تعداد بازدید : 35065
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۰۸:۴۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۷:۰۴:۰۷
(ویرایش)

ارکیده جونم سلام خوبی عزیزم؟؟؟نی نیمون خوبه؟؟؟ممنون عزیزم ان شاءالله تو هم بسلامتی و راحت زایمان کنی،بخیه خوردم اما کم دکترم گفت خیلی کم و خوب بخیه زدم،کیسه آبم ک پاره شد حس کردم با ناخنش یهو کشید توی واژنم و یهویی کیسه آب پاره شد و احساس خیسی کردم بلند ک شدم از رختخواب معذرت میخوام مثل جیش میریخت،دیگه لباس پوشیدم دردم ک نداشتم تا چهار و نیم خودمو رسوندم بیمارستان اونجا معاینه کردن گفتن دهانه رحمت سه سانت بازه و تا پنج و نیم تشکیل پرونده دادن،دیگه ساعت پنج و نیم ی ربع ب شش سرم فشار زدن دردام شروع بشه ک کم کم شروع شد و تا هشا صبح دهانه رحمم فول باز شد و بردنم اتاق زایمان و تا هشت و بیست زایمان کردم تموم درد داشتم اما با روحیه قابل تحمل بود مامای همراه هم کمکم کرد و بهم میگفت ک دردا همینه فقط مدتشون نزدیک ب هم میشه دیگه خیالم راحت بود درد سخت تر از اینا نیست،تحمل کردم توی اتاق زایمانم ک با سه چهارتا زور پسرم اومد و نفهمیدم کی زایمان کردم خیلی لحظه خوب و شیرینی بود هنوزم باورم نمیشه اون لحظه رو،من کلاسای آمادگی زایمان هم رفتم ذهنم ی کمی آماده بود اما بیشتر خودم روحیه خودمو آماده کردم و تصمیم گرفتم طبیعی زایمان کنم بعد از زایمان هم سریع بلند شدم بخیه هام ی کمی درد داشتن اما خیلیییی بهتر از سزارینیای توی بخش بودم اونا خواب نداشتن نمیتونستن شیر بدن ،درد من همون لحظه بود.ان شاءالله خداذی زایمان خوب و راحت نصیبت کنه من توی ایام فاطمیه زایمان کردم توی اتاق درد همش با حضرت فاطمه حرف زدم.خدا کمک میکنه عزیزم نگران نباش.کی زایمانته؟

خدای خوبم پسر کوچولومو ب تو میسپارم...پناهش باش
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۲:۲۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲ ۱۳:۵۰:۴۰
(ویرایش)

سلام به دوستای عزیز و به خصوص فرفری عزیزم واااااااای خیییلی خیلی خوشحال شدم فرفری گلم  هزار هزار تا تبریک مامان فرفرییییییییییی انشالا قدمش پر خیر و برکت باشه براتون عیز دلم و بهترین لحظه ها را سه نفری با هم داشته باشین

anim2-thanksanim2-40anim2-4d564ad6flowerlove

انشالا دوستای گل باردار دیگه هم به سلامتی و شادی زایمان کنینvalentine

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۲:۲۹:۲۱
(ویرایش)

منم همون کارو کردم فرفری گلم رفتم همین شهر خودمون آی وی اف و و روز شهادت حضرت فاطمه بود که انتقال انجام شد، پنجشنبه دیگه باید برم آزمایش بتا

التماس دعاvalentine

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۰۷:۳۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

چه خوب عزیزم.خداروشکر واقعا برات خوشحالم. تهرانی یا شهرستان؟    من ساکن تهرانم. کلاسای زایمان طبیعی هم نرفتم هنوز.

راستی شوهرت هم تو اتاق زایمان اومد؟ بعضی بیمارستانا اگه همراهت تو کلاسای زایمان شرکت کنه میتونه تو اتاق زایمان بیاد.

من زایمانم اوایل اردیبهشت.

