دو تا آمپول پروژسترون زدم بعد هشت روز پریود شدم. الان روز ۹ پریودم و لکه بینی دارم در حد کم یعنی ترشحاتم به رنگ قهوه ایه. یعنی بخاطر آمپوله یا باید پیگیری بشه؟..علت این لکه بینی چیست؟

تعداد بازدید : 1081
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۱۸

سوال شما

سلام مامای عزیز،این ماه ده روز تاخیر پریود داشتم رفتم دکتر دو تا آمپول پروژسترون زدم بعد هشت روز پریود شدم، الان روز ۹ پریودم و لکه بینی دارم در حد کم یعنی ترشحاتم به رنگ قهوه ایه. یعنی بخاطر آمپوله یا باید پیگیری بشه؟(مجردم) مرسی از وقتی که گذاشتین

پاسخ

سلام عزیزم. بخاطر دلیل مصرف آمپول هورمونی میتونه باشه . اما بدلیل اون تاخیرت و هم بدلیل لکه بینی ت بعدا یه سونوگرافی انجام بده . 

برچسب ها :

لکه-بینی

ارسال نظر
امکان پاسخ به سوالات درون کامنت وجود ندارد. در صورت داشتن سوال بر روی کلید پرسش سوال اورژانسی کلیک کنید.
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1396
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031