تعداد بازدید : 2749
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۱۴
کاربران آنلاین : 0
Paridokht
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۰۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۱:۲۲:۳۸

رابطه قبل از ازدواج

(ویرایش)

سلام ب همگی.ببخشید ی سوال دارم تورو خدا ج بدین.من مجردم۲۵سالمه۲باررابطه داشتم.پزشک قانونی ک قبلا رفته بودم بهم گفتن پردم ارتجاعیه.تو رابطه ای هم ک داشتم خونریزی ندیدم.امکان داره ازدواج ک کردم بفهمه ک من رابطه داشتم؟واینکه اگه شک کرد ک چرا خون نمیاد پزشک قانونی رفتیم میگه ک قبلا هم رابطه داشته؟؟؟؟؟😔😔😔😔😔لطفا کمکم کنین خیلی استرس دارم

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۴۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

خب آخه چرا تو که ازدواج نکردی رابطه جنسی داری؟!! بنظر خودت تو دختری؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۷:۲۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

وإلا فرهنگ ما آدما رو دروغ گو مَي كنه آذر جان. 

بدن آدم وسيله شخصيه آدمه و مَي تونه ازش هر جور مَي خواد استفاده كنه. وإلله هيچ كس از سر هوس نمي ره خودش رو تَو استرس بندازه . اكثر دخترا توي ايران ، اعتماد بيجا دارن. مطمينن كه اين كيس ، كيسه ازدواجه! اينم از روش هاي بعضي پسراي بي وجدانه كه فكر إينو نمي كنن كه ممكنه سرشون بياد. 

خيلي هم كار خوبي مَي كنه به نظر من به خواسته بدنش جواب ميده. بهتره كه طرف جقي بشه . من نمي گم بشه شغل طرف و يا هرز بپره ، ولي نياز طبيعي بدنه. اين طبيعت تمام موجوداته. 

٨٠ ٪‏ اونايي كه پرده دارن  واژينيسمن ، ١٥ درصد خانواده هاي سفت و سخت دارن.پنج درصد طرف آزاده ولي خودش رو كنترل مَي كنه ، حالا يا بخاطر مذهب و يا شخصيت. اونم بهت قول ميدم توي اين جمعيت ٩٩ درصد جق ميزنن. كه بعدا توي سكس به مشكل مَي خورن و مَي گن با سكس أرضا نمي شن. فرهنگ ما اشكال داره. 

نه شرايط ازدواج هست نه سكس . بريم همه با هم بميريم كه چيه دختريم. پسر بوديم به مادر و خواهر و غريبه و خودي تجاوز مَي كرديم ، آخر يه دختر بأكره ، آفتاب مهتاب نديده بهمون  مَي دادن. اون دنيا هم با حوريا و پريا كلا سر مَي كنيم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۷ ۰۰:۳۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

واقعا قابل تحسین هستید کوین مادر 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۷ ۱۱:۰۴:۱۰
(ویرایش)

😔من خیلی دوسش دارم اخه.اونم منو دوس داره میدونم.ولی نمیتونیم ازدواج کنیم من شرایطم عادی نیس.حالا یچیزی بگین ک از استرسم کم کنه.دیگه تصمیم گرفتیم رابطه جنسی نداشته باشیم.بنظرتون برم دکتر میتونه ترمیمش کنه با اینکه ارتجاعیه

۱۳۹۶/۲/۸ ۰۱:۰۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلام 

نظر همه ی دوستان محترم و قابل احترام و نمیشه نظرخودمون رو به دیگری تحمیل کنیم همه نظرات هم بر پایه منطق هست ولی شما دوست گلم وقتی شرایط ازدواج ندارید و مطمئنی این آقا با شما ازدواج نمیکنه و به فکر شوهر آینده ت هستی پس دو تا موضوع اینجا مطرح میشه 

یکی اینکه این آقا شما رو برای ازدواج نمیخواد و شاید عمیقا هم دوست نداره ببخش که اینطور میگم چون اگه غیر از این بود باهمین شرایطی که میگی و ما نمیدونیم شما رو باید بپذیر 

دو وقتی شما با ازدواج به مرد دیگه ای غیر از این آقا فکر میکنی پس شرایط ازدواج برات قطعا مهیا خواهد شد و به بهانه اینکه همو و دوست دارید و شرایطت با بقیه متفاوته الکی خودت رو درگیر این آقا نکن . 

درمورد سوالت هم باید بگم که شما اگه بری معاینه کاملا مشخص و واضح هست که یک بانو مدخوله هستی حتی اگه یکبار بود باشه . تنها راهت اینه که به اون آقا بگی پرده ت ارتجاعیه.  که حالا اینکه اون مرد آینده ت طرز فکرش هم چطور باشه باز مهمه ممکن حرف تو رو قبول کنه ممکن هم هست بگه نه بریم گواهی بگیر . 

در مورد ترمیم هم باید بگم که پرده ارتجاعی رو چطوری میخوای ترمیم کنی ؟ وقتی خون نمیاد ؟ 

مگه اینکه بخوای بگی ارتجاعی نیست تا برات یه چیزی دو بدوزن بهم که هنگام دخول خون بیاد . 

که البته بازم بری پیش متخصص همه ی اینها قابل تشخیص چون پرده یه بافت مخاط ماننده وقتی از بین بره دیگه قابل ترمیم نیست . و این حرفها همش برای پول دراوردن هست 

موفق باشی 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۲/۸ ۰۱:۲۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۴ ۱۶:۲۴:۱۹
(ویرایش)

كي از زندگي و شرايط اون يكي با خبر هست 

خيلي از دخترها هستن كه واقعا نياز دارن ازدواج كنن اما بخاطر شرايط تحميلي نمي تونن ( فقر خانواده شرايط و محيط زندگي ) 

به نظر من دوست عزيز بهتره بري از يه متخصص كمك و مشاوراته بگيري . 

ما آدم ها ياد گرفتيم فقط قضاوت كنيم بي اينكه يه لحظه خودمون بزاريم جاي كسي كه ميخوايم حكم يديم بهش 

در ثاني اتفاقي كه افتاده غصه خوردن مشكل تَو بيشتر ميكنه با يه متخصص صحبت كن 

خدا هميشه هميشه با ماست
۱۳۹۶/۲/۸ ۰۱:۲۶:۰۶
(ویرایش)

راستي يه تجربه ديگه و خيلي مؤثر براي همه اونايي كه مَي خوان پرده بدوزن. 

توي آشنايانمون زوجي بودن كه با يه بچه ١٤ ساله ، خانومه رفت عمل زيبايي واژن  كرد و شوهرش گفت لطفا بگو برات پرده هم بدوزن براي لذت بيشتر يا هر چي من نمي دونم. با هزينه بالا و كيفيت عالي انجام شد. خلاصه شب زفاف اون خانوم گفت بيچاره اين دخترا كه براشون مهمه . من از همون اولش يه تيكه نخ بخيه ام زد بيرون. خدارو شكر كه من درگير اين چيزاش نيستم. وگرنه ، شري ميشد. 

بعدم نهايتا تا ٢ يا ٣ روز بعد از دوختن پرده بايد نزديكي داشت وگرنه انقدر ضعيفه اين اتصال كه با يه سرفه حتي ممكنه دوباره پاره بشه. ببخشيد يبوست و يا مشكلات شبيه اين كه داشته باشي كه درجا پاره ميشه. ليزري و دستي هم فرق نداره. با پرده ترميم شده نمي شه زندگي كرد. فقط براي يه روز تا ٢ روزه. وگرنه اون همه هزينه و درد ، همش از بين ميره. 

خودم تجربه اي ندارم. اگه داشتم حتما ميذاشتم. ولي اين تجارب دوستان و آشنايان بود. اميدوارم براي كساني كه گرفتار اين موضوع هستن به درد بخوره و راه حل بهتري رو انتخاب كنن. مثل صداقت؛ كه خيلي سخته، ولي شدنيه.   

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۸ ۰۲:۰۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

چرا فکر میکنین اینجور چیزا فقط شخصیه؟؟اصلا خبر دارین از نظر روانشناسی چه پیامد هایی داره که جز به خود فرد و خانوادش رو جامعه هم تاثیر میذاره و ما همه داریم تو همین جامعه کنار هم زندگی میکنیم درسته پرده ملاک خوب بودن یا بد بودن نیست اما خودمون رو اندازه حیوانات بدونیم بهتره که چون غریزه هست حالا باید هرجا اینو تخلیه کنیم پس اسممون انسان نباشه عاقلانه تره چون حیوانات هم دقیقا همین کارو میکنن.اگه نمیدونین بدونین نه تنها از نظردین بلکه از نظر علمی و روانشناسی وجود رابطه جنسی ناخوداگاه رابطه عاطفی بوجود میاره که درگیر کنندس و عاقلانش اینه البته برای کسی که برای خودش و وجودش ارزش قایله نمیاد با هرکسی اینو تجربه کنه این احساس ها با ارزشن انقد خودمونو پایین نیاریم که فقط اسمشو بزاریم غریزه و تموم به خودمون دروغ بگیم

بیاین حداقل برای خودتون ارزش قایل بشین اینم بدونین اقایون از روی عاطفه نمیان رابطه جنسی داشته باشن در صورتی که زنها اگه پیوند احساسی بین خودشون و پارتنرشون نباشه رابطه برقرار نمیکنن البته جز اونایی که کارشون اینه  قربانیش هم فقط زنهان و اینده و احساسات باقی موندشونه چون مطالعه و امار نشون میده اکثر این اقایون که خودتون هم دیدین بارها تو جامعه زنی انتخاب میکنن که قبلا رابطه نداشته باشه افزایش گواهی ها و شلوغی پزشکی قانونی حاکی از اینه رفتن و دیدنشون ضرر نداره یکم مطالعه کنین و اگاهی داشته باشین اینا دیگه اثبات شدس نه حرف از روی تعصب ،خودتون با دستای خودتون به روح و روان و احساس و بدن ایندتون ضربه جبران ناپذیر نزنین شما لیاقتتون بیشتر از اینه که بخاطر چند لحظه لذت زود گذر دچار هزاران مشکل روانی بشین 

۱۳۹۶/۲/۸ ۱۱:۲۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

فاطيما بانو كاملا با شما موافقمanim2-smilies-azardl2

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۸ ۱۱:۵۶:۰۱
(ویرایش)

خانم رهايي اگه به اينه همه مردا حيونن! 

بعدم ربطي به خيانت نداره ، چون همه مردا قبل از ازدواج حداقل يه تجربه دارن، پس خيانتكارن! 

بعدم كل دنيا ، از اون اتيوپي تا استراليا ، آمريكا و اروپا و قطب داراي أفراديست به اسم انسان ، انقدري كه تَو ايران طلاق و فحشا و خيانت هست تَو هيچ جاي دنيا نيست. 

در ثاني معني خيانت تَو فرهنگ لغت شما نمي دونم چيه؟ ولي وقتي با كسي در رابطه هستي و كاري بكني بر خلاف تعهدنامه قلبيتون همه اون خيانته، مثلا دروغ گفتن، بعضيا راجع به شغلشون دروغ مَي گن ، راجع به سن و ... اين بحث خيلي گسترده است. خيانت فقط كمر به پايين نيست. 

قابل تذكر فراموش نشه ما هم نوعي تكامل يافته از حيواناتيم و اتفاقا چون دركمون بالاست و مَي فهميم بهمون سخت تَر هم مَي گذره، بخاطر قدرت تفكر و تعلممون بايد مقداري متفاوت باشيم ، اما اينكه دختر تو هر سني به نظر من، ولي مثلا ٣٠ سالگي داره مَي تركه ، نمي تونه ازدواج كنه. حالا به هر دليلي ، مالي يا .... بابا اونم آدمه. صدتا مريضي مَي گيره آدم. اختلال عصبي ، افسردگي، اختلالات هورموني و عوارض پوستي داره. 

بدن طبيعي بعد از سن بلوغ نياز داره و بايد نيازش تأمين بشه، تا به انحراف كشيده نشده( عادت به جق يا سكس با أفراد متنوع) حرف ما سر آدم طبيعيه، اونم تَو اين دوره زمونه كه همه جا چيزاي تحريك آميز ميبينن و يا مَي شنون. 

من خودم دوم دبيرستان فرق دختر و پسر و فهميدم. مادرم بهم ياد داد ، اونم انقدر كنجكاوي كردم سر فيلم حضرت مريم كه چه جوري بچه به دنيا مياد. 

الان كه ماشالله تَو تلويزيون تيكه ها سكسيه، كارتونا سكسيه ، تَو گوشيه مادر پدرا هست يه جيزايي، همه اينا رم بپايي تَو خيابون پير و جوون از بي مكاني دارن تَو هم مَي لولن. بچه كور نيست. ميبينه. 

هم از لحاظ رواني بچه ها از سن پايين آمادگي دارن و هم از نظر جسمي بعد از سن بلوغ. طبيعت انسانه. فطرت ماست. 

چجوري طرف سالها جلوش رو بگيره؟ 

اگه فكرت تَو مذهبه ، لطفا وقتي گرسنت ميشه برو قران بخون ، ديگه غذا نخور. 

همونطور كه بدن نياز به غذا داره ، روح احتياج به آرامش، جسم هم نياز جنسي داره. بعدم اين نياز جنسي براي مردا آزاده، اين مذهبيا بدتر ، چندتا صيغه ٤ تا عقدي، آدم چقدر بول هوس بايد باشه؟ چقدر آدم بايد مريض جنسي باشه كه با يه نَفَر تأمين نشه؟ اين خودش آموزش تنوع طلبية! اگه مال زمون جنگ بوده و ١٤٠٠ سال پيش ، پس الان اين رسما بايد ور بيوفته، چون ما بنيان شهدا داريم، خيلي هم خوب مَي رسن به اين همسران شهدا. اگر ادامه ميدن چون اين دنيا و اون دنيا ساخته شده براي مردا كه فقط همسر اختيار بكنن. عدالت خداي من اينطوري نيست.

من هم زنم. حق دارم هركاري بكنم. هر كسي هم جنبه پذيرشش رو داره مَي شه شريك زندگيه من. 

در مورد شخصيت و حورمت هم كاملا حق با فاطيما جون و بقيست. دختر و پسر نداره، نبايد اعتماد بيجا كرد. بايد براي كمربندش آدم حرمت قائل شه. براي شخصيتش. و .... بقيه خيلي بهتر از من توضيح دادن.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۸ ۱۵:۵۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

اینکه تو چی فکر میکنی نقش مهمی نداره ک ما بخوایم ارومت کنیم و از استرست کم کنیم .. در واقع اینکه خونوادت و اون شخصی ک قراره در اینده همسر شما بشه چه فکری میکنن مهمه ..

مهم اينه كه همه ما به اين اعتقاد داشته باشيم و بدونيم كه لذت بردن از زندگى حق همه محسوب مى‌شه.. نه تنها بخشى از جامعه..

۱۳۹۶/۲/۸ ۱۶:۲۶:۳۰
(ویرایش)

مرسي زينب جون، 

رها جون منم منظورم همين بود، ولي داخل تايپيك اين بنده خدا بحثم گسترده و جدا از سوال اين دوستمون شد. 

نظر خودم رو گفتم و اينكه اگه كسي اين راه رو انتخاب كرد ، دنبال دروغ گفتن و يا ترس از آينده نبايد داشته باشه. راستش رو بگه ، هستن آدمايي كه واقعا درك بالايي از اين مسأله دارن. درسته حق انتخاب كم مَي شه. ولي آدم با كسي زندگي مَي كنه كه حقيقت رو مَي دونه! ترس و وهم يك عمر أزبين ميره. 

دوختن هم يه راهشه ، كه توضيح دادم چي ميشه بعضي وقتا. 

خانم عزيز ، حتي يه سانتيمتر يه چيز به نازكيه مداد رفته باشه داخل پزشك قانوني مَي فهمه. پزشك قانوني خيلي دقيق و حساسه. خيلي آدما با قضاوت اين ارگان إعدام مَي شن تَو مملكت ما كه مثلا تجاوز رخ داده يا نه! چه جوري نمي دونم ولي دقت خيلي بالايي دارن. شما كه دخول داشتي اونم دو بار. مگه اينكه تا ازدواجت هيچ وقت كاري نكني تا يكم جمع بشي و كاري نكني كه سر و كارت به پزشك قانوني بيوفته. با همون گواهي ماما استارت بزني به زندگي، اگه بهت بده. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۸ ۱۶:۲۶:۵۸
(ویرایش)
🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۶:۰۰:۲۲
(ویرایش)

خیییلی ممنون از راهنماییتون کوین مادر😔اخه من ارتجاعی هسم نمیدونم اصن ترمیم میشه یا ن

۱۳۹۶/۲/۹ ۱۶:۱۶:۲۸
(ویرایش)

دوستان من الان پی امارو خوندم زیادم وارد نیستم  پس از همینحا از همتون تشکر میکنم و اینکه نظرات همه قابل احترامه.خیلی خیلی ممنون ازهمه.و کوین مادر بنظر منم حق باشماس حرفاتون خیلی خیلی قابل تحسینه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران