تعداد بازدید : 1172751
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۷
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۸/۵/۵ ۰۹:۵۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۳:۳۴:۱۶
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااااااام خوشگلاااااااااا

صبح بخیر

چطورین؟

خوبین؟

خانومای مجاهد بسه دیگه هر چقدر مجاهدت کردید 

بیایید شنبه شده

دلارا خانم با شما هم هستما کجایی چند روزه؟

۱۳۹۸/۵/۵ ۰۹:۵۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۳:۳۴:۱۶
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااااااام خوشگلاااااااااا

صبح بخیر

چطورین؟

خوبین؟

خانومای مجاهد بسه دیگه هر چقدر مجاهدت کردید 

بیایید شنبه شده

دلارا خانم با شما هم هستما کجایی چند روزه؟

۱۳۹۸/۵/۵ ۱۰:۱۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۵ ۱۰:۱۴:۰۸
(ویرایش)

سلام سلام خوبید دوستان کسی در مورد روانشناسی خانواده میتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟

۱۳۹۸/۵/۸ ۰۸:۵۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۱۰:۵۰
(ویرایش)

عرووووووووووووس چقد قشنگههههه ایشالا مباکش باشه شله شله شله شله شلههههههههههههanim2-4d564ad6

اهاااا اهااااااااااااااااااanim2-thanks

سلووووووووووووووم صبح بخییییییییییییییییییرanim2-ad54adکسی که واسش رگ میزنید اومدهanim2-smiliess8

چخبرااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انیس خوبی؟؟؟؟؟؟تو واقعا ایو نمیخوری؟؟؟من اگه بودم هر دقیقه از بس میچلوندمش اشکشو درمیاوردم خاله فدا خوشگلیاش بشهanim2-40انقد اخه قوی بوده لامصب باید شبیه خودم میشدهanim2-25r30wianim2-25r30wiانیس هر چی بگی خودتیanim2-25r30wi

سعیددددددددددددهvalentineتو چطووووووووووووری جیگر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بد راه میری پوزیشن موزیشن جدید شنیدم کشف کردی؟؟؟بیا بگو خاله ها ببیننanim2-25r30wi

نیلوووووووو تو دیگه آزادراه کردی رفت بس دادی....بیا ببینم کجایی تو دخترanim2-21

۱۳۹۸/۵/۹ ۰۸:۲۸:۰۱
(ویرایش)

سلام علیکم ای ارواحی که میاین میخونین و حرفی نمیزنین.....مخصوصا تو روح شماره 1anim2-65d6a5d6sکه ساعت 10 اینجا پرسه میزدی و به استاد برگ ادای احترام نکردیanim2-New-6مگه نگیرمتshysmile

صبح همه زبیرابیا بخیر.....بیاین بالا ی نفسی چیزی...پوستتون لاقل افتاب بگیره خیس خورد اون زیرanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۸/۵/۹ ۱۰:۴۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۴ ۱۳:۵۲:۱۹
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام سلام چطورییین
میبینم که استاد بزرگوار خشمش خوابیده سر حال و قبراق اومدی پیش ما

خوبی؟

بزرگراه کجا بوده anim2-25r30wi یه عمل کردمااا ببین کاراتوتو که همش وعده وعید میدی یه بارم نمیبری اون پشت من بدونم چند مرده حلاجی blink

راستی دلارا پارسال میگفتی جلوگیری نمیکنی واسه بارداری ول کردی دیگه ؟ هیچی نمیگی

سعیده بیا ببینم تو کجا سرت گرمه happyvalentine

۱۳۹۸/۵/۹ ۱۲:۳۴:۵۰
(ویرایش)

به به ببین کی اووووووووووووووووووووومده....الان عملم کردی ت ن گ ی میچسبهanim2-25r30wi

من هیچوقت جلوگیری نکردم فقط دوماه قرص خوردم بخاطر بی نظمی ک اونم نامزدی بود و من قفل و بست داشتم ...زنگ زده بود فقط در حد سمباده کشی میرفتیمanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۸/۵/۱۰ ۱۰:۵۳:۱۴
(ویرایش)

اتفاقا سر راهش مانع داشتن برداشته شده تنگ نیست دیگه

راحت الحلقوم شده funny

خوب چرا پیگیری نمیکنی ؟ ببینی چرا باردار نشدی

۱۳۹۸/۵/۱۳ ۰۹:۰۶:۴۱
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااااام صبح بخیر دخترا....

نیلو الان شرایطشو نداریم عزیزم....شوهرمم الان نمیخواد ی مدتم خیلی دعوا و واختلاف زیاد بود سر همونا یکم میترسیم که بچه بازی دربیاریم فعلا خشک و خالی همو میکنیم تا ببینیم چی میششهanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۸/۵/۱۳ ۰۹:۱۰:۵۵
(ویرایش)

راحت الحلقومanim2-25r30wianim2-25r30wi

من دیروز بودم تهران اتوباناشو میدیدم یاد تو میوفتادمanim2-25r30wianim2-25r30wiهرچیییییییییییییی بگی خودتی.اونجاته.anim2-25r30wi

من فکر کنم ت خ م د ا ن هام دچار کهولت شده از بس فعالمanim2-25r30wiانقد درد میکنه سخته راه برمshysmileباید برم از شوهرم از کارافتادگی بگیرم بابتشanim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۸/۵/۱۳ ۱۰:۳۷:۲۱
(ویرایش)

زهرمااااااااااااااار دلارااااااااااااا anim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

کثافط مرض

کم اوردن تخمدونات دیگه خدایی funnyfunny

۱۳۹۸/۵/۱۳ ۱۱:۴۵:۱۳
(ویرایش)

ادم باید حقیقتارو بگه هرجند تلخ باشه دیگهanim2-25r30wianim2-25r30wiاتوبان خودمی توووووووووووanim2-25r30wiبده ی لایی توووش بکشیم نانااااااااااااااanim2-25r30wianim2-25r30wiاووووف

نشستم کلی فکر کردم که چرا درد میکنن به این نتیجه رسیدم چون 3 روز نبودم که فعالیت داشته باشم بچه ها هنگ کردن تو شوکن الان اون تو شلوغ پلوغ شده که این کجاست 3 روزه دردا از اونه خواهرanim2-25r30wianim2-25r30wiامروز بریم خوب میشهshysmile

عادته دیگههههه ترک عادتم مرضهanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wiخلاصه همچین دوستی درجوارتونه و شما ازش استفاده نمیکنید....من اگه بودماااااااا ی لحظه خودمو دریغ نمیکردم از این دوستanim2-25r30wi

۱۳۹۸/۵/۱۴ ۰۹:۱۹:۱۹
(ویرایش)

anim2-65d6a5d6s

علیک سلام

میبینم که از اینجا دیگه جنم رد نمیشهmadخجالتااااااااااااااا

کجاااااااااایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکی تااامروز ظهر حاضری زد که زد نزد یعنی خودشو عین نیلو بدووووونه....

ببینمچه میکنید؟؟

میرم برمیگردمanim2-New-6

به این خوب توجه کنیدawesomeاز نوع اتشین دیگه...anim2-25r30wi

۱۳۹۸/۵/۱۴ ۱۱:۲۰:۵۶
(ویرایش)

سعیده کجاست ؟

الان میاد کلی پز میده میگه من یه پوزیشن جدید پیدا کردم  happy

دلارا اینجا همه اتوبانن همهههههه funnyglass

۱۳۹۸/۵/۱۶ ۰۹:۰۴:۳۹
(ویرایش)

سلام دخیا صبح بخیییییر.....

میبینم که بازم اینجا متروکه شده...یعنی من نیستمااااااا همه میریزن اینجا از خونه همسایه نشتی حموم دستشویی بقال سر کوچه و هرنوع مورد منکراتی دیگه حرف میزنن من که میام اینجا بوی گوزم نمیادanim2-65d6a5d6sاصلا من میرررررررررررم

ولم کنینanim2-sdasdasd....دستمو ول کن بجان حبیب ی لحظه هم دیگه تو این تایپک نمیمونمshysmile

شانس اوردین داشتم میرفتم این منو اینجا بزور نگه داشت....فقط به حرمت این موندم وگرنه مدیونید فکر کنید من دلم نمیاد از اینجا برمglassایناااا عینکمو زده بودم که برم این کلی قسم داد گریه کرد نرفتم دیگه اینبارو بخاطر این میبخشمتون و شمارو از نعمت خودم بی نصیب نمیزارمanim2-thumbsupsmileyanim

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031