من تو حاملگیم واقعا اذیت شدم 4 ماه اول همش خونریزی و لکه بینی بعدشم همه چی گرفتم کلستاز حاملگی که پدرم درومد از خارش، همورویید،نفس تنگی ، کم خونی زیاد و ... واقعا روحیم ضعیف شده اصلا حوصله ندارم و به هیچی دوست ندارم فکر کنم. حتی به نی نی. اونقدر هم تو حاملگی عصبی و افسرده شدم کلی با شوهرم بحث و دعوا میکردم و قهر. کلا ذوق و شوقمو از دست دادم. شوهرم خوبه ولی بعضی جاها به حساسیتام کم توجه میکرد تو حاملگی. منم به شدت حساس شدم رو همه چیز. کار خونه هم که اصلا انجام ندادم بیشتر شوهرم انجام میده اصلا حوصله کار ندارم فقط استراحت تو این 7-8 ماه هههههه

همشم به شوهرم ایراد میگیرم. راستش واسه زایمان خیلی خسته ام و بی حوصله

برام دعا کن. خوش به حالت راحت شدی. پسر گلتم ببوس و مواظبش باش. برا منم دعا کن

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۰۷:۳۷:۰۰
(ویرایش)

آفتابگردون عزیز انشاالله بزودی خبر خوش مامان شدنت میای میدی . موفق باشیvalentine

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۲:۴۲:۰۵
(ویرایش)

سلام، ارکیده جون آخی چقدر اذیت شدی، انشالا این ماههای آخر  به خوبی و خوشی و بدون هیچ مشکلی بگذره و پسر گلت به سلامتی دنیا بیاد و تمام این سختیها رو فراموش کنی

واسه همینهاست که اینقققدر مقام مادر ارزش داره و هیچکس توی دنیا به پای مادر نمیرسه، انشالا  نگاه حضرت فاطمه همیشه همراه و همدم لحظه هات flower

ممنونم عزیزم، دعای شما مامانهای باردار گل مستجابه، برام دعا کن امسال شب عید خدا بهترین عیدی عمرمو بهمون بده

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۵:۰۴:۲۵
(ویرایش)

آفتابگردون مهربونم سلام،ممنونم عزیزم بابت تبریکت،منم خیلی واست خوشحال شدم عزیزم کار خوبی کردی توکل کن ب خدا ان شاءالله حضرت فاطمه امسال عیدیتو میده و پنج شنبه با خبر خوش میای،من منتظر خبر خوشت هستم.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۵:۱۰:۱۰
(ویرایش)

ارکیده جونم سلام،خوبی؟گل پسرمون خوبه؟عزیزم این چ حرفیه این ناراحتیا رو از خودت دور کن منم سه ماهه اول لکه بینی داشتم هزارتا مشکل دیگه پیش اومد دست تنها اثاث کشی کردم توی گرمای تابستون،کار خونه هم نمیتونستم درست و حسابی ک دلم میخواد انجام بدم هیچکسم کمکم نبود اگه هم بود روی مخم بودن،شوهرمم ک کار خونه نمیکرد حتی ب احساساتم توجهی نمیکرد،اما خودم سعی کردم روحیه داشته باشم چون بعد از زایمان واقعا این روحیه نیازه،اینقدر نگو حوصله ندارن ب چهره ناز و معصوم نی نیت فکر کن شیر خوردنش ک چ لذتی داره،عزیزم من شوهرم باهام کلاس نیومد،بیمارستانی ک رفتم خصوصی بود واسه اینکه شوهرم بتونه بیاد اتاق زایمان دویست و پنجاه پول میخواستن منم گفتم نمیخوام البته شوهرمم نمیومد میترسید،اما فقط مامای همراه گرفتم.ان شاءالله فروردین مثل برق و باد بگذره واست و نی نیتو بسلامتی بغل کنی،الانم تا میتونی بخواب ک بیخوابیا در انتظارته.مراقب گل پسرمون باش اذیتش نکن.

۱۳۹۶/۱/۵ ۰۲:۴۹:۱۲
(ویرایش)

سلام ب همه دوستای گلم،سال نو همتون مبارک ان شاءالله سال پر خیر و برکت توأم با شادکامی و تندرستی داشته باشین،ان شاءالله همه باردارا بسلامتی بارشونو زمین بذارن و همه اونایی ک در حال اقدام برای بچه دار شدنن دامنشون سبز بشه.

آفتابگردون جون بیا از خودت بهمون خبر بده منتظر خبر خوبت هستم حتما ی خبری از خودت بذار عزیزم منتظرتم.

۱۳۹۶/۱/۷ ۱۳:۴۰:۳۷
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم سال نوی همگی مبارک انشالا سال خیلی خوبی داشته باشین و بهترینها براتون توی سال جدید اتفاق بیفته

فرفری جون متأسفانه جواب آزمایشم منفی شد ولی هنوز سه تا جنین فریز اینجا دارم به امید خدا بعد عید میریم تهران دکتر ژنتیک و اینا تا بررسی بشیم

انشالا مامانهای گل با همسر و نینیهای نازتون سال بسیار خوب و خوشی داشته باشین، مامانهای باردار به سلامتی فارغ بشین و مامانهای منتظر هم خبرهای خوب بدین

۱۳۹۶/۱/۷ ۱۷:۴۷:۱۷
(ویرایش)

ممنون فرفری جونم

سال نو مبارکvalentine

پسر گلت چطوره؟ امیدوارم همیشه شاد باشی و با روحیه. برا منم دعا کن. دوستت دارم گلم همیشه راهنماییم کردی و با حرفات بهم روحیه دادی. کلا همیشه روحیم حساس بوده و تو حاملگی بدتر شدم متاسفانه.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۶/۱/۷ ۱۷:۴۹:۱۲
(ویرایش)

آفتابگردون عزیز ممنونم گلم.

عیدت مبارک. انشاالله بزودی با خبرای خوش بیای. ممنون دوستم از آرزوی خوبی که برام کردی.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۶/۱/۸ ۰۴:۱۱:۱۷
(ویرایش)

آفتابگردون مهربونم سلام امیدوارم ک حالت خوب باشه عزیزم اشکالی نداره حکمتی بوده حتما،ناامید نشو و مثل همیشه با توکل ب خدا ب کارت ادامه بده ان شاءالله ب زودی با خبر خوش میای و منم خاله میشم مواظب خودت باش دوست خوبم.

۱۳۹۶/۱/۸ ۰۴:۱۵:۰۱
(ویرایش)

ارکیده جونم سلام خوبی؟گل پسرمون خوبه ؟پسرم مدتیه بیخوابه داغونم کرده،عزیزم وظیفمه ک اینجا ب دوستام تا میتونم کمک کنم تو هم مثل خواهرمی،عزیزم کلا بارداری و زایمان آدم رو حساس میکنه تو خودتو قوی کن ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی،پسرمونم بغل کنی و لپای نازشو جای من ببوسی و گاز بگیری،فداش بشه خاله،عزیزم سعی کن از این دوران لذت ببری من ک دلم خیلی واسه بارداریم تنگ شده خیلیییییی،مراقب خودتو گل پسرمون باش

۱۳۹۶/۱/۲۱ ۰۱:۲۱:۱۷
(ویرایش)

فرفری جونم سلام، خوبم خداروشکر، امیدوارم حالت خوب باشه.آخی نازی شاید دلش درد میگیره پسرت. یه بووووس گنده از طرف خالش کن.

جااااااان دلت تنگ شده واسه حاملگی. مامان منم بعد داداشم همینطوری شد تازه گریه هم میکرد.

حتما، برام دعا کن. مراقب خودت و پسر گلت باش عزیزم. بازم ممنونم ازت

حالا تا چن وقت دیگه میام راجع به نی نی داری هم با هم تبادل اطلاعات کنیم .

خدایا شکررررررررت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران