تعداد بازدید : 38276
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۳
کاربران آنلاین : 0
افسون ۱۲۱
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۲:۵۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۰:۱۸:۴۷

تست بارداری با وایتکس

(ویرایش)

کسی تا حالا شنیده با وایتکس تست بارداری انجام بده؟؟؟

میگن اگه وایتکس تو یه ظرف بریزی بعد به همون اندازه توش ادرار کنی اگه کف کرد و کفش نخوابید بارداری ولی اگه کفش زود خوابید منفیه 

من امتحان کردم کف کرد ولی نخوابید نمیدونم چقدر صحت داره ولی تو اینترنت سرچ کنین هست.

تا خدا هست آرامم
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۳:۵۳:۰۶
(ویرایش)

:-!:-!:-!:-!:-!

تا خدا هست آرامم
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۳:۵۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

منم خندم گرفت😁😁عزیزم بی بی چک که راحت تر و مطمئن تره

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۴:۰۴:۵۵
(ویرایش)

افسون جان تاپیک قلبیتو خوندم،دختر خوب چقدر میترسی!از بی بی چک میترسی از آی یو آی منفی میترسی،تا کی میخوای به این ترس ها دامن بزنی؟؟تو قراره مادر بشی،با این روحیه؟!ترس رو بذار کنار،ترس نقطه مقابل امیده،پس منم بعد از سقطم نباید اقدام میکردم باید میترسیدم که بعدی هم سقط میشه؟!هرماه نباید بی بی چک میخریدم باید میترسیدم که منفی بشه؟به خودت جرات بده!من شهریور رفتم داروخونه 3تا بی بی چک خریدم اون لحظه با خودم گفتم مطمئنم این دفعه اخرین باره دیگه نیازی به بی بی چک ندارم،دقیقا 3ماه بعد سومین بی بی چک مثبت شد،قوی باش و ترستو بذار کنار یا میشه یا نمیشه

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۴:۲۲:۳۴
(ویرایش)

میترسم خانمی چون بعد ۶روز خوشحالی و تمام علایم پریود الان پریود شدم دیگه خسته شدم از چشم انتظاری در کل نا امیدم بخدا تو ذهنم از سونوگرافی گرفته تا خرید لباس بچه و زایمان و بیمارستان تو این چند روز فقط فکر میکردم احساس میکردم همه دنیا مال منه ولی باز ناامید شدم.

تا خدا هست آرامم
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۷:۵۲:۱۳
(ویرایش)

عزیزم اگه یه روز بعد از تاخیرت بی بی چک میذاشتی تکلیفت همون روز معلوم میشد الان اینقدر ناراحت نمیشدی،مشکلتون چیه؟مشکل از خودته یا همسرت؟تحت درمان هستین؟الان اصلا نازایی و ناباروری وجود نداره،چرا از آی یو آی یا آی وی اف کمک نمیگیرین؟ترس رو بذار کنار از الان شروع کن انشاالله بزودی مامان میشی

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۲:۱۴:۲۵
(ویرایش)

رفتیم دکتر ولی یکی از دکترا گفت شوهرت مشکل اسپرم داره بعد دکترمو عوض کردم یه سال تحت درمانش آمپول و قرص داد بهم بعد گفت وقتی با این آمپول ها باردار نشدی باید آی یو آی بشی منم میترسم باز ناامید بشم شوهرم هم از آزمایش اسپرم متنفره میگه هر جا میخوای میبرمت هر آمپولی بدن میزنم ولی اون آزمایش نمیخوام بدم

تا خدا هست آرامم
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۲:۱۴:۴۰
(ویرایش)

رفتیم دکتر ولی یکی از دکترا گفت شوهرت مشکل اسپرم داره بعد دکترمو عوض کردم یه سال تحت درمانش آمپول و قرص داد بهم بعد گفت وقتی با این آمپول ها باردار نشدی باید آی یو آی بشی منم میترسم باز ناامید بشم شوهرم هم از آزمایش اسپرم متنفره میگه هر جا میخوای میبرمت هر آمپولی بدن میزنم ولی اون آزمایش نمیخوام بدم

تا خدا هست آرامم
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۲:۱۷:۰۷
(ویرایش)

عزیزم مرسی که به حرفام ارزش قایلی جز شوهرم و خودم هیشکی نمیدونه ما بچه دار نمیشیم هر وقت هر کی ازم میپرسه شوهرم گفته بهشون بگو شوهرم نمیخواد .الان اینجا که حرفامو میگم یکم آروم شدم 

تا خدا هست آرامم
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۲۳:۵۱:۳۶
(ویرایش)

ببین افسون جان اگه واقعا بچه میخوای ترستو بذار کنار،برو سراغ مراکز درمان ناباروری،با مشاورینشون حرف بزن،راهنماییت میکنن،ببین من 7ماه بعد از اقدام رفتم مرکز درمان پرونده باز کردم،ترس رو گذاشتم کنار گفتم شاید کارم به اینجا بکشه حداقل قدم اول رو خودم برم کسی مجبورم نکنه،اونجا طبق آزمایش هامون مشاوره دادن و گفتن تا فلان ماه اگه باردار نشدین بیاین پرونده رو به جریان بندازین،عزیزم باید خودت بخوای کسی نمیتونه کمکت کنه،،تا کی میخواین به بقیه بگین بچه نمیخواین؟تا کی میتونین پا رو علاقتون بذارین؟همسرت بخاطر بچه باید کوتاه بیاد نگه بدم میاد دوست ندارم،تو هم باید ترستو کنار بذاری جواب آی یو آی یا آی وی اف یا مثبت میشه یا منفی فکرای خوب کن نذار بخاطر ترس منفی شدن جواب قید این راه رو بزنی،اگه واقعا هدفتون براتون مهمه باید با اراده و بدون ترس شروع کنین،از همین فردا،با اراده کامل

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران