تعداد بازدید : 49988
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۰۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

واي نوك سينم درد ميكنه احساس پري دارم...واي دوباره پريanim2-wacsmiley

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۰۶:۳۰
(ویرایش)

واقعا؟؟آخه تقويم من اين ماهو سي روزه زده..پس يه صدقه بده و بعد اقدام كن..ولي بهتره اقدام نشه.بازم خودت ميدوني عزيزم...واااي اعصابم خورد شد...hard

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۱۱:۴۰
(ویرایش)

غصه نخور تو ك ديشب اقدام كردي پس اسبرما تا پس فردا زنده ميمونن..امشب و فردا شب اقدام نكن باز دوباره پس فردا اقدام كن...ما ك نبايد ب هر قيمتي بچه بخايم عزيزم..ان شاالله ك ايندفعه ي ني ني ناز بياد تو دلت..اميدت ب خدا باشه..ب حرف پيامبرمون اعتماد كن...من خودمم تا حالا دو سه بار روز حساسم ب بن بست خورده ولي اقدام نكردم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۳۲:۴۱
(ویرایش)

آذرجونم غصه نخور...الان من بجاي تو ناراحتم...از ته قلب از خدا ميخام اين ماه باردار بشي ...پاشو برو يه آهنگ بزار برقص اصلنم بهش فك نكنanim2-4d564ad6...

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۳۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

از توی تقویم ما 29 روزست. ببین عزیزم من توی سایتای مختلف سرچ کردم.نوشته مثلا شب آخر ماه رجب یعنی از اذان مغرب 28 ام تا اذان صبح 29 ام. و شب اول ماه شعبان یعنی از اذان مغرب 29 ام رجب تا اذان صبح اول شعبان. فقط توی این چند ساعت نباید نزدیکی به قصد بچه دارشدن کرد وگرنه روز و ظهر این روزها اشکال نداره. اگه روزهای حساست به این شبها برخورد میکنه اقدامت رو بعدازظهر انجام بده.هیچی نمیشه عزیزم. مرسی عزیزم. بجای شب ظهر اقدام میکنم. مرسی که دعا میکنی برام.به امید خدا 2 تایی باهم مامان میشیم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۴۴:۴۴
(ویرایش)

مرسي فدات.پس الان اقدام كن  ان شاالله ك ايندفعه بخوره ب هدفanim2-smilies-azardl2

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۵۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

الان که شوهرم غرق خوابه بعدش هم میره سرکار.احتمالا فردا اقدام کنم. خدا کنه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۲۰:۱۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۵ ۰۳:۲۵:۵۰
(ویرایش)

سلام خانم ها 

شما هم سرگيجه و تهوع دارين نزديك به پريوديتون؟

منظورم شمايى كه در حال اقدام هستين

۱۳۹۶/۲/۶ ۲۳:۳۵:۱۸
(ویرایش)

سلام...سرگيجه ك نه ولي حالت تهوع رو قبل پريودي بعضي وقتا دارم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۷ ۰۳:۴۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۵ ۰۳:۲۵:۵۰
(ویرایش)

من امروز همش سرگيجه داشتم روزا قبل هم داشتم ولى نه انقد

ميترسم 

۱۳۹۶/۲/۷ ۰۷:۴۱:۲۱
(ویرایش)

ازچي؟anim2-21

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۷ ۰۸:۵۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۲۰:۵۸
(ویرایش)

خوشوقتم از آشناييت عزیزم,من ١5تاریخ پریمه

برنامت ک خوبه واسه پروژه,فقط از کی کیت گذاشتی؟باید از چهارم ک روز دهم پریودت بود هر روز میزاشتی ک از دستش ندی,البته اگه سیکلت 28 روزه باشه.همین کارو کردی؟

تو کلا ی شب در میون پروژه باش کیتم واسه اطمینان از تخمک گذاریه,ب نظر من BBT هم انجام بده از ماه بعد،البته اميدوارم به پریودی بعدی نکشه و باردار بشی همین سیکل😘

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد☝
۱۳۹۶/۲/۷ ۱۲:۱۵:۰۵
(ویرایش)

منم 16 ارديبهشت تاريخ پريودمه...توكل ب خدا ببينيم ايندفعه چي ميشه...انتظاري ك نميدوني قراره بعدش چي بشه حرص آدمو درمياره .anim2-sad

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۷ ۱۴:۵۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلاااااام آذرجون خوبی؟چ خبرااا خوش میگذره؟کیت تخمکگذاری گذاشتی؟من از فردا میزارم.

۱۳۹۶/۲/۷ ۱۵:۳۴:۳۸
(ویرایش)

امروز يه حس قوي بهم گفت ك اينبارم مامان نشدم نميدونم چطور ي شد. هنوز  موعد پريم نشده ولي حس ميكنم مامان نشدم...انقد گريه كردم...شوهرم ميگفت با يه حس ك نميشه پيش بيني كرد...اگه ايندفعه هم نشه دق ميكنم از غصهcry.

*خداجون اميدم تويي*
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران