تعداد بازدید : 1969
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱/۲۳
کاربران آنلاین : 0
پری خوشگله
۱۳۹۴/۱/۱۶ ۰۰:۴۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۴/۲۵ ۱۴:۴۶:۴۴

اختلال قاعدگی

(ویرایش)

سلام خانوم خیابانی عزیز چند وقتی سایت شما رو به صورت خاموش می خوندم و ازصبر و حوصله شما لذت می بردم، سال نوتون مبارک
32 سالمه 10 ساله ازدواج کردم و بچه هم ندارم پرده بکارتم هم حلقوی بوده که نه درد داشت نه خونریزی ولی رفتم دکتر زنان معاینه کردنو نوعش رو گفتن روش جلوگیریم هم مقطعی عوض میشه(طبیعی، کاندوم و قرص ضد بارداری) چون تو این ده سال نصف بیشترشو با همسرم نبودم نزدیکیهام هم پرت و پلا بودن و چند سال پیش دچار پریود طولانی به مدت 40 روز شدم البته نه آنچنان شدید در حد روزای آخر پریود اما قطع نمی شد به دکتر زنان مراجعه کردم معاینه م کردنو برام سیپروترون کامپاند تجویز کردن یه بسته خوردم خوب شدم.
حالا دچار سردردهای هورمونی شده بودم که تو اینترنت سرچ کردمو خود درمانی کردم و دوباره سیپروترون کامپاند خوردم که هم جلوگیری کنم هم سردردام خوب شن، سردردام خوب شدن اما دردسرام زیاد شدن:(
28 اسفند پریود شدم و ازدیروز لکه بینی شدید با علائم پریود داشتم که از امروز 15 فروردین رسما خونریزی شد و شوهرم ازدستم عصبانیه که همیشه خدا پریودم...
خودمم ذله شدم انقد پریودام طولانیه
وقتی هم ک قرص نمی خوردم دو روز اول لکه بینی داشتم بعد از روز سوم چهارم تازه درد پریود و خونریزیم شروع میشد.
آکنه مقاوم به درمان هم دارم که به خاطرش در حال مصرف قرص ایزوترتینوئین خوراکی برای درمان آکنه نیز می باشم.
به نظرتون پریود الآنم مربوط به سیپروترون کامپاند هست یا ایزوترتینوئین؟ چون یکی از عوارضش اختلالات قاعدگی هست که در کمتر از 0/1 درصد مصرف کننده هادیده میشه.

چیکار کنم قطع شه؟ و اینکه برم پیش متخصص غدد ؟
وای ببخشید گلی سرتو درد آوردم انگاراومدم مطب

دردا که در دیار شما درد یار نیست...
۱۳۹۴/۱/۱۶ ۰۰:۵۰:۵۷
(ویرایش)

تو بخش پرسش و پاسخ هر کاری کردم کد رهگیری نگرفتم مجبوری تاپیک زدم ببخشید

۱۳۹۴/۱/۱۶ ۰۰:۵۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۳ ۱۱:۲۸:۱۸
(ویرایش)

سلام عزیزم در صفحه اصلی سایت که نوشته سوال خود را بپرسید اونجا برو' نمیدونم ماماجون اینجا جواب میده یا نه' شما سوالتو بپرس کمی صبر کن کد رهگیری میاد' البته من خودم همیشه بدون کد جوابمو پیدا میکنم

توکل بر خدای بزرگ
۱۳۹۴/۱/۱۶ ۱۲:۴۰:۴۴
(ویرایش)

رفتم پیش ماما برام قرص آهن و مفنامیک اسید تجویز کرد و گفت فک نمی کنم مشکل هورمونی داشته باشی یه سونو هم برام نوشته 

۱۳۹۴/۱/۱۶ ۱۲:۴۱:۰۶
(ویرایش)

وای ببخشید بچه ها سلام:)

۱۳۹۴/۱/۲۳ ۰۳:۱۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۳ ۲۳:۰۴:۵۸
(ویرایش)

عزیزم از ماما تو بخش پرسش و پاسخ بپرس جوابتو زود میده

براش همینجوری کامل توضیح بده

انشالله مشکلت حل بشه عزیزم نگران نباش