تعداد بازدید : 1324904
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۹/۶/۱ ۱۲:۱۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۱۲:۱۳:۰۶
۱۳۹۹/۶/۶ ۰۹:۲۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۰:۰۹:۵۹
(ویرایش)

سلام دلی جون

چطوری عشق من؟

دلم برات و براتون خیلی خیلی تنگ شده😍😍😍😍😍

چه خبرا؟ چه کار میکنی؟

حامله نشدی؟

شوهرت خوبه؟ مامان بابات چطورن؟

۱۳۹۹/۶/۱۰ ۱۳:۳۹:۲۶
(ویرایش)

سلام دخترا کجایید؟ 

دلم براتون تنگ شده

۱۳۹۹/۶/۲۲ ۱۶:۴۳:۲۵
(ویرایش)

شهین جون

دلی جون

نیلو جووووون

انیس جون

سحر جون 

کجایید؟

۱۳۹۹/۶/۲۳ ۱۱:۰۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲ ۱۳:۵۳:۱۲
(ویرایش)

سلام به همگی خوبین؟

سعیده جان خوبی؟

من چند بار اومدم دیدم کسی نیست پیام نذاشتم 

چه خبرا؟

رفتی اقدام؟

۱۳۹۹/۶/۲۴ ۱۳:۳۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۸ ۰۰:۳۰:۲۱
(ویرایش)

سلام به همگی . خوبین ؟ انشاالله که همگی  خیلی زود نی نی دار شیم anim2-40 ..راستش من تازه میخوام اقدام کنم برای بارداری ..چه جوری بگم من واژینیسموس شدید داشتم که خدارو شکری همین جا تازه درمان شدم ..یه سوالی دارم اگه دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن خیلی ممنون میشم ..من حتما باید از ژل لوبریکانت یا حتی بعضی وقتها لیدوکایین استفاده کنم ..وگرنه نمیتونم anim2-21..الان میخوام بدونم این ژل برای اقدام موردی پیش نمیاره ؟ مثلا روسرعت اسپرم تاثیر منفی نداره یا  اگر مثلا باردار شم روی جنین بعدها اثر منفی نمیزاره ؟؟

به امید خدا ..
۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۲:۱۸:۴۰
آنلاین
(ویرایش)

در بارداری ، نه تنها مانعی ندارد، بلکه از جهاتی هم مفید است، اما فراموش نکنید که در این دوران غشاء مخاطی در ناحیه تناسلی، حساس‌تر از معمول می‌شود؛ بنابراین هنگام انتخاب محصولات بهداشتی محصولات نامناسب باعث ناراحتی شما می‌شوند و شما را بیشتر در معرض عفونت های تناسلی قرار می‌دهند.

شستشوی ناحیه تناسلی با صابون‌ حتی صابون شستشوی واژن به جای کمک به شما در تمیز و خشک نگه داشتن واژن، می‌توانند سبب آزار شما شود. مواد شیمیایی موجود در این نوع محصولات پاک کننده، در زیستگاه طبیعی باکتری های واژن اختلال ایجاد می‌کنند. آنها pH واژن را برهم می‌زنند و واژن را تحریک می‌کنند و باعث عفونت می‌شوند. بنابراین انتخاب یکی از انواع ژل بهداشتی بانوان در مراقبت شخصی مهم هستند. چراکه این محصولات به مراقبت از محیط حساس و پوست ظریف واژن کمک می‌کنند.

فواید استفاده از محصولات شستشوی بهداشتی مانند ژل بهداشتی بانوان

جوان سازی پوست واژن-1

محصولات بهداشتی بانوان که حاوی آلوئه ورا هستند به پروسه ترمیم و بازسازی سلول‌های واژن کمک می‌کنند. آنها همچنین واژن را مرطوب می‌کنند و ضدالتهاب هستند. این خاصیت ضدالتهاب از واژن شما در مقابل تورم، قرمزی، خارش و درد ناشی از التهاب بالقوه ایجادشده توسط عفونت، محافظت می‌کند.

حفظ تعادل طبیعی واژن-2

تغییرات در pH واژن، آن را مستعد ترشحات و عفونت ها می‌کند. یک شوینده مناسب زنانه به گونه‌ای تنظیم شده که pH واژن را در گستره مطلوب ۳.۵ تا ۴.۵ حفظ کند و فاقد سورفاکتانت‌های فعالی چون سولفات لاریل سدیم (SLS) و سدیم لورت سولفات (SLES) است. اگر واژن شما pH مطلوبی داشته باشد، تبدیل به مکان امنی برای میکروارگانیسم‌های مفیدی می‌شود که به طور طبیعی در واژن وجود دارند.

مقابله با باکتری های مضر-3

محصولات بهداشتی بانوان حاوی اسیدلاکتیک، هر باکتری یا قارچی را که می‌تواند باعث عفونت شود، مهار می‌کنند. زنان بیشتر از مردان در معرض عفونت های مقاربتی قرار می‌گیرند و در نتیجه طبق بررسی اخیر در مجله «تحقیقات میکروب‌شناسی» اگر واژن آنها سطح بالایی از اسیدلاکتیک را نداشته باشد، دچار مشکلاتی در سلامت دستگاه تناسلی خود می‌شوند.

اسیدلاکتیک که به طور طبیعی در واژن تولید می‌شود و به کنترل تعادل pH کمک می‌کند؛ در نتیجه یک محافظ در برابر تحریکات، خارش، درد و عفونت به وجود می‌آورد. در واقع، اسیدلاکتیک در سالم و ایمن نگه داشتن واژن در مقابل عفونت ها بسیار مهم است. این ماده در راستای حفظ تعادل کامل باکتری های مضر و مفید در واژن عمل می‌کند. بنابراین، مهم است که واژن خود را برای جلوگیری از خشکی و تحریکات، مرطوب نگه دارید

رفع بوی بد واژن-4

محصولات بهداشتی بانوان مناسب می‌توانند از بوی نامطبوع و خجالت‌آور ترشحات جلوگیری کنند. مواد موثره‌هایی مانند آلوئه ورا، بابونه و پنیرک هم موجب درمان خارش و سوزش واژن می‌شوند. این گیاهان حساسیت بافت واژن را به وسیله اثرات طراوت‌بخش، تسکین‌دهنده و آبرسان خود برطرف می‌کند.

زندگی ؛تولد تکرارامیدواریست
۱۳۹۹/۶/۲۶ ۰۱:۳۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳ ۲۳:۲۹:۵۱
(ویرایش)

سلام به همگی

شکر خدا ما خوبیم دخترم ۵ ماهش شده شیطون وبلا وخوردنی از خودش صدا در میاره . با وستهاش عروسکشو میگیره . دخترها بچه خیلی شیرینه حتما بیارید وتجربه کنید .

من چند بار پیغام گذاشتم ولی پیغامم ارسال نشد دیگه بی خیال شدم .

دلارا سعیده سحر همگی خوبید؟ حداقل یک روز در هفته بیایید یک سر بزنید. 

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1399
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران