تعداد بازدید : 2424
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۴/۱۸
کاربران آنلاین : 0
sahar 67
۱۳۹۴/۴/۵ ۰۲:۳۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۵/۲۰ ۲۰:۳۹:۲۸

درد و ترس شدید هنگام نزدیکی

(ویرایش)

سلام بارانا جان منم این مشکلو دارم اما خیلی از این بابت ناراحتم دو سال ونیم میشه که ازدواج کردم اما نمیتونم رابطه جنسی با همسرم برقرار کنم و هنوز دخترم موقع نزدیکی انقدر ترس دارم که شوهر بیچارم جرآت نمیکنه بهم نزدیک بشه و پشیمون میشه دلم براش میسوزه. دارم کلافه میشم خیلی نگرانم . احساس میکنم زندگی دیگه برام ارزشی نداره دلسرد شدم جوری  همش فکر طلاق به سرم میزنه .خودمم میدونم مشکل بخاطر همین مسآله است.یه چیز دیگه ام اینکه من اصلآ تحریک نمیشم و خیلی سردم.من فکر میکردم که فقط منم که دچار این مشکل شدم حتی دکتر زنان هم رفتم که بهم گفت باید برم پیش روانپزشک اما میدونم که با رفتن پیش روانپزشک هم درمان نمیشم تا اینکه امروز با این سایت آشنا شدم و دیدم که خیلی خانم ها هستن که مثل من این مشکل رو دارن.من روش کار شمارو خوندم اما به خودم اعتماد ندارم میدونم که حتی دست بردن به سمتش هم برام زجر آور هستش آخه آستانه تحملم خیلی پایینه .نمیدونم چکار کنم اگه میشه راهنمایم کنید.ممنون

۱۳۹۴/۴/۱۰ ۱۳:۳۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۴/۲۲ ۱۱:۲۹:۵۸
(ویرایش)
منم این مشکل رو دارم!۳ سال هست ازدواج کردم جلسه ای ۵۰ تومن می دم می رم پیش یه روانشناس!اما تا حالا اثر نکرده!تا اینکه با نانم خیابانی تماس گرفتم کمک زیادی کردن
خدایا به امید تو
۱۳۹۴/۴/۱۰ ۱۳:۳۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۴/۲۲ ۱۱:۲۹:۵۸
(ویرایش)
منم این مشکل رو دارم!۳ سال هست ازدواج کردم جلسه ای ۵۰ تومن می دم می رم پیش یه روانشناس!اما تا حالا اثر نکرده!تا اینکه با نانم خیابانی تماس گرفتم کمک زیادی کردن
خدایا به امید تو
۱۳۹۴/۴/۱۸ ۱۳:۳۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

فرناز جان

خون پرده خیلی خیلی کم  و در حد یه قطره یا خون آبه ضعیف هست و بعضیا همین هم ندارن. پس نگران این مساله نباش و پرده در سایزای بالای دیلاتور کم کم کنار میره و تصور همه راجع به پرده اشتباه هست

شما میتونی روزی 2 بار دو تا نیم یا 1 ساعت تمرین کنی

بهتره بیای به این ادرس تا بهتر بتونیم بهت کمک کنیم.

http://mamasite.ir/fa/forum/100629/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3%28%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C%29-_%D8%B3%D8%A7%D9%84139-?m=Success&page=624#post170852

در ضمن این نکات و یادت باشه:

- مسمتر و هر روز تمرین داشته باش

- لوبریکنت زیاد بزن

- کگل خیلی خیلی تمرین کن

- اختلاف سایز دیلاتورهات با هم بیشتر از 1 سانت نباشه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران