تعداد بازدید : 3315
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۸
کاربران آنلاین : 0
دریا (141)
۱۳۹۶/۱/۳ ۱۴:۴۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۳:۵۵:۲۴

دوستان من در گروه قدیمی (مامانایی که دارن برای بارداری اقدام میکنن ) کجان ف چرا یک سال خبری از هیچ کدومتون نیست بچه ها ........

(ویرایش)

سلام دوستای قدیمی . منو یادتونه ؟ دریام ...... چرا هیچ کد.ومتون دیگه نیستین ..... حتما همتون مامانی شدین و دارین با نی نی های خشکلتون عشق میکنید . 

۱۳۹۶/۱/۳ ۱۵:۴۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام دریا جون.خوبی عزیزم؟ سال نو مبارک. چه خبرا؟!!  خوش می گذره؟  آره عزیز منم اومدم دیدم هیچکس نیست همه مشغول دید و بازدید هستن که نمیان اینجا funny

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۵ ۰۱:۱۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ ۰۸:۵۴:۰۰
(ویرایش)

وای سلام دریا جونم خوبی میدونی چقد دنبالت گشتم چه خبر مامان شدی

آشوبم "آرامشم" تویی
۱۳۹۶/۱/۵ ۰۱:۲۰:۳۲
(ویرایش)

فرفری مامان شده تازه نی نیش دنیا اومده

آشوبم "آرامشم" تویی
۱۳۹۶/۱/۵ ۰۱:۲۲:۰۰
(ویرایش)

همه دنبال تو میگردن از هر کی سراغتو گرفتم نمیدونس

😔

آشوبم "آرامشم" تویی
۱۳۹۶/۱/۵ ۱۶:۱۷:۲۶
(ویرایش)

دریا جونم خبری ازت نشد😔

آشوبم "آرامشم" تویی
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۰:۰۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۰:۴۳:۲۵
(ویرایش)

میشه منم بیام توو گروهتون میخام باردارشم

خیلی زود دیر میشه
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۱:۵۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام خانمای گل

تاپیک از زندگیت لذت ببر پاک شده؟

منم مث شماها منتظرم

ایشالا خدا به هممون یه نی نی گل بده

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۰:۵۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۱۳:۳۹
(ویرایش)

واااای دارم از ذوق ممیمیرم 

معبودم سپاس
که هرجا که خواستم تو در کنار من بودی اما هرجاکه خواستی من نبودم
29 ساله، تولد: 16 ابان 65، سالگرد عقد: 26 مرداد 91، سالگرد ازدواج 6 تیر 92، اولین ماه اقدام دی 94، دومین ماه اقدام بهمن 94،آخرین پری 6 بهمن، روزای اقدام 12، 14 و 17 سیکل، مثبت شدن بی بی چک 6 اسفند (31 سیکل)راس ساعت 6 صبح ، مثبت شدن آز بتا: 6 اسفند (31 سیکل) راس ساعت 9 شب
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۱:۰۱:۱۸
(ویرایش)

بالاخره پیداتون کردم عشقای خودم یادششَشششششششش بخیرررررررررررررر

عاشقتونم وای دریایی جونم

آنیسااااااا 

اصلا پست ها رو نخوندم 

فقط اومدم بگم دارم از ذوق میمیرمممممممم

معبودم سپاس
29 ساله، تولد: 16 ابان 65، سالگرد عقد: 26 مرداد 91، سالگرد ازدواج 6 تیر 92، اولین ماه اقدام دی 94، دومین ماه اقدام بهمن 94،آخرین پری 6 بهمن، روزای اقدام 12، 14 و 17 سیکل، مثبت شدن بی بی چک 6 اسفند (31 سیکل)راس ساعت 6 صبح ، مثبت شدن آز بتا: 6 اسفند (31 سیکل) راس ساعت 9 شب
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۱:۰۲:۲۸
(ویرایش)

من دخترم الان ۵ ماه و ۱۸ روزشه 

اسمش دلارا هست الان خوابیده شماها کجایین چیکارا کردین

معبودم سپاس
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۱۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۱۷:۳۷
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام عزیزای دلم خوبید دریا جون دلم برات یه ذره شده حسین کوچولوی منم چند روز دیگه 5ماهش تموم میشه

هنوز هم نمیدانم اینجا چه فصلی ایست که من کال ماندمو بتو نرسیدم
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۳:۱۸:۳۱
(ویرایش)

آنیسااااا فدات بشمممممم

عزیزم مامانی ناز تبریک میگم بسلامتی مبارکه مبارکه

چقدر دلم برات تنگ شده بود عزیزم خیلی خیلی خوشحالم من بخدا درگیر بودم خیلی بدجور 

با شوهرم حسابی مشکل داشتیم روزهای بدی سپری کردم و میکنم یعنی حتی به طلاق فکر کردم اما فقط و فقط بخاطر دخترم دیگه تصمیم گرفتم زندگی کنم اما یه جوری زندگی کنم که نزارم شوهرم بهم زور بگه

عزیزم ما منتقل شیراز شدیم و بالاخره برگشتم پیش خانوادم بوشهر خیلی اذیت میشدم سختی های زیادی کشیدم در مسیر انتقالی و بارداری اما به هر حال گذشت

کارم هم خداروشکر بهم مرخصی ۹ ماهه دادن فعلا تا ۱ مرداد مرخصی هستم

تو خودت خوبی اوضاع بر وفق مراده شوهرت چطوره بارداری چطوره فک کنم هنوز ویار نداری البته ایشالا که شروع نشه و ویار نداشته باشی

سامی جونم تبریک میگم عزیزم ایشالا بسلامتی

معبودم سپاس
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۳:۲۳:۲۳
(ویرایش)

آنیسا جونم بچه ها تو تلگرام گروه داشتن تو خبر نداری؟

معبودم سپاس
۱۳۹۶/۱/۲۱ ۰۷:۳۷:۲۶
(ویرایش)

چرا هیچکی دیگه نمیادworry

معبودم سپاس
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۱:۰۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۲ ۰۱:۱۰:۳۷
(ویرایش)

سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون خوب باشه خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم.لیندا جون تبریک میگم نی نی گلتو ببوس.چرا بی خبر رفتی خیلی نگرانت بودیم.

دریا جون کجایی بیا یه خبر بده

پسر منم ۲۶ آبان به دنیا اومد شش روز دیگه میره تو هفت ماه الانم بغلمه نمیزاره بنویسم میام سر میزنم

32 ساله - یه دختر نه ساله دارم - اقدام برای بارداری دوم - سیکل 28 روزه - آخرین پریود 1 اسفند - روزای 9 -10-12-15و 16 اقدام ،29 اسفند مثبت شدن بی بی چک،خداجوووون شکرت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران