تعداد بازدید : 1425
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
کاربران آنلاین : 0
Eli1372
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۰۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۱:۳۴:۵۴

بارداری با امپولhcg?

(ویرایش)

سلام دوستان میخواستم بدونم با مصرف قرص کلومفین و زدن امپولhcgچند درصد احتمال بارداری  وجود داره؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۰۶:۳۶
(ویرایش)

سلام دوستان میخواستم بدونم با مصرف قرص کلومفین و زدن امپول hcg  چند دردصد احتمال بارداری وجود داره؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۳۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲ ۲۳:۳۲:۱۰
(ویرایش)

سلام. خیلی زیاد عزیزم. خیلیا همون ماه اول باردار شدن

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی
باده از دست ید الله چشیدن دارد💐💐
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۹:۳۷:۵۲
(ویرایش)

سلام یعنی امکان داره من باردار باشم از شب پنجم کلومفین خوردم و شب ۱۳ امپول زدم و روز ۱۴ نزدیکی داشتم دقیقا یک ساعت بعد از نزدیکی علایم تخمک گذاری داشتم ایا امکان داره من باردار باشم دو روز مونده به تاریخ پریودم ؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۲۱:۰۹:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲ ۲۳:۳۲:۱۰
(ویرایش)

چرا امکان نداشته باشه. 

ان شاءالله بارداریlove

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی
باده از دست ید الله چشیدن دارد💐💐
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۹:۵۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۱ ۲۳:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام منم این ماه کلومیفن خوردم از 3پریود و 14پریودم اچ سی جی زدم الان 21پریودمه.انشالا ک باردارمیشیم

در رندگی مهم نیست به کجا می رویم،

مهم آن است که با چه کسی سفر میکنید
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۲:۲۸:۰۱
(ویرایش)

سلام امیدوارم انشالله همه دوستا و فامیلای که بعد از من اقدام کرده بودن باردار شدن ولی من هنوز منتظرم اون بالایی اجازه بده 

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۳:۱۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۹:۰۰:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستان من تخمدان پلی کیستیک دارم وبه تشخیص دکترم از امپول اچ سی جی استفاده کردم اما جواب نگرفتم وبه پیشنهاد یکی از اشنایان پیش دکتر هومیوپات رفتم تازه درمانو شروع کردم اما به نظرم اگه جواب نگرفتید از این امپولا یه سر پیش دکتر هومیوپات برید چون هزینه کمی پرداخت میکنید اما کاملا درمان میشید

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۳:۱۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۹:۰۰:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستان من تخمدان پلی کیستیک دارم وبه تشخیص دکترم از امپول اچ سی جی استفاده کردم اما جواب نگرفتم وبه پیشنهاد یکی از اشنایان پیش دکتر هومیوپات رفتم تازه درمانو شروع کردم اما به نظرم اگه جواب نگرفتید از این امپولا یه سر پیش دکتر هومیوپات برید چون هزینه کمی پرداخت میکنید اما کاملا درمان میشید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران