تعداد بازدید : 940624
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۲ ۱۹:۳۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۳:۰۱:۲۸
(ویرایش)

نه سودا جان نزدیکه پریودم نیست ده روز از پریود قبلیم گذشته نگران شدم شاید مشکل خاصی باشه خونریزی که داشتم ولی خیلی کم بود اونم به رنگ قهوه ای امیدوارم مشکل خاصی نباشه 

۱۳۹۵/۱۲/۲ ۲۰:۵۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

عزیزم نگران نباش. ان شاا... مشکلی نیست. فعلا تمرین نکن تا مطنئن بشی مشکلی نباشه. فقط موقع تمرین با دیلاتور حتما با سایزهای پایین واژن گشایی کن. شما یه دفعه می خوای دور 8 سانت رو وارد کنی که به واژن فشار میاد.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۲ ۲۱:۴۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها جون

طلایی خانوم بهت تبریک میگم عزیزم. همیشه شاد باشی و خوشبخت . ممنونم از لطفی که داری . خوب کردی که تجربه ت رو نوشتی تا بقیه بچه ها بخونن. ممنونم بابت هدیه مالی ت به انجمن.anim2-40

دختران انتظار جون  واقعا بهت تبریک میگم. خوشحالم کردی. آفرین بر تو . امیدوارم همیشه خوشبخت باشی.

سیسیلی جووونم به شما هم تبریک میگم . آفرین بر تو. شماره ت فکر کنم 415 باشه . ولی صبر کن ماه پیشونی عزیزم مسوول شماره گذاری شماست anim2-ad54ad /  خانمهای دیگه ببینید چقدر مهمه که تمرین تون پیوسته باشه !! یعنی باید هر روز تمرین کنید. (به جز پریود)

رزیتا جون و بقیه افراد تازه وارد . خوش اومدین . لطفا سریع شروع کنید و با پشتکار هر روز ادامه بدین. منتظر خبرای خوب تون هستیم.

سودا جونم و ماه پیشونی جون . ممنون که هستید.

شاد باشید.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱۲/۲ ۲۲:۱۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۰۶:۱۹
(ویرایش)

سودا جون

من امروز صبح با یه گوش پاکن تونستم به راحتی وارد واژن کنم و امشب هم با سه تا گوش پاکن به راحتی و بدون مشکل تونستم وارد کنم و جلو عقب کنم ان شاء الله فردا میتونم با پنج تا گوش پاکن اقدام کنم ؟؟؟یا باید باز هم با  سه تا گوش پا کن تمرین کنم؟؟؟

.....
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۰:۰۶:۵۶
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیزم

ممنون. قربون مهربونیتون.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۰:۰۹:۲۹
(ویرایش)

مریم گلی جون

خیلی خوبه افرین. فردا با پنج تا تمرین کن. موفق باشی. راستی من اشتباهی تو کامنت قبلی شما رو منشن کردم ببخشید. منظورم سارا جان بود.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۰:۱۱:۳۴
(ویرایش)

عزیزم نگران نباش. ان شاا... مشکلی نیست. فعلا تمرین نکن تا مطنئن بشی مشکلی نباشه. فقط موقع تمرین با دیلاتور حتما با سایزهای پایین واژن گشایی کن. شما یه دفعه می خوای دور 8 سانت رو وارد کنی که به واژن فشار میاد.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۰:۳۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳
(ویرایش)

سلام

من هم واژینیسموسی هستم تازه زایمان کردم یعنی ۴۰ روزه.وبه دکتررفتم ومعاینه پرده انجام شده موردی نیست.حاضرم واسه قدم اول اگه میشه کمکم کنید به امیدخدا

خداااا
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۰:۵۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

اااا سیسلی ، بهت شماره ندادم؟anim2-21

اهان منتظر بودم بیای تو انجمن بگی، چون تبریکمو تو اتاق روحیه بهت گفتمanim2-ad54ad

به به به 

یه بانوی دیگه و یه شماره دیگه anim2-4d564ad6

Sisily باززززززم بهت تبریک میگمممممممanim2-thanks

ان شالله کنار همسرت همیشه شاد باشی و آروووووومanim2-thanks

شماره 415  و بذار جلو اسمت، مبارکت باشه باااانووووanim2-smiliess8

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۲:۲۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۰۴:۱۳:۰۲
(ویرایش)

سیسیلی جونمم مبارکت باشه بانوی ۴۱۵

خیلی خوشحالم برات آرزوی بهترینارودارم برات

ان مع العسریسری
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۲:۲۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۰۴:۱۳:۰۲
(ویرایش)

نازی جون قدم نورسیده مبارک

یه شرح حال ازخودت بده ببینیم چجوریا هستی

بیاتواتاق روحیه اونجا بابچه های دیگه باهم درمان میشین هم من هم بقیه بچه ها مثل کوه پشتتیم ک درمان شی گلم امید بخدا 

ان مع العسریسری
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۷:۴۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جون عزیزم. 😍😍😍

مرسی نازنین جونم 😘😘😘

۱۳۹۵/۱۲/۳ ۰۷:۵۲:۱۹
(ویرایش)

سلام به همگی صبحتون بخیر و خوشی

Nazi جان خوش اومدی . توکل به خدا کن و شروع کن. مطمئن باش که درمان میشی.

صفحه اول انجمن رو بخون روش درمان کامل توضیح داده شده.با وارسی و کگل شروع کن. اگر مشکلی نداشتی میتونی بری سراغ تمرین با دیلاتور. هر سوالی داشتی بپرس.

فقط باید مداوم و هرروز تمرین کنی تا موفق شی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۰:۴۱:۴۶
(ویرایش)

تبریک میگم خیلی خوشحال کننده هس

.....
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۳:۱۵:۴۵
(ویرایش)

سودا جون ببخشید که من مدام مزاحمت میشم

من تا حالا در طول این دوسال موفق به دخول با شوهرم نبودم دیروز با یک گوش پاکن صبح موفق شدم و شب سه گوش پاکن و الان هم پنج تا گوش پاکن به راحتی جلو عقب کردم البته اولش بیست دقیقه طول میکشه ولی بعدش حدود چهل دقیقه راحت تمرین میکنم  و این که پرده چه میشه این وسط؟؟؟؟؟؟ من هیچ خونی هم ندیدم تا تمام بلندی گوش پا کن هم داخل میکنم امکان این که پرده بدون هیچ لکه خونی از بین بره هست در حین تمرین؟

.....
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران