ازدواج و مسائل جنسی

متاسفانه بارها و بارها این سوال از من پرسیده میشود که چرا من به انزال نمیرسم ،پس مشکل دارم.یا حتی خانمهایی که بعد از اولین تجربه انزال فکر میکنند که ادرار کرده اند و از این مسیله سرخورده و ناراحت هستند یا کسانیکه مدام حین رابطه استرس دارند که این اتفاق برایشان بیفتد و برای جلوگیری از آن ،خود را از لذت ارگاسم و انزال محروم میکنند.باید بدانید اگر انزال برایتان پیش آمده و آنرا تجربه کرده اید نه تنها نباید از آن ناراحت باشید بلکه بدانید رابطه جنسی پرشوری داشته اید و باید بدانید که این مسیله بر خلاف تصور اکثر خانمها نه تنها برای مردان آزار دهنده نخواهد بود بلکه انزال خانم ها از نظر بصری برای مرد تحریک کننده است و انجام آن احساس فوق العاده ای به هر دو طرف القا می کند.این امر باعث میشود که آقایان از اینکه توانسته اند شریک خود را به این مرحله از لذت برسانند احساس رضایت کرده و به خود افتخار کنند.

یکی از شکایات زنان و مردان بعد از نزدیکی احساس درد در کمر است که میتواند آزاردهنده باشد.گاهی این درد بلافاصله بعد از رابطه احساس میشود ولی بعضی دیگر صبح روز بعد و هنگام برخواستن از بستر متوجه درد میشوند.بروز این درد میتواند زوجین را نگران سلامتشان کند اما اغلب این دردها نشانه وجود مشکل خاصی نیستند و دلیل اکثر آنها میتواند ضعف عضلات کمر باشد.برای کاهش یا از بین بردن این درد، راه حل هایی وجود دارد که در این مقاله به آنها اشاره خواهد شد.

برخی از مشکلات آلت تناسلی در مقاله قبلی توضیح داده شد.در این مقاله به بیماری های آلت تناسلی که از راه تماس جنسی یا با رشدعواملی مانند باکتریها و قارچ ها ایجاد میشود،اشاره خواهد شد.

امروزه تنگی یا گشادی واژن جز مسایلی است که ذهن هر خانمی یا حتی آقایی را به خود مشغول میکند در حالیکه این مسیله در سال های گذشته تا به این حد مورد توجه نبوده.یکی از مسایلی که امروزه به آن خیلی توجه میشود و تبلیغات زیادی در مورد آن میشود تنگ کردن واژن است که حتی در مواردی که حتی خانومی هنوز سنش بالانیست و یا حتی زایمان طبیعی نداشته به این کار ترغیب میشود تا کیفیت روابط جنسی اش را بالا ببرد در حالیکه این موضوع ممکن است اصلا در شرایط انها کمک کننده نباشد و مشکل از جای دیگری باشد.از طرف دیگر ما با زنانی مواجه هستیم که مدتهاست از ازدواجشان میگذرد و قادر به نزدیکی نیستند یا درد زیادی را هنگان دخول تجربه میکنند.اغلب این افراد فکر میکنند که واژن هایی دارند که بیش از حد تنگ،سفت و غیرقابل انعطاف است.اما در اکثر موارد این فکر کاملا اشتباه است و آنها واژنی کاملا نرمال دارند و مشکل از جای دیگری است.متاسفانه اغلب این زنان فکر میکنند با جراحی یا برداشتن هایمن یا همان پرده بکارت و یا با باز و گشاد کردن واژن با جراحی مشکلشلتن حل خواهد شد که اغلب حتی بعد از جراحی و باز کردن دهانه واژن با ز هم مشکل ادامه دارد.پس همیشه اولین تشخیص را بعد از درد هنگام نزدیکی نباید تنگی واژن دانست.

ممکن است برای تعداد زیادی از زوجین این مسیله پیش آمده باشد که بعد از اتمام رابطه جنسی خصوصا بعد از ارگاسم با گریه خانوم مواجه شده اند.البته علت این گریه ناراحتی و یا ناراضایتی نیست و حتی در اکثر مواقع کاملا غیر ارادی بوده و حتی ممکن است که خود فرد را دچار تعجب کند.خواندن این مقاله به شما کمک میکند تا به راحتی با اشک ریختن بعد از ارگاسم کنار بیایید.

شاید تا کنون بارها اصطلاح اختلال عملکرد جنسی را شنیده باشید. اگر بخواهیم تعریف کلی از این اصطلاح ارایه دهیم میتوان گفت به مشکلات دائمی و یا تکرارشونده مرتبط با میل جنسی، ارگاسم یا درد که شما را نسبت به روابط جنسی با شریک جنسی تان نگران می کند و باعث وجود مشکل در ارتباط تان میشود ، اختلالات عملکرد جنسی در زنان گفته می شود.

سرطان پستان یکی از شایع ترین سرطان ها در زنان می باشد. برای هیچ کس کلمه سرطان خوشایند نیست بنابراین قبل از ابتلا باید به فکر پیشگیری بود دو روش استاندارد ماموگرافی و معاینه فیزیکی پستان توسط خود بیمار و یا پزشک می تواند هر تغییر غیر طبیعی را در پستان مشخص کند سرطان پستان اگر در مراحل ابتدایی تشخیص داده شود نتیجه درمان و بهبود بیمار بسیار عالی می باشد.

ارسال شده توسط تیم علمی ماماسایت | 3087

یکی از مهم ترین نیازهای طبیعی هر فردی نیاز جنسی می باشد برای رفع این نیاز داشتن روابط جنسی سالم توصیه می شود. داشتن رابطه جنسی رضایت بخش در زندگی زناشویی، بسیار مهم است بدون شک بین رضایت جنسی و رضایت از کل زندگی زناشویی رابطه مثبت و بالایی وجود دارد.

ارسال شده توسط تیم علمی ماماسایت | 2324

سازمان غذا و داروی امریکا FDAدر سال 2006استفاده از واکسن گارادسیل را به عنوان اولین واکس برای پیشگیری از عفونت های HPVتایید کرد.در ایران از سال 1391 این واکسن مجاز شناخنه شد . در کشورهای پیشرفته این واکسن به صورت رایگان برای افراد تزریق می شود ولی متاسفانه در ایران دستورالعمل کشوری برای تزریق این واکسن نداریم .

ارسال شده توسط تیم علمی ماماسایت | 3829

یکی از دغدغه هایی که در سالهای اخیر در خانمها (حتی خانمهای بسیار جوان) دیده ام ، مساله (بقول خودشان) گشادی واژینال می باشد! این مساله متاسفانه بیش از حد داره بهش پرداخته میشه . بله تا حدی این مساله وجود دارد.اما نه به آن شدت و مقداری که در جامعه می بینم.این نشان می دهد که بانوان عزیز در شناخت این مساله و شناخت واژن خود مشکل دارند.در این مطلب به شناخت این مساله پرداخته ام و طی مطلبی دیگر راه های درمانی را برایتان توضیح خواهم داد . با من همراه باشید !

ارسال شده توسط اعظم خیابانی (مدیر سایت) | 26766

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1401
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران