تعداد بازدید : 1265
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
کاربران آنلاین : 0
Sediniko
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۳ ۱۴:۴۰:۴۸

همسرم حاضر به ازمایش دادن نیست.

(ویرایش)

سلام دوستان 2ساله برای بارداری اقدام کردیم ولی نتیجه نداشته یکبار بارداری خارج رحم داشتم که خودبه خود دفع شد. همه ازمایشای مربوط به خودمو انجام دادم حتی عکس رنگی خدارو شکر مشکلی نبوده دکتر گفت همسرم هم باید ازمایش اسپرم بده ولی ایشون به هیچ وجه حاضر نیست ازمایش بده. میگه وقتی یکبار باردار شدی یعنی اینکه مشکلی ندارم. حالا نمیدونم چطور راضیش کنم چی بگم بهش که نتونه بهونه بیاره مستاصل شدمcry

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۲۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،ای بابا چقدر بد،به همسرت بگو ممکنه ضعیف باشه که نطفه خارج از رحم لانه گزینی کرده..حتما حتما یجوری راضیش کن،به هرحال همسرشی حتما قلقشو میدونی،آز اسپرم خیلییییی مهمه دکترمن 3ماه بعد از اقدام بدون اینکه منو چکاپ بفرسته همسرمو پیش یه دکتر فرستاد تا آزمایش بده،نمیدونم چه جوری ولی حتما راضیش کن 2سال زمان کمی نیست

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۸:۳۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم همسر منم آزمایش اسپرم داده هززینشم زیاد نیست بگو برا بچه دار شدن لازمه با حرف قلنعش کن بگو حتما یه مشکل کوچیکی بوده که حاملگی خارج رحم داشتم ایشالله خدا دل همسرتونرم کنه عزیزم برات آرزو میکنم هرچه زودتر جواب بگیری

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱ ۱۵:۱۸:۲۴
(ویرایش)

واقعا این مردها رو درک نمی کنم . خب همسرت این همه عذاب بکشه کلی عکس رحم و سونو و قرص و آمپول و ....... بعد آقایون زحمت یه کار کوچولو رو به خودشون ندن . 

به نظرم با خودت ببرش پیش دکتر و بگو دکترت راضی اش کنه . معمولا حرف نفر سوم رو بیشتر از همسرشون قبول دارن 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران