تعداد بازدید : 1190931
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۷/۲۵
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۰:۳۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۴ ۰۰:۱۵:۰۲
(ویرایش)

اسم مامان ریحانه جون یادم رفت و اسم خانم وکیل هم یادم رفت . عکس پروفایلشون یامه ها .... 

خخخخخ 

آلزایمر گرفتم 

اون دختر گیلانی هم بود با ما تو یه دوره باردار شده بود شاغل بود  .. اسم اونم یادم رفت هر چی فک میکنم یادم نمیاد . 

مغز ماهی لامصب 😀😀😀😀

*****خداجونم به خاطر همه چی شکرت*****
۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۰:۴۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۲۳:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام به همگی 

تهران از دیشب تا صبح بارون میومد حسابی ؛ هنوزم هوا ابری هستش .

سعیده جون چه معجونی درست میکنی بلا عزیزم ؛ آره بهضی وقتها آدم حساس میشه به یک چیزی بهتر که عفونتی نبوده . ولی شایدم از این مواد باشه که استفاده میکنی . 

دلی جون مبارکه عزیزم والا به شوهرت بگو تو یک قطره یک میلیون بچه هستش اخخخ. هرچی خیره ولی حالا تا بفهمی چی به چی هست دلت صد راه میره 

انیس جون بسلامتی اصل زمینش هست که گرفتید ان شاالله بقیه اش هم یواش یواش جور میشه . 

دوستم میگفت دکتر گفته سزارین ممنوع شده چون مواد بیهوشی کم هست وتحریم هستیم خدا به دادمون برسه دیگه طبیعی رو باید بپذیریم 

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۱:۲۰:۳۴
(ویرایش)

ممنون شهین جون . ان شاءالله. پناه برخدا 🙏

وا مگه میشه سزارین ممنوع باشه کلا . 

من اگه سزارین نمیشدم بچم میمرد . خب یکی مجبوره سزارین کنه . 

من واسه طبیعی رفتم و بستری شدم ولی اخرش کارم به سزارین کشید . 

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۱:۳۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۲۳:۰۳:۳۲
(ویرایش)

اضطرار که باشه استفاده میکنن ولی به میل شخص نیست 

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۲:۳۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۱۰:۱۵:۱۱
(ویرایش)

انیس با پوستش کاشتم حوصله نداشتم جداش کنم.....

الان همکارم میگفت روش ی نایلون فریز بزار جوننه که زد نایلونو بردار اینجوری زودتر میزنه بالا.....بزارم بنظرت؟؟

من باید ی هفته دیگه بشم....نمیدونم والا توهمه یا خودش من حلقه میزدم باشگاه روزای اول خیلی به دل و جیگرم ضربه میزدم دیگه نزدم نمیدونم از اونه معدم اذیت شده یا که واقعا سه تا شدیم.....اخر هفته بی بی میزنم ببینم چخبره

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۲:۳۴:۲۰
(ویرایش)

اسم مامان ریحانه افتابه....خانم وکیل هم دل افروز اون دختره گیلانی هم اسمش یاسی بود هواس پرتanim2-25r30wiکمتره بده مخت اینجوری نپوکه خواهر منanim2-25r30wi

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۴:۰۲:۰۴
آنلاین
(ویرایش)

دلارا جون به سلامتی حامله شدی happy مبارکه anim2-smiliess8anim2-thanks

انیس جون راضیم ازت عاشقتم valentine

شهین جون این معجون رو که تازه اختراع کردم، تو همون یک هفته ای که نبودم happy

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۶:۲۰:۲۳
(ویرایش)

اره شهین جون به ماهم میگفتن سزارین کلا ممنوع . از اون لحاظ گفتی . فک کردم کلا ممنوعه . 😀😀 اخه گفتی تحریم و ... 😀😀

خیلی هزینه خونه سازی زیاد شد واقعا . 😭😭😭😭😭

عه اره اره اره 😆😆😆😆

آفتاب و دل افروز و یاسی جون بودن . خخخ یادم اومد . چقد فک کردم . مخم درگیره . توان نداره بدبخت دیگه 😀😀😀

من لک شدم . لک لانه گزینی نباشه خدایا . من دیگه توان بارداری ندارم .😭😭😭😭😭

درد پریودی دارم . دو سه هفته ای از پریودیم میگذره . یه ده روزی جلوترهِ , اگه پریودی باشه . اووووففف استرس استرس .

همیشه استرس 😞😞

رو سبزه تو خونه نیستی شاغلی نزار به نظرم اخه من قبلا گذاشتم . بعد خونه نبودم که سر بزنم . کپک زد . خفه شد سبزه انگار . هسته نارنج نبود . عدس بود فک کنم . 

بازم خودت میدونی . من تجربه خوبی از نایلون گذاشتن ندارم . 

میخوای امتحان کن . ما هم از تجربیاتت استفاده میکنیم 👌

سعیده جون فدای تو . ای افسونگر ای معجون 💕

۱۳۹۷/۱۱/۹ ۰۸:۳۲:۴۲
آنلاین
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااااااااام

صبح بخیرررررررررررر خوشگلا

خوبی؟

چطورین؟

۱۳۹۷/۱۱/۹ ۰۹:۰۵:۰۱
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااام صبح بارونیتون بخیر....

انیس من دروز ی زیرپوش شوهرمو یکم بریدم گذاشتم روشanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wiاومد دید گفت دلارا احیانا زیرپوش منه گفتم ااااا وایتکس ریخت روش خراب شد گرفتم برا تمیز کردن سرامیک گفت تو کشو بود که گفتم اره اوردم ببینم تمیزه دستم وایتکس بود خراب شد باز ولنتاین برات ی نو میخرمanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wiخودم تاپ داشتم که نمیپوشمااا ولی واسه اون سفید بود گفتم نور قشنگ عبور کنه ازش بهترهanim2-25r30wi حالا صبم ی دور روشو برداشتم ببینم جوونه زد یا نهanim2-25r30wi

ولی راست میگی روزی نیم ساعت ی ساعت روشو بگیرم که هوا بخوره کپک نزنه دوستم گفت نایلون بزار اخه نایلون پارسال گذاشتم عرق میکرد انگار خراب شد زرد شد بود هسته ها حالا ببینم امسال چه میشه

سعیده فعلا معلوم نیست شوهرم که میگه بعیده حالا هرچی فکر میکنم یادم نیست چندم سیکلم بود لامصب فقط میدونم شب جمعه بودanim2-25r30wi

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۸:۰۸:۳۷
(ویرایش)

سلام صبح بخیر همگی ❤

وای دلارا از دست تو چیکار میکنی .

دیگه یه تیکه پارچه پیدا میکردی لباس شوهرتو واسه چی خراب کردی دختر 😀😀😀

من قبلا پارچه گذاشته بودم از جنس نخ فک کنم خوب شد . البته اونم عدس بود .

سبزه من همش قارچ در میاره . قارچای ریز ریز در اومد شوهرم منو همش میترسونه میگه سمی هست و گردش پخش میشه بچه مریض میشه . منم زود از همون اول خرابش میکنم همش . 

بذر قارچ داره کلا خاک سبزه من . ولی بانمک هستن 😍

از نظر اونا بعیده ولی همون یه قطره میتونه تبدیل به چندین بچه بشه . حخخخخ

من خودمم الان مشکوکم . اصلا توش نریخته شک دارم من . اگه یه قطره میریخت حتما اورژانسی میخوردم . 

حالا تو بار اولته میخوای مامان شی . فال نیک بگیر . درسته خستگی داره ولی بچه خیلی خوبه زندگی ادمو عوض میکنه . 

باز ویار داری؟ بالا میاری هنوز ؟ حالت تهوع داری ؟ زود گرسنت میشه ؟

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۸:۳۴:۰۳
آنلاین
(ویرایش)

سلااااااااااام 

صبحتون بخیر 

خوبین؟

دلارا چیکار به زیرپیراهن شوهرت داشتی عاخه؟ happy خیلی با حالی بنده خدا شوهرت میگه تو کشو بود، تو بازم داری ماست مالیش میکنی happy اونم با چه اعتماد به نفسی anim2-25r30wi

ایشالا تا یکی دو هفته دیگه معلوم میشهhappy امان از شب جمعه های دلارا

انیس جون تو چطوری؟

خب تو خاک سبزت هاگ قارچ بوده، الانم شرایط (رطوبت و گرما) مساعد شده دارن درمیان دیگه

ای بابا انیس جون مواظب باش دیگه عزیزم

قرص نمیخوری؟

منم این ماه قرص نخوردم، خدا بخیر کنه برای هممون happy

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۸:۵۲:۵۲
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااام صبح بخییییییییییییییر......

انیس پیزاهن حلقه ایش خیلی نرم و لطیف بود حس کردم گزینه ای مناسب تر از این نیست.....

البته فهمید جرواجرش کردم رفت پیداش کرد میگه کجاش وایتکسی شده این که همش سالمه بعدشم من انقد هول شدم بودم اون لحظه گفتم وایتکس شده درصورتی که حلقه ایش سفیده خو لباس سفید تو وایتکس خراب نمیشه که اونم فهمید به روم اورد دیگه مجبور شدم راستشو بگمseriousshysmile

تنبیه شدم لباس عیدشم باید من بخرم.....بخاطر پاره کردن لباسش و دروغ گفتنalmostcry

باید به فکر ی دعوای سوری باشم.....anim2-25r30wiبرگشته گفته ی روز قبل عید روز مرده لباسامو میخری تا دیگه به خودت جرات ندی که بری زیرپوش منو پاره کنی anim2-65d6a5d6sحالا خوبه ی بوگندو بیشتر نبوووود اییییییییش ندد بدید

سعیده این انقد پرروعه که حقش بود دیدی که چجوری مچ گرفت میمونه شپشوanim2-New-6

دیروز برمیگرده میگه بخاطر این کار زشت با هر پوزیشنی که بخوام باید تنبیه بشی وگرنه چون راضی نبودم پیراهنمو خراب کنی بزرای رو سبزت سبزه هات خراب میشهanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-sdasdasdanim2-sdasdasd

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۸:۵۹:۴۵
(ویرایش)

انیس فعلا خوبم دوروزه معدم اروم شده حس تهوع ندارم دیگه خداروشکر

فکر کنم از حلقه هایی که میزدم  بود معدم اذیت شده....حالا بازم مشخص نیست تااخر ماه معلوم میشه shysmile

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۹:۱۷:۴۶
آنلاین
(ویرایش)

دلارا خدا بگم چیکارت کنه دختر anim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi ترکیدم از خنده

شوهرتم گیره ها anim2-25r30wi رفته پیدا کردهhappy دنباله قاتل بروسلی میگرده 

منم یبار زیرپیرهنشو بجای صافی استفاده کردم happy چیزی نگفت بیچاره 

تو که از خداته تنبیه بشی، بهش بگو اون برای تو تنبیه برای تفریحهanim2-25r30wi مارو از چی میترسونی؟ برو از خدا بترس anim2-25r30wi

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1398
د س چ پ ج ش ی
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930