تعداد بازدید : 6133
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۹/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
پریماه
۱۳۹۳/۹/۲۹ ۱۹:۵۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ ۱۸:۵۳:۱۴

درمان واژینیسموس(درد و ترس شدید از نزدیکی)

(ویرایش)

سلام باراناي عزيزم

من مرضيه هستم كه قبل از اينجا وبلاگت هم اومده بودم

امروز نتونستم خيلي ميترسم

فقط كمي كگل انجام دادم يه ذره

اونم مطمئن نيستم درست انجام داده باشم

۱۳۹۳/۹/۳۰ ۱۳:۴۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
پریماه جان سلام خوبی خانومی؟
عزیزم همون تایپیک هم اسم تایپیک خودت پیام بذار شاید بارانا اینجا رو نبینه. اگه بری تو آرشیو پیداش میکنی.
برات آرزویه موفقیت دارم.
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۹/۳۰ ۱۳:۴۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)

خانمی لازم نیست گفتگوی جدید درست کنی. برو تایپیک " درمان واژینیسموس( درد و ترس شدید از نزدیکی) که بارانا ایجادش کرده.
اونجا فقط توی قسمت پایین زده پاسخ به این گفتگو و بعد از نوشتن ارسال پاسخ رو بزن.

««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۱۰/۱ ۰۹:۴۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)
سلام مرضیه عزیزم.به ماماسایت خوش آمدی عزیز دلم.
بیا اینجا که لینکش رو میزارم.منتظرتیم گلم

http://www.mamasite.ir/fa/forum/44236/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۰/۱ ۱۲:۰۸:۱۸
(ویرایش)
عزیزم منتظر گزارشت توی تاپیک هستم.
تمرینات رو ادامه بده.لینک تمرین کگل رو توی پستهای اول وبلاگم گذاشتم.
توی نت هم سرچ کنی پیدا میکنی.
خیلی آسونه فقط کافیه واژنت رو منقبض کنی چند ثانیه و بعد رها کنی تا کاملا شل بشه.به این شل شدن نیاز داریم.باید روش تمرکز کنی
۱۳۹۳/۱۰/۲۰ ۱۴:۱۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

سلام من 1 سال ازدواج کردم منم مشکل واژینیسم دارم ی سری تمرینات انجام میدم اما هنوز موفق نشدم خیلی بخاطر این موضوع غصه میخورم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/frown

۱۳۹۳/۱۰/۲۱ ۱۱:۲۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان ، من 5 سال ازدواج كردم ولي هنوز نتونستم دخول داشته باشم و هنوز باكره هستم ، به دكتر زنان و مشاوره هم مراجعه كردم اما هيچ فايده اي نداشته بلكه بيشتر بهم استرس وارد كرده، خيلي خيلي نا اميد هستم و خيلي هم  اعتماد به نفسمو از دست دادم .دلم براي شوهرم ميسوزه به طوري كه چند بار خودم بهش گفتم بيا جدا بشيم اما اون بهم اميد ميده و ميگه قرار نيست كه تا ابد اينجوري بموني، در ضمن هر دو تامون عاشق بچه هستيم ديگه تصميم گرفته بودم به يكي از روشهاي iui ياivf باردار بشم اما ديشب اتفاقي اين سايتو پيدا كردم و با خوندن مطالب مخصوصاً حرفاي بارانا جون واقعاً اميد پيدا كردم فك نميكردم كساي ديگه هم مثل من بودن كه الان درمان شدم، الان پريود هستم اگه خدا بخواد بعد از پريوديم منم تلاشمو ميكنم، يك بار ديگه از بارانا جان تشكر ميكنم و براي همه ارزوي موفقيت دارم، شرمنده كه طولاني شد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۲ ۲۰:۳۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۱۶:۴۱:۱۰
(ویرایش)

سلام منم مثل شما بودم طوری که قفل میشد باهام . اما رفتم دکتر باهام صحبت کرد بعد بهم اسبری لیدوکائین 10 درصد داد با ژل همین اسبری بیهسم کردم هیچی متوجه نشدم به همین سادگی اینم بگم بعدا بشیمون میشی این 5 سال از دست دادی امیدوارم موفق باشی عزیزمcheeky

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ ۱۳:۴۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ ۱۳:۳۴:۵۸
(ویرایش)

سلام

منم حدود4 سالی میشه که ازدواج کردم و با اینکه خودم روانشناس هستم اما نتونستم رابطه کامل داشته باشم و الان هم چند وز هست که از سایز 1 شروع کردم و خوشبختانه مشکلی نداشتم

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ ۱۸:۵۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ ۱۸:۴۲:۲۵
(ویرایش)

باراناخانم سلام به من هم تمرینات روبگیدلطفا

۱۳۹۳/۱۲/۱ ۲۳:۱۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)
سلام بارانا جون من به تازگی اینجا عضو شدم یه سری از پیام ها رو اینجا خوندم و فهمیدم که کگل چیه.دیلاتور چیه ولی بازم یه سری سوال تو ذهنمه. یکی اینکه کگل رو باید اول باید چند روز انجام بدی بعد شروع به تمرین با دیلاتور کرد؟ تمرین وارسی چند بار در روز باید انجام داد؟
خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۳/۱۲/۱ ۲۳:۲۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)
یادم رفت اینو بگم منم 2 ساله ازدواج کردم و هر وقت تصمیم به نزدیکی کردم از ترس تمام تنمو عرق سرد میکنه.تا اینکه فهمیدم این یه مشکله که با دکتر و اینا حل نمیشه .باید خودم بخوام حالا از همه کسایی که اینجا هستن و مشکلشون حل شده یا تا مراحلی پیش رفتن میخوام که به من و بقیه کمک کنن.ما به انرژی و روحیشون نیاز داریم
خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۳/۱۲/۳ ۰۰:۰۴:۴۵
(ویرایش)

بچه ها لطفا بیاین توی تاپیک اصلی واژینیسموس که همه بچه ها اونجا جمع هستن....اینم آدرسشه:

http://mamasite.ir/fa/forum/44236/%D8%B7%C2%AF%D8%B7%C2%B1%D8%B8%E2%80%A6%D8%B7%C2%A7%D8%B8%E2%80%A0-%D8%B8%CB%86%D8%B7%C2%A7%D8%B9%DA%A9%D8%BA%C5%93%D8%B8%E2%80%A0%D8%BA%C5%93%D8%B7%C2%B3%D8%B8%E2%80%A6%D8%B8?page=1

۱۳۹۳/۱۲/۴ ۱۶:۱۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۴ ۱۵:۵۷:۳۷
(ویرایش)

منم اتفاقی با این سایت اشنا شدم . بارانا خیلی انرژی مثبته. منم 1 ساله ازدواج کردم ولی .... sad هنوز دخترم.  پیش دکتر رو هم زیاد رفتم حتی نمیذاشتم معاینه  کنن.هفته پیش سایز 1 رو تست کردم . اگه  دیلاتور رو به سمت پاین بگیرم دردم و سوزشم کمتره ولی به محض اینکه مستقیم میکنم داخل میسوزه ، میخوره به یه استخون.   همسرم هم باید به سمت پایین وارد کنه؟

گاهی فقط یک دعا کافی است تا همه چیز عوض شود
۱۳۹۳/۱۲/۴ ۲۰:۰۵:۰۸
(ویرایش)

رها جان بیا تاپیک اصلی که آدرسش رو بالا گذاشتم.

۱۳۹۶/۱/۱۷ ۱۲:۲۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۸ ۰۳:۴۳:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستان

منم همین مشکل را دارم. حدود 2 سال و خورده ای  هست که ازدواج کردیم. تازه وارد این سایت شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید

توکل بر خدا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران