تعداد بازدید : 1217141
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۹/۲۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۹ ۱۳:۳۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۴۳:۴۲
(ویرایش)

واااای من نگار رو خیلی دوست دارم 😍 چه جالب منم به همسرم میگفتم اسم دخترمون رو نگار میذاریم ، گفت نه قدیمیه 😣 از این اسم جدیدا بذاریم 

گفتم برو بابا بی سلیقه 🤪

مگه سونو نگفت دختره؟ سپهر هم قشنگه 

من اصلن نمیتونم بهش دست بزنم 

بیشترین شهامتم این بوده یبار شوهرم انگشتمو کرده توش همین😂😂😂 کلی جیغ و داد کردم

تازگیا یادگرفتم اپلیکاتور رو باهزار مکافات استفاده میکنم 

قبلن شوهرم انجامش میداد، فلذا از تمرینات واژینیسموس بغیر کگل و تنفس چیزی نمیتونم انجام بدم 😂

نه عزیزم از نیلو و انیس بیخبرم

۱۳۹۸/۹/۹ ۱۳:۴۳:۵۸
(ویرایش)

واااای من نگار رو خیلی دوست دارم 😍 چه جالب منم به همسرم میگفتم اسم دخترمون رو نگار میذاریم ، گفت نه قدیمیه 😣 از این اسم جدیدا بذاریم 

گفتم برو بابا بی سلیقه 🤪

مگه سونو نگفت دختره؟ سپهر هم قشنگه 

من اصلن نمیتونم بهش دست بزنم 

بیشترین شهامتم این بوده یبار شوهرم انگشتمو کرده توش همین😂😂😂 کلی جیغ و داد کردم

تازگیا یادگرفتم اپلیکاتور رو باهزار مکافات استفاده میکنم 

قبلن شوهرم انجامش میداد، فلذا از تمرینات واژینیسموس بغیر کگل و تنفس چیزی نمیتونم انجام بدم 😂

نه عزیزم از نیلو و انیس بیخبرم

۱۳۹۸/۹/۹ ۱۳:۵۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۲ ۲۲:۴۹:۳۲
(ویرایش)

آز خون ژنتیک گفت دختره ما از قبل اسمشو انتخاب کردیم . سونو آخر آذر باید برم دقیق مشخص میشه. 

نگار قدیمی نیست تازه شعر حافظ همش نگار داره 

چون مرحله به مرحله پیش نرفتی مرحله اول وارسی هست توآینه باید با ملوس آشنا بشی 😂 اگه مراحل درمانش رو سمرده بری وبا آرامش موفق میشی 

یارب
۱۳۹۸/۹/۹ ۱۶:۲۹:۰۶
(ویرایش)

گفتم که نگار رو دوس دارم، اسم قشنگیه

شوهر خنگولم خوشش نمیاد

ملووووووس😂😂😂😂😂😂

شهین جون ما از کارا بلد نیستیم آینه و ... بیخیال 😂😂😂😂

این ریزی و دلی و نیلو چی شدن؟ کجایید؟ بیایید نگرانتونم 

۱۳۹۸/۹/۱۰ ۱۰:۲۷:۰۷
(ویرایش)

سلام صبح همگی بخیر 

کجاییییید همگی ؟ رمستون آمده تو خونه لالا میکنید

یارب
۱۳۹۸/۹/۱۰ ۱۷:۳۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۰:۵۹:۵۰
(ویرایش)

سلوم سلوم من اومدم

حالتون چطور بید

خوبید

خوشید

سلامتید

سی سی حون حالمون خوبه به لطف خدا

خودت چطوری عزیزم؟

مامانی شهین خوبی؟؟ الان هفته چندی دخترم؟؟ راستی از کجا فهمیدی فشار شریانی داری؟؟ من باز از یک دکتر متخصص پرسیدم گفت نیاز نیست آسپیرین بخورم.الان فقط همون شیاف می زنم و قرص ایزوکسوپرین میخورم .بعد لاکتواژ رو سر خود زدی تو بارداری یا دکترت داده .اره میدونم روش زده بی ضرره ولی من دکترم گفت فعلا اجازه استفاده ندارم نمیدونم چرا.این روزام آب زیاد میخورم مدامم ترشحاتم چک می کنم کلا التماس خدا می کنم که برنگرده ب بچم رحم کنه😁😁 شورت هم اصلا نمیپوشم الانم اومدم خونه مامانم تلپ شدم باز نمیپوشم همش مواظب تابلو نشم ندارم خخخ

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۹/۱۰ ۲۱:۵۶:۲۰
(ویرایش)

سلام ریزان جون

من هفته ۱۷ رو تموم کردم رفتم تو ۱۸ . من از سقط قبلی دکتر گفت بخور . بعدشم که آز دادم بخاطر فشار شریان رحم مجبورم بخورم تازه شبی دوتا . تا سونوی غربالگری فقط یکی میخوردم تو سونو گفت رگهای رحمم فشارش بالاست خونرسانی به جنین ضعیفه باید بخورم 

لاکتواژ هم دکترم بهم داد هفته ۸ ترشحات زرد داشتم شکر خدا الان ندارم راحت شدم

خوب کردی مایع فراوان بخور . شورت خودش عامل عفونته مگه تو روز آدم ۴ بار عدض کنه 

بابات ومادرت خوبند؟

تو هفته چندی ؟ سونوی قلب رفتی ؟ 

ان شاالله همه باردارها ونی نی ها بسلامتی این دوره رو طی کنن 

یارب
۱۳۹۸/۹/۱۱ ۱۱:۰۴:۴۷
(ویرایش)

سلام

صبحتون بخیر خوبین

شهین جون من امروز ۶ هفتم پر میشه طبق پریود و طبق سونو ۶ هفته و دورروزم هست.نه واسه سونوی قلب چهارشنبه هفته دیگه نوبت گرفتم که توی هفته ۸ میشم.حدودا ده روزه دیگه

ان شااله مشکلت با همون آسپیرین حل میشه .من از دکتر و ماما پرسیدم گفتن نیاز نیس بخورم دلیلشم نمیگن ادم خیالش راحت بشه.اگه میتونستم همون ایزوکسوپرین هم نمیخوردم می ترسم بد باشه قطعش کنم.شیاف خارجی هم که گیر نمیاد مجبورم ایرانی بزنم.اونجاها سیکولوژیست ندارن شهین جان؟؟؟

ان شااله دیگه عفونت سراغ من نیاد ولی خب اگرم اومد ب دکترم میگم درگیر بودم شاید اجازه داد لاکتواژ بذارم.خداروشکر که تو خوب شدی عفونت خیلی بده

شکر خدا مامان بابام هم خوبن دلم میسوزه هر دو مریضن اما تو این وضعیت باز نمیذارن از جام تکون بخورم خودم سختمه اصلا

ای جان ان شاااله چند روز دیگه جنسیت نی نی ت مشخص میشه راحت میری خرید می کنی🤩🤩🤩

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۹/۱۱ ۱۱:۲۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۲:۰۳:۴۶
(ویرایش)

سلام سلاااام
صبحتون بخیر من چند بار انلاین شدم ولی تا میخواستم حرف بزنم باهاتون کاری پیش میومد و باید خارج میشدم از سایت
من تو هفته 9 رفتم واسه سونو دکتر گفت قلب تشکیل نشده گفت برو دو هفته دیگه بیا
گفت 90% احتمال سقط داره و من کلی حالم گرفته شدcryworryanim2-sadanim2-sad
قرار بود فردا برم ولی باز چند روز صبر میکنم یه کم دیرتر میرم ببینم خدا چی میخواد
فقط تنها امیدی که دارم اینه که دکترا از اولین روز پریودی سن بارداری حساب میکنن و من همیشه سیکلم 39-40 روزه بوده یعنی از اولین روز پریودی تا زمان تخمک گذاریم 3 هفته فاصله بود
به حساب دکترا من الان وارد 11 هفته شدم ولی از نظر خودم وارد 8 هفته شدم
فقط این مورد دلگرمیم هست تا هفته دیگه برم
انشالله که تشکیل شده باشه و سالم باشه
دعا کنید
البته هر چی که خدا بخواد

۱۳۹۸/۹/۱۱ ۱۱:۳۹:۵۰
(ویرایش)

سلام نیلو جان خوبی

نگران نباش خیلیا بودن تا هفته ده اینا صبر کردن و قلب جنین تشکیل شده امیدت فقط ب خدا باشه هرچی به خیر و صلاحت هست امیدوارم اتفاق بیفته.البته شما شاید لقاحت دیر بوده و بنابراین دیرتر هم باید تشکیل بشه بنظر من البته

توی سونو رشد ساک رو چند هفته نشون داده برات؟؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۹/۱۱ ۱۴:۰۲:۵۱
(ویرایش)

سلام دخترها

نیلو جان آره احتمالش زیاده کلا هم چون خیلی کوچیکه احتمال خطا هست کاش دیرتر رفته بودی اذیت نمیشدی .

ریزان تو هم بزار هفته ۹ برو . استرس خودش سم هست .

ان شاالله هر دوتاتون نی نی هاتون خوب وسالم هستند. من براتون دعا میکنم .

ریزان من شیاف خودم دارم از سری قبل دو بسته ؛  دکتر بهم گفت نگه دار کمیاب شده ولی بخاهی برات میپرسم از داروخانه ها. 

پدر ومادرن دیگه همه کار برای بچه هاشون میکنند 

یارب
۱۳۹۸/۹/۱۱ ۱۷:۴۵:۰۵
(ویرایش)

شهین جون من بخاطر این هموراژی که پشت ساکم بود دکتر گفت حدودا دو هفته دیگه سونوم رو تکرار کنم الان بخوام برم، ۱۶ روز میشه فاصله بین دو تا سونو هام شاید بیشتر بشه هموراژی و باید جلوش گرفته بشه اگر جنین باشه.البته الانم استراحت مطلقم فقط برای دستشویی بلند میشم از جام.کلا یا نشستم یا دراز کشیدم

فدات شم ممنون اخه اینجاها هرجا شوهرم پرسید گفتن دیگه نیست چند ماهه نیومده گفتم شاید اونورا باشه😘

من تپش قلب گرفتم بخاطر این قرصه هست که ماما برای سقط داده گمونم.دیگه نمیتونم بخورمش😑

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۹/۱۱ ۱۹:۵۰:۱۴
(ویرایش)

خودمونیم خوش بحال مادرهایی که دوران بارداری خوب وسالم دارند حیف که آدم وقتی نعمتی داره قدر نمیدونه .

به دکترت بزنگ بعد دارو رو قط کن . شاید جایگزین بهت بده . ان شاالله زود خوب بشی عزیزم 

یارب
۱۳۹۸/۹/۱۲ ۱۰:۵۵:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۲:۰۳:۴۶
(ویرایش)

توکل بخدا
ریزان جون من تو هفنه 9 رفتم ولی تو سونو جنین رو 6 هفته زده بود
با حساب خودم جور در میاد طبق همونی که دیروز گفتم

اره واقعا نعمت بزرگیه شهین

۱۳۹۸/۹/۱۲ ۱۱:۴۳:۳۱
(ویرایش)

سلام سلام صبح بخیر خوبین

شهین جون ب ی دکتر زنگ زدم گفت یکشنبه دیگه نوبت دارم.ی دکتر دیگم امروز صبح زود شوهرم فرستادم نوبت بگیره گفت روزهای زوجه فقط روزای فرد دستیارشه گفتم نمیخام.اینو ی ماما بهم داده بود شهر خودمون بهش دسترسی ندارم ازش بپرسم چکار کنم 😑😑😔😔 الان از دیروز نخوردم دیگه اون حالت رو ندارم ناچار بشم دیگه عصر یا میرم دکتر بیمارستان مادر و کودک یا اینکه فردا صبح زود باید شوهرم بفرستم نوبت بگیره برام

فعلا ده تا شیاف خارجی شوهرم گیر اورده از امشب میزنم این ایرانیه معلوم نیس چیه اصلا بی خاصیته.خیلیا فقط همون شیاف رو میزنن و استراحت می کنن

واقعا چقدر هستن ناخواسته هم باردار میشن اصلا بدون ی ذره مشکل و دغدغه و استرس آب تو دلشون تکون نمیخوره بعدم نمیخوانش و سقط می کنن

نیلو جون ان شااله که همون سونوی بعدی میری و دلت شاد میشه 🤩

منم تاریخ سونو و پریودم با هم فرق داشت تازه فکر می کردم کمتر باید باشه اما بیشتره

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

آذر 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930