تعداد بازدید : 35031
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۵/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۱۲/۲
کاربران آنلاین : 0
یامور
۱۳۹۳/۵/۲۵ ۱۹:۳۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲ ۱۸:۲۵:۴۷

بی تحرکی اسپرم

(ویرایش)

با سلام

از کاربرهای عزیز اگه کسی همسرش کم تحرکی اسپرم داشته و با داروهای گیاهی جواب گرفته لطفا بگید چه داروهایی بوده - ممنون

۱۳۹۳/۶/۶ ۲۲:۲۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۶/۱۵ ۱۱:۵۰:۲۱
(ویرایش)
سلام مشكل منم هست اكه كسى اطلاعى داره لطفا پیام بزاره
۱۳۹۳/۶/۸ ۱۵:۰۷:۰۱
(ویرایش)
سلام سحر جون همسر من رفته عطاری براش ماهی سمنقور و گیاه جینسینگ داده از هر کدوم یکی پودرش کردیم با عسل خوب نه از عسلهای پاستوریزه سوپرمارکتی مخلوط کردیم با کمی گل محمدی و دارچین صبح و شب یک قاشق مرباخوری میخوره یک ماه نشده که استفاده میکنه اخر این ماه میره آزمایش ببینیم تا چه اثر داشته حتما نتیجه رو میذارم گیاه خرنوب رو هم شنیدم ولی نه دیدم نه استفاده کردیم نمیدونم چیه
۱۳۹۳/۷/۷ ۰۳:۲۷:۲۱
(ویرایش)
سلام . داروهایی که همسرم از عطاری گرفته بود و استفاده کرده برا ما جواب داد۴ هفته ای باردارم هر کی بخواد استفاده کنه انشا... جواب بگیره ما یکسال بود اقدام کرده بودیم همسرم واریکوسل داشت فقط از این دارو استفاده کرد
۱۳۹۳/۷/۱۴ ۱۴:۵۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۲۱:۲۰:۳۱
(ویرایش)
یامور جان سلام من همین الان آخرین مطلبتو درباره واریکوسل خوندم واقعا بعد مصرف اون داروها باردار شدی؟راستی ماهی سمنقور چیه چجوریه؟
۱۳۹۳/۷/۱۶ ۲۲:۰۵:۲۳
(ویرایش)
سلام آتاناز جان شما همونی هستی که از خانم دکتر سوال کرده بودید درباره گیاه درمانی؟
من ساکن تبریزم اینجا عطاری به همسرم پیشنهاد داده بود و یک ماه استفاده کرد باردار شدم ولی 6 هفته ای بود سقط شد یعنی این شنبه 7/12 حالا نمیدونم شاید خودم هم مشکل داشته باشم دکترم گفته خونریزیم که تموم بشه برم برا علت یابی شما اسم اونایی رو که نوشتم از google سرچ کنید در موردش مطالب میاره بخونید خیلی تاثیر داره برا تحرک اسپرم
۱۳۹۳/۷/۱۷ ۰۹:۰۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲ ۲۱:۱۰:۳۹
(ویرایش)
سلام . همسر منم كم تحركی اسپرم داره . اما دكترش فقط یه سری مواد غذایی رو بهