تعداد بازدید : 6464
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۵/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۷/۱۵
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۲۲ ۰۹:۴۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۱۴:۰۳
(ویرایش)

سلام.بسیار متشکرم از سایت بسیار مفید و جالبتون.من 4ماه میشه مطالبتون رو مطالعه می کنم و تازه عضو شدم.

باز هم ازتون تشکر می کنم وخسته نباشید می گویم.

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۷/۱۳ ۱۷:۰۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۸ ۱۷:۰۸:۱۲
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز

کمال قدردانی وسپاس رادارم ازمحبتهاتون وممنون بابت اینکه پاسخ سوالهایم رومیدین

دوستتون دارم بخاطراینکه ندیده ونشناخته با صبوری وخوش خلقی حرفهاومشکلات مردم رومیخونید وجواب میدین واین برای من یه دنیا می ارزه،آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون برای شما وسایتتون روازخداوند متعال خواستارم اجرتان باحق...

گاهی لحظه های سکوت,
پر هیاهو ترین دقایق زندگی هستند…
مملو از آنچه میخواهیم بگوییم,
اما نمیتوانیم بگوییم…
۱۳۹۴/۷/۱۶ ۱۴:۵۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۸ ۲۳:۰۴:۵۹
(ویرایش)

سلام ماما جون.مبارک باشه.مثل همیشه بیست و عالی......

۱۳۹۴/۷/۲۵ ۰۲:۲۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۵ ۲۳:۲۳:۵۷
(ویرایش)
سلام مدیر عزیز.من یک واژینیسموسی بودم به مدت هفت سال...که هیچ کس تو این مدت حتی اشاره ای هم به این موضوع نکرد و من کاملا تنهای تنها تو این سالها فقط به این فکر میکردم که چطور باید با این درد پنهان کنار بیام..تا اینکه یک سال پیش سایت شما رو پیدا کردم و با کمک بارانا جان،مریم عزیز، سلمای مهربانم و همه ی دوستان خوب واژینیسموسی تونستم مشکلم رو حل کنم و الان یه زندگی متفاوت رو تجربه کنم که نمیدونم اگه سایت شما نبود من تا چند سال دیگه باید تنها و گوشه گیر به مشکلم فکر میکردم.واقعا از صمیم قلبم براتون آرزوی پیروزی و خوشبختی دارم همونطور که شما طعم خوشبختی رو به من و همسرم چشاندید...ممنووووونم مدیر عزیز
انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
۱۳۹۵/۶/۲۳ ۰۱:۲۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۴ ۲۲:۵۷:۲۶
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی،سایت فوق العاده ای دارید و من واقعا خوشحاام که تو سایتتون هستم،فقط سوالم اینه که چرا وقتی با اکانت قبلیم میام هرچی دکمه ی ورود به سایت رو میزنم عمل نمیکنه،بخاطر همین مجبور شدم یه حساب جدید باز کنم،نمیدونم چرا اینطوری شد اگه میشه مشکلش رو بر طرف کنید

اگر خدا بخواهد...🙏💏
۱۳۹۵/۷/۱۵ ۱۵:۳۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۵ ۱۹:۳۲:۴۳
(ویرایش)

سلام من چندروزعضو شدم خانمخیابانی عزیز نمیدونم کجا سوالمو بپرسم ناچارن اینجا بپرسم من الن پونزده هفتمه  بعد از اقدام ده  روز رفتم موجهای ابی اونجا تا دلتون بخواد ورجه ورجه کردم  به خیال اینکه این بار هم مثل اون ماهها باردار نیستم تو یکی از بازیا که توی تیوپ با خواهرم بودم وخواهرم از من چاقتره موقع سر خوردن وافتادن تو حوضچه زیر پا هاش گیر کردم وخفه شدم وقتی از اب امدم بیرون احساس کردکم یه لحظه روح از بدنم بخارج شد وتا چند ثانیه قادر به تنفس کشیدن   نبودم احساس کردم رشش هام پر اب شد الان که باردارم خیلی نگرانم به نظرتون مشکلی برا بچهام پیش امده یانه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران