تعداد بازدید : 1143280
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۴/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۰۸:۴۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۶ ۱۰:۱۶:۲۳
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااام صبح بخیرررررررررر عشقولیاااااااااااا

طاعات و عبادات قبول .....

من از الان شکمم از گشنگی صدا میدهanim2-25r30wiکی اذان میشه پسسسسسسسسسanim2-sadسحری پانشدمalmostcry

دانیکا قرص اورژانسی اب نبات نیست همینجوری میندازی بالا دختر....خوردنش قدقنه مگر درموارد اورژانسی ....

تازه با گردافشانی هم حامله نمیشی من خودم انقد خنگ بودم اوایل نامزدی از رو شورت و شلوار که پای جفتمون بود میرفتم ازمایش خون میدادم نصف خونامو اونجا هدر دادم الان فقر اهن دارم بخاطر اون موجود ادامسیanim2-25r30wianim2-25r30wi

اولا که تو رابطه ای که قراره قرص بخوری حتما حتما باید الت مرد وارد واژنت به و منی داخل واژن تخلیه بشه تا احتمال بارداری باشه پس الکی قرص نخور هربار ضمنا باید به سیکلت هم توجه کنی مثلا ی روز مونده به پریودیت اصلا احتمال بارداری نزدیک به صفره چون تخمکی وجود نداره برا بارور شدن معمولا 12 تا 18-19 سیکل پرخطر محسوب میشه و اون دوران مراقبت بیشتری احتیاج داره....برو عوارض قرص رو بخون تا الکی نخوری هربارanim2-65d6a5d6s

من خودم چندبار پیش اومد شک داشتیم ولی بخاطر عوارضش نخوردم درنهایت هیچی هم نشد پریودم شدم

۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۱:۰۷:۳۳
(ویرایش)

به به سعیده خااااااااااااااااااانم....عافیت باشهblink

چطوری؟؟

خاطرخواتم شدیددددددددد دخترflower

اره روزه بدون سحر گرفتم خیرسرم ....صبح یکم گشنم شد الان خوبم....بعدازظهرم باید بیام سرکار بازanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۱:۴۰:۲۴
(ویرایش)

فدات بشم جیگر....

زورم میاد پاشم چون بد خواب میشم صبح باز واسه سرکارخواب میمونم....بعدازظهرام اصلا نمیتونم بخوابم سردرد میگیرم....حالا اینچندروز اول رو میگیرم بعدش یک درمیون میگیرم چون کامل شوهرم نمیذاره خودمم سریع کلیه درد میگیرم سابقمون در کلیه خرابهanim2-65d6a5d6s

شبیه درخت بی حاصلیanim2-25r30wiاینهمه خرجت میکنم راهمو ادامه نمیدی اصلا باید رو نیلو سرمایه گذاری کنمanim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۲:۱۵:۲۷
(ویرایش)

اره تو که بااین وضعیت همیشه باید مایعات و فیبر بخوری....

منم گاهی گرمازده میشم از تب عشق شوهر روزمون باطل میشه میره قضا زیاد دارم نمیگیرم ولی روزایی که حسش باشه گرمازده نشیم میگیرمanim2-25r30wianim2-25r30wi

با شکم هم میشه پوزیشن رفتاااا اتفاقا حس نوازشگر شکم رو تنت خودش ی ماساژه حین س ک س هanim2-25r30wi

نیلو بیاد مارو میکشهanim2-sdasdasd

۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۳:۲۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱ ۱۵:۱۸:۲۴
(ویرایش)

به به به 

خانومای پوزیشنی 

۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۷:۵۱:۰۰
(ویرایش)

سلااااااااااااااام عصرتون بخیر.....

شیوا جون چطوری؟؟؟

سعیده نیاز ادما فرق داره دلیل نمیشه که فلانی روزی 10 بار میره توام بری.....ی بار برو عوضش با کیفیت عالی که هم جسمت ارضا بشه هم روحت....کیفیت مهمه نه کمیتanim2-78anim2-25r30wi

هیچوقت زندگی زناشویتون رو با هیچ کس مقایسه نکنید سعیده ....شما باز ی مزیت هایی دارید که خیلیای دیگه نداره همیشه خودتو با پایین تر از خودت مقایسه کن تا روحیه بگیری نه با بالاتر از خودت....برو تو سایتا بخون خیلیا ماهی ی بارم به زور دارن یا مرده سرده یا زنه سرده باز شما ماهی 5-6 بار دارید...خداروشکر کن عزیزدلم

بشین باهاش حرف بزن سعی کن تو همون 5-6 بارم که میرید ی جوری برید که از هم راضی باشید قربونت برم با پوزیشن ها و علایق هم پیش برید تا هم روحی اوکی بشید هم جسمی

۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۷:۵۹:۵۹
(ویرایش)

با سلام.
ما نزديك يك ماهه ازدواج كرديم و زندگي خوبي داريم اما مشكل اينه كه در روابط جنسي مان تا تصميم به دخول ميگيريم شوهرم حالت نعوظ خود را از دست مي دهد و ديگر تحت هيچ شرايط نعوظ رخ نمي دهد لازم به ذكره كه اگه تصميم به دخول نداشته باشيم مشكلي نداره و به انزال مي رسه …. خودمان فكر مي كنيم مشكل از استرسي است كه دارد… ميخواستم راه هاي درمان يا پزشك مرتبط با اين امر را معرفي كنيد (ساكن اصفهان هستم)…. اين موضوع بتعث نگراني و اضطراب زياد همسرم شده به طوري كه همش ميگه نكنه من مشكلي دارم و …. خيلي زودرنج و عصبي شده

باسلام ودرود

خانمی هستم30 ساله بدون فرزند با مردی 35 ساله ازدواج کردم که از لحاظ جنسی بسیار سرده حتی ماهی یک بار هم ممکنه بهم نزدیک نشه اون یک بارم .و میگه خستم حوصله ندارم و اگر خیلی اصرار کنم پتوشو میگیره و میره جدا میخوابه....

لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم/باتشکر

.

.

.

ببین سعیده این دوتا رو از تو سایت گرفتم که بدونی از تو داغون تر هم هستن تو که اوضات واقعا عالیه پس الکی تلقین نکن به خودت قربونت برم

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۹:۰۰:۵۴
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااااااااام صبح بخییییییییییییییر عشقولیای من ....چطورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعیده جون خداروهزار مرتبه شکر که مشکلی ندارید بانوblinkهمیشه به خوشی و حموم و عافیتا عزیزمanim2-25r30wiمیگم مارک شامپوتون چیه خیلی خوشبوعه لامصب anim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۴
(ویرایش)

یعنی زنه هست باز این میره اینکارو میکنه؟؟؟؟

خله مگه.....anim2-wacsmiley

نازنین دلربارو ول میکنه خشک خشک میره؟؟؟یعنیییییییییی خااااااااااااااکanim2-25r30wi

ایشالا تاول بزنه دیگه تنهایی اینکارو نکنه anim2-25r30wianim2-25r30wi

اقا من باز صدا شکمم دراومد....چیکار کنم؟؟؟؟؟؟anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۰:۴۴:۵۳
(ویرایش)

روزه ام خیر سرم.....

مجبورم روزه بگیرم خفتم نکنه اون یاروanim2-25r30wianim2-25r30wi

اره اینا مریضن از لحاظ روحی مشکل دارن وگرنه کسی که زن داره و دوسش داشته باشه چرا باید بره جق بزنه مگر اینکه حسی بهزنه نداشته باشه یا سرش جایی گرمه...چمیدونم والا

چندساله ازدواج کردن؟دختره چند سالشه؟

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۰:۵۰:۱۲
(ویرایش)

اقا  هفته ای ی بارم شب جمعه حساب بشه درماه میشه 4 بار دو باررم اشانتیون بهش میدی دیگه مشکلش چیه؟؟؟

بگوخیرشو ببینه ...anim2-25r30wianim2-25r30wi

من گاهی به شوهرم میگم تو طمع داری یکم راضی و قانع باش حالا داستان تو شدهanim2-25r30wianim2-25r30wiوالااااااااا اسکولا الهی شکر بلد نیستن فقط عین موش دنبال سوراخن خو بشین سرجات دو دقه دیگه.....گوزو هاanim2-sdasdasd

مثل من گاهی شکنجش بده سعیده برو بیکینی رو یکی بود یکی نبود بزن موقع نمودنشون سیخ بزن بهشون دردشون میاد کلا فازشون عوض میشهanim2-25r30wianim2-25r30wi

والاااااا همش ما باید درد بکشیم anim2-sdasdasd

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۱:۲۵:۲۳
(ویرایش)

اون که همه مردا همینن خواهر....شوهر من انگار گرفتار ببر بنگال شده بعد چیز میزanim2-25r30wianim2-25r30wiگفتم ی بارتو نامزدی دستمو بست بزورناخنامو گرفت؟؟؟؟؟

از بس جق میزنه ضعیفهanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۱:۲۸:۲۰
(ویرایش)

مدل دار میزنی؟؟؟؟

ای بلاااااااااااااااااااanim2-25r30wianim2-25r30wi

نیلوووووووووووووووووووووanim2-25r30wianim2-25r30wi

طرح قلب میندازی روش یا لب؟؟anim2-25r30wi

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۱۳:۳۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱ ۱۵:۱۸:۲۴
(ویرایش)

بیاین به منم بگید ببینم کدومتون چیکار کردید