من رو بینیم دوتا لک کوچیک آورده. امکان داره به خاطر مصرف این ال دی ها باشه؟

تعداد بازدید : 593
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۶/۲۵

سوال شما

سلام مهربان
خوبی ؟ خسته نباشی. عاطفم. درد سر همیشگیت. اومدم عرض ادب . نگی ما بی معرفتیم. همیشه صبح ها تو شرکت اول به سایت شما سر میزنم. وقتی سوالا رو میخونم میبینم منم چقدر پارسال اذیتت کردم .:(
مهربان متفورمین هارو دارم مصرف میکنم. الان یک ماه شده ولی سه هفته اول شدیدا اشتهام رو کور کرده بود جوری که 5.5 کم کردم. اما الان خوب شده. نه دیگه معده درد دارم نه هیچی. مهربان؟ من رو بینیم دوتا لک کوچیک آورده. امکان داره به خاطر مصرف این ال دی ها باشه؟ اخه من همش ماه 5 ام دارم استفاده میکنم ازش؟ تو این 5 ماه همیشه که اینجور اثر کنه. میشه؟
با تشکر از مهربان دنیا

پاسخ

سلام عزیزم...خوبی ؟ 

مرسی که هر روز همراهی م میکنی anim2-28

اره گلم از عوارض متفورمین هستش . بی اشتهایی و کاهش وزن و عصبی شدن و ...

لکهای صورت دلایل مختلفی داره . نمیشه دقیق مشخص کرد و علت یابی کرد...

برچسب ها :

قرص-ال-دی

ارسال نظر
امکان پاسخ به سوالات درون کامنت وجود ندارد. در صورت داشتن سوال بر روی کلید پرسش سوال اورژانسی کلیک کنید.
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1396
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031