تعداد بازدید : 573936
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۹ ۱۷:۱۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)
🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۹ ۱۸:۵۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

سلام ساک حاملگی معمولا از هفته ۵ دیده میشه

۱۳۹۶/۱/۹ ۱۹:۱۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

ساک حاملگی اول دیده میشه بعد جنین رویت میشه

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۹ ۱۹:۲۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

مامان کوین عزیزم شیافامو دوتا کردم فقط همون دوقطره بود دیشب مهمون داشتم صبح خونرو تمیز کردم جارو برقی رو که بلند کردم احساس کردم کمرم درد گرفت فک کنم از اون بود نرفتم دیگه سونو شما راست میگی واژینال بدتر آدمو اذیت میکنه خیلی سخته مادرای ما چطوری پنج تا بچه آوردن واقعا مادر شدن چقد عذاب و استرس داره چقد گریه کردم همش به خدا میگفتم گفتم که که این بچه رو میخام من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم خیلی این بچه به زندگی من امید و روشنایی میده مامان کوین جان

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۰:۰۸:۵۵
(ویرایش)

پري جان خدا رو شكر كه بارداري، به خودت كمتر سختي بده كمتر كار كن. مَي دونم گاهي نميشه اما مجبوريم. گاهي بعضي بارداريا پر خطر نيستن اما يكم به مراقبت احتياج دارن. هفت سين ديگه چيه؟ من امسال نه خونه تكوني كردم ، هفت سين ، نه هيچي ! تا مَي تونم استراحت مَي كنم. كاراي روتين هفتگي هم در اندازه اي هست كه مدام تو خونه نخوابم. چون خواب زياد نفخ مياره. تا مَي تونم بي تفاوت به اتفاقا و حرفا. گريه واسه چيته؟ از خدا خواستي ، اونم بهت داد، گريه خوب نيست. مَي فهمه بچت. اگه خوشحالي ، خوشحالي كن. هر كي هر كاري كرد و هرچي گفت بخند. من گاهي يه حرفايي ميشنوم كه قبل بارداري خودمو مَي كشتم كسي با من اينجوري حرف ميزد. الان اصلا عين خيالم نيست. 

هر كسي يه مشكلي تو زندگيش داره. هر كس يه خواسته داره. اگه هدفت و امديت تو زندگي فقط وجود بچته ، خوب ازين به بعد لذت ببر از زندگيت. هيچ جيز برات مهم نباشه. دلشوره و نگراني نداشته باش. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۰:۵۰:۴۸
(ویرایش)

ترانه جون نگران نباش، توكلت به خدا باشه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۲:۴۴:۱۰
(ویرایش)

مامان کوین عزیزم منم سال 92 ازدواج کردم شهریور ماه زندگی خیلی خوبی داشتم تا اینکه من تمام مجردیمو کار میکردم و همسرمم همینطور خیلی همدیگرو میخاستیم خانوادهامون مخالف بودن بالاخره با هزارتا زور بهم رسیدیم جوری که عروسیامون جدا بود تو عروسی ما یک نفرم نبود از فامیلای داماد و تو عروسی اونا یک نفر از فامیلای ما نبود خلاصه ما رفتیم سر خونه زندگیمون با شوهرم تصمیم گرفتیم که پس اندازامونو باهم یکی کنیم یه خونه کوچیک بخریم تا اینکه موفق شدیم دوماه بعد عروسیمون یه هونه کوچیک تو قزوین بخریم همه چی خوب بود کلی افتاده بودیم تو قسط اما دوتایی کار میکردیم قسطارو میدادیم یه ماه بعد از خونه خریدن نمیدونم چی شد چشم هوردیم شوهرم مریض شد چقد دکتر دوا درمون سرطان داشت من سه ماه بود عروسی کرده بودم ظرف سه هفته تمام موهاش ابروهاش مژهاش ریخت جوری که منم رغبت نمیکردم نیگاش کنم دکتر کار کردن براش منع کرد خونه نشین شد خانوادشم مادیات براشون بیشتر از بچشون ارزش داشت خانواده منم که لج کردن گفتن خانواده خودش نمیدن ما بدیم من موندم و ماهی 1700قسط خونه کپو جلسه ای 4000میلیون شیمی درمانی هرماه تمام روز سرکار بودم چقد میرفتم انجمن خیرین دنبال کم کردن داروها انقد زور میزدم تا میکردم3000خدا برادرشوهرمو خیر بده میخاستم خونمو که باهزارتا امید خریده بودم بفروشم اون بهم سی میلیون داد گفت هروقت داشتی بده شوهرم شیمیش تموم شد دوماه تمام صبح ساعت سه میبردمش تهران برای برق ساعت نه برمیگشتیم هروز دوماه تمام خانوادش حتی نمیدونستن کدوم دکتر میرفت از اول زندگیم هیچی نفهمیدم از تازه عروس وتازه دامادی شوهرم خوب شد بعد یکسال وام گرفتیم تمام بدهیامونو دادیم ما موندیم کلی بدهی مریضی و خونه تازه دکتر شوهرم میگفت با این داروها امکان داره برا بچه دارشدنم نیاز داشته باشه تحت نظر باشید اگه بچه دار نشدید اقدام کنید برا ناباروری چهار ماه تو اقدام بودم نشدیم شوهرم همیشه مسگفت پری من میترسم دوباره مریضیم برگرده من دلخوشی ندارم همه بهم میگفتن یه بچه بیار دلش به زندگی خوش باشه و امیدوار باشه تا خدا بعد چهار ماه اقدام این کوچولو رو به ما داد نمیدونی چقد شوهرم خوشحاله دیگه حرف از مرگ و میر نمیزنه دلم میخاد این فسقلی به دنیا بیاد زندگیمون روشن شه مامان کوین جان

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۲:۵۴:۳۸
(ویرایش)

به اميد خدا خدا همينم ميشه! اينا نشونه خداست. غصه نخور ! خدا رو صد هزار مرتبه شكر ! خدايا شكرت كه حواست بهمون هست! منم دارم مادر مَي شم. نمي دونم چه اتفاقي در آينده ميوفته اما تعجب مَي كنم از مادر پدرا و بي رحميشون! بازم نميشه قضاوت كرد و خدا از دلاشون خبر داره! ما كه هميشه عاشقشون مَي مونيم! غصه نخور! ازين به بعد من خواهرت با اجازه خودت ! كاري داشتي يا درد و دلي ، چيزي ! بگو ! هميشه هستم ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۲:۵۷:۴۱
(ویرایش)

پري جون جون ممكنه شوشو بره پيامام رو بخونه من پاك مَي كنم خاطرات تلخ براش ياد آوري نشه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۳:۱۱:۳۳
(ویرایش)

الهی پری جون چقد سختی کشیدی گلم خدا نی نی تو حفظ کنه برات وهمنطور شوشوتو

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۳:۱۳:۰۴
(ویرایش)

فدات عزیزم مگه میشه نخام خواهر نازی مثل تو داشته باشم برو عزیزم شبت خوش برا من و فندقمم دعا کن که صبح بلند شدم دیگه خبری از لک نباشه بوووس

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۳:۱۳:۳۱
(ویرایش)

خدایا خودت کمک کن نی نی هامونو سالم ب دنیا بیاریم ومامان خوبی باشیم امینvalentine

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۳:۳۲:۰۵
(ویرایش)

مامانی پری خدت بعدازاین ک این بچرو ب من داد زندگیم خیلی عوض شد این بچه ها امیدن بخدا

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۳:۳۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

پری جون انشالله بچت صحیح و سالم بدنیا بیاد و شوشوت تن سالمی داشته باشه انشالله

سعی کن استراحت کنی من ۳ ماه اول اصلا به جارو برقی دست نزدم با جارو دستی جارو کردم خونرو

۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۱:۲۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۹ ۲۱:۳۷:۲۱
(ویرایش)

مامان کویین جان قبل بارداری باید حتما ازمایش پرولاکتین بدیم؟

خدایا شکرت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران