تعداد بازدید : 1413
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۷/۴
کاربران آنلاین : 0
تینای مامان
۱۳۹۴/۳/۱۹ ۲۰:۲۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۱ ۲۲:۵۹:۳۶

عمل بینی

(ویرایش)
سلام خانوما گل میخوام بینیمو عمل کنم یدکتر خوب برای بینی گوشتی سراغ دارید واقعا کارش خوب باشه اخه بینیم گوشتیه
۱۴۰۰/۸/۳۰ ۱۴:۳۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۳۰ ۱۲:۴۸:۲۶
(ویرایش)

سلام برای عمل بینی و اطلاع از هزینه های ان من پیشنهاد می کنم تا به لینک عمل بینی در تهران مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در این خصوص به دست آورید. دکتر خوب برای عمل بینی گوشتی باید تخصص و مهارت لازم در این زمینه را داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند. در نتیجه بهتر است تا برای انتخاب پزشک خود زمان کافی بگذارید و نمونه کارهای جراحان را نیز مشاهده کنید. سایت پزشک 24 بهترین جراحان بینی در هر شهر را معرفی می کند که علاوه بر آن بیوگرافی و چند نمونه کار نیز برای شما ارائه می دهدblink

۱۴۰۱/۶/۲۲ ۱۰:۳۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۳۰ ۱۲:۴۸:۲۶
(ویرایش)

جابجایی غضروف بعد عمل بینی به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. یکی از این عوامل ماساژ غیر اصولی بینی برای کاهش تورم هست که اگر استاندارد انجام نشود باعث جابجایی غضروف میشود. یکی دیگر از این عوامل وارد شدن ضربه به بینی می باشد. همچنین انتخاب جراح غیر متخصص میتواند باعث جابجایی غضروف بعد از عمل بینی و بروز مشکلات شود که در صورت حاد بودن نیاز به عمل ترمیم پیدا میکنید. پس در انتخاب جراح بینی مناسب حتمن دقت کنید.

۱۴۰۱/۷/۴ ۱۶:۵۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۷/۷ ۱۰:۳۹:۱۴
(ویرایش)

دکتر رستمی خیلی کارش تو عمل بینی خوبه هزینشم نسبت به کیفیت کارش واقعا خوبه من خواهرم رفته پیشش خودمم این هفته میخوام برم پیشش برای جراحی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران