تعداد بازدید : 2341
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۵
کاربران آنلاین : 0
samira naderi
۱۳۹۶/۳/۴ ۲۱:۳۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱

میشه کمک کنید درد زایمان دقیقا چه جوریه لطفااا😣

(ویرایش)

سلام دوستان من ۳۷ هفتم شده سه روزه شدید کمرد درد دارم البته از قبل هم داشتم ولی سه روزه خیلی شدیده طوری که راه رفتن برام خیلی سخته از دیشب شکم درد دارم یه جورایی میاد ومیره نه اینکه شکمم سفت بشه نه سفت نمیشه فقط زیر شکمم درد میگیره از دیشب صبح از درد شکم بیدار شدم بعد دوساعت بهتر شدم الان دوباره باز شکم درد گرفتم بعد امکانش هست انقباض زایمان اینطوری باشه یعنی نی نی قشنگ تکون میخوره درحالی که شکمم درد میکنه واژنم هم خیلی خیلی درد میکنه یعنی علایم زایمانه دکترم رفته مسافرت چون اینجا چند روزی تعطیلاته نمیتونم بهش زنگ بزنم برای دوشنبه چکاب برام نوشته که برم دوباره نگام کنه یعنی امکانش هست علایم زایمان باشه یا اینه که وارد هفته ۳۷ شدم دردهام کاذب هستش همش تحمل میکنم دردهام غیر قابل تحمل بشه بعد برم بیمارستان کسی تجربه داره عزیزان 

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۳/۵ ۰۱:۳۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

عزیزم من تجربه ندارم ولی بهتره بری بیمارستان یا زایشگاه تا معاینه بشی  

تا دوشنبه 4 روز مونده

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۶/۳/۵ ۱۱:۴۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستم من دردام بعد از اینکه خودشون کیسه آبمو توی بیمارستان پاره کردن کم کم شروع شد و شکمم خیلی سفت میشد به نظر من این دردهای شما ماه درده چون درد زایمان در اثر انقباضات رحمی هست که اون هم معمولا با سفت شدن شکم اتفاق میفته و هر چند دقیقه یکبار میگره و ول میکنه به مرور زمان که دهانه رحمتباز میشه فاصله دردها کمتر میشه تا وقتی که دهانه رحم نزدیک به ده سانت باز میشه که اون موقع درد مقعد هم بهش اضافه میشه چون بچه به روده بزرگ فشار میاره و شما احساس دفع مزاج میکنی بعد از اون دیگه طولی نمیکشه که بچه دنیا میاد امیدوارم اطلاعاتم برات مفید بوده باشه انشاءالله که به موقع بچه صحیح و سالمی به دنیا بیاری 

خداوندا مرا آن ده که آن به
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران