؟ نمیشه با یه پوزیشن وقتی راحتی بری واسه سایز بعدی؟؟؟

ما میتوانیم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران