تعداد بازدید : 2775
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۸/۵
کاربران آنلاین : 0
peranc
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۵:۲۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۵ ۱۳:۵۸:۵۱

بارداری قبل از ازدواج

(ویرایش)

سلام

من ۲۳سالمه نامزد دارم باهاش نزدیکی کردم ولی دخول انجام ندادیم و فقط لاپایی بود منی به رونام ریخت و به انگشتام که روی واژنم بود و سریع با دستمال پاک کردم اما از ترسم حدود ۴۰ساعت بعدش قرص خوردم و تا یک هفته صبر کردم و چون پریود نشدم سر همون یک هفته زعفران و اویشن خوردم و صبحش لکه دیدم تا دوروز لکه های قهوه ای دیدم و دوروز بعد خون شفاف و باز روز بعد لکه قهوه ای الان ۲۳روز گذشته و من پریود نشدم البته پریودیم نامنظمه و تا سی روز هم طول میکشه ولی شدیدا استرس دارم همش توهم بارداری میزنم دارم میمیرم توروخدا زود جوابمو بدید ایا حاملم؟ایا اون خونریزی که کردم اثر زعفران بوده یا قرص یعنی اگر حامله بودم اون خونریزی از بینش برده؟من نگران زمان پریودیم نباشم؟اگر دیر پریود شدم میشه اثر قرص باشه چون میگن بعد مصرفش پریودی نامنظم میشه و عقب میفته و غیر.فقط توروخدا زود جوابمو بدید خیالمو راحت کنید

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۹:۴۶:۰۵
(ویرایش)

مرسی عزییزم خیلیی لطف کردی که جوابمو دادی

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۷:۱۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ ۰۸:۵۴:۰۰
(ویرایش)

خانومی نگران نباش قرص اورزانسی خوردی دیگه بعدشم قرص یکم نظم پریودتو به هم میریزه نگران نباش

آشوبم "آرامشم" تویی
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۷:۰۶:۴۴
(ویرایش)

خدارو شکررر مرسی از جوابتون

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۳:۳۵:۵۱
(ویرایش)

سلااام :-(

من هنوز پریود نشدم 27 روز شده البته میگم که پریودی نا منظم دارم ماه پیش هم قرص اورزانسی مصرف کردم امکان داره از اون باشه ولییی باز میترسم سینه درد گرفتم ولی یموقع علایم بارداریههه :-(:-(

الان دم کرده زعفران خوردم فقط یسوالی پیش اومده برام اگر فردا خونریزی داشتم در واقع همون پریودیهه؟؟؟یا زعفران خودش خونریزی داره و پریودی نیس؟

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۳:۴۰:۱۳
(ویرایش)

وای خوشبحالت نانو جان.برای ازمایش باید برم دکتر حتما برام ازمایش بنویسه؟؟؟

۱۳۹۵/۸/۵ ۰۸:۱۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۱۳:۴۲
(ویرایش)

نمیدونم منو میخواد یا نه ؟ هر سوالی داشته باشید میتونید برید به لینک زیر و مشاورین ازدواج رایگان  میان و کمکتون میکنن

https://goo.gl/B68if5

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران