تعداد بازدید : 2340
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱
کاربران آنلاین : 0
ماه
۱۳۹۴/۴/۱ ۰۰:۵۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۰۳:۲۹:۲۴

درمان واژیسموس

(ویرایش)

سلام خانم بارانا

من هم این مشکل را دارم

بگین چطوری میتونم ازتون کمک بگیرم

۱۳۹۴/۴/۱ ۰۸:۵۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

سلام عزیزم

بیا به این آدرس تا بهت کمک کنیم . نگران نباش بزودی مشکلت حل میشه

http://mamasite.ir/fa/forum/100629/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3%28%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C%29-_%D8%B3%D8%A7%D9%84139-?page=563

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۴/۲ ۱۴:۳۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۳۱ ۱۰:۰۵:۴۹
(ویرایش)
سلام من دچار این بیماری هستم الان 9 ماه که ازدواج کردم اما نمی تونم رابطه با همسرم برقرار کنم و خیلی از این بابت رنج میکشم . همسرم خیلی صبوری میکنه و پا به پای من میاد اوایل خیلی می ترسیدم و نمی ذاشتم بهم دست بزنه و فقط گریه می کردم اما الان خیلی حالم خوبه و حتی تا نصفه دخول انجام میدم اما از ادامه دادنش می ترسم و خودم و ناخوادگاه سفت می کنم خیلی دوست دارم باهاش نزدیکی داشته باشم اما اصلا دست خودم نیست. من حتی به راحتی انگشتم رو داخل واژنم می کنم الان من دقیقا باید چیکار کنم؟
من و دخترم
۱۳۹۴/۴/۲۱ ۰۳:۲۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۹:۳۹:۵۴
(ویرایش)

سلام به همه منم فاطمه هستم الان 7 سال از ازدواجمون میگذره اما نتونستم زندگیم داره خراب میشه تو رو خدا کمکم کنید.

۱۳۹۴/۵/۲۵ ۰۰:۱۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۳ ۱۱:۲۸:۱۸
(ویرایش)

سلام ماه عزیز . توی قسمت تالار گفتگو که درمورد روده تحریک پذیر سوال کرده بودم لطف کردی و اومدی راهنماییم کردی. بعد باز سوال پرسیدم ولی جواب ندادین تا اینکه اینجا پیداتون کردم. خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم درباره روده تحریک پذیر

توکل بر خدای بزرگ
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۲:۵۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۷:۵۴:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها. منم ۴ماه ازدواج کردم و نتونستم دخول انجام بدیم. دوران عقد خودمون نمیخواستیم. واسه همین از روش های دیگه استفاده میکردیم. الان یجور رضایت نسبی در هردومون ب وجود اومده که به همون روش های ارضا راضی شدیم و اصلا واسه دخول تلاش نمیکنیم. تو دوران عقد ناخوداگاه یکم از پردم پاره شد. الان با خودم میگم من ک تونستم تا اونجا پیش برم بقیشو هم میتونم. ولی موقع رابطه انگار دارن چاقو ب بدنم فرو میکنن. کگل انجام میدم احساس میکنم بهتر شدم. اما همسرم ب استفاده از دیلاتور راضی  نیست. خیلی حس بدی هست. تمامی دوستا و اطرافیانم تونستن و انجام دادن. ولی من نه. من از آمپولم میترسم. 

دارم با هر لحظه زندگیم میجنگم.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران