تعداد بازدید : 1379
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۳
کاربران آنلاین : 0
مامان خانومی
۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۲:۰۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۷ ۱۰:۱۳:۱۱

واقعا متاسفم

(ویرایش)

سلام من کاربر خانومی آقاش هستم،تا الان تو این سایت چیزی بجز راهنمایی و کمک از من ندیدین..نمیدونم به چه دلیل کاربریم مشکل پیدا کرد و نمیتونم وارد سایت بشم،حتما دسترسیم قطع شده!تنها کار خلافم!!!این بود مچ یه کاربرو گرفتم و گفتم جای این سوال که چرا شورت میپوشه آلتش عرق میکنه و تیره میشه و بقیه دروغاش اینجا نیست!!به هرحال من برای مشکلاتم اینجا عضو شدم ولی زیاد کمکم نکرد و بیشتر خودم به بقیه کمک کردم که با این برخورد مواجه شدم!دوستان عزیزم ممنونم که تو این مدت تحملم کردین،انشاالله همیشه شاد باشید،خداحافظ

۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۲:۱۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

! شاید سوء تفاهمی پیش اومده! برا همه ممکنه مشکل کاربری پیش بیاد!!!!!!!!!

۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۲:۲۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

اگه بلاک شده بودی تاپیک هایی که توشون مطلب گذاشتی مطلب هات پاک میشدن و جاهایی که منشن کردی. ولی هست هنوز من الان نگاه کردم

۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۳:۲۲:۰۲
(ویرایش)

عزیزانم من بارها وارد اکانتم شدم مگه میشه نام کاربری و رمزم یادم بره؟دو روزه میگه نام کاربری و رمز اشتباس!مشکل چندساعت ‌پیش میاد نهایت یه روز من دو روزه نمیتونم وارد کاربریم بشم مگه رمز و نام کاربری تغییر میکنه که یادم بره!من برای کمک کردن تا الان اینجا موندم،اینکه ازم میپرسن چرا آلتم عرق میکنه توهینه برام!ولی چیزی نگفتم،به هرحال ممنون از همتون بابت دعاهاتون..چندبار سر زدم ببینم مدیریت جوابگو هست یا نه

۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۳:۵۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

عزیز دلم منم سه بار نتونستم وارد بشم و اکانت جدید ساختم..رمزم هم یادم نرفته بود..چرا فکر میکنی بلاک شدی..واسه خیلیا اینجوری شده..من کلی این موردی دیدم تو این سایت

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۴:۳۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

خانومی آقاش نرو لطفا بزار ماما جوون بگه که چه اتفاقی افتاده آخه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۷:۵۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

واسه منم بعضی وقتا باز نمیکنه و بازی ۲۰۴۸ رو میاره 

بعضی وقتا این مشکلات پیش میاد

۱۳۹۵/۱۲/۲ ۲۱:۴۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام خانومی آقاش .

ما که شما رو بلاک نکردیم. حتما خودت رمز و ...یادت رفته و اشتباه زدی و ...

happy

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۰:۰۶:۵۶
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی،ممنون از پاسخگوییتون،من فقط یه نام کاربری و رمز داشتم که باهاش تو چندتا سایت عضو بودم بنظرتون امکان داره فراموش کرده باشم؟بخاطر اکانت ساختن یه ایمیل جدید گرفتم،همونطور که میبینید مشکل چندنفر دیگه هست،اینجور مواقع چجوری باید اطلاع بدیم نمیتونیم وارد سایت بشیم؟

بازم ممنون از پاسخگوییتون ببخشید زود قضاوت کردم واقعا ناراحت شده بودم گفتم من بجز کمک هیچ حرفی نمیزدم

ممنون از همگی دوستان حق با شما بود مثل اینکه سو تفاهم بود،ولی بهتره یفکری بحال این مشکل بشه،اینجوری هممون باید چندتا چندتا اکانت بسازیم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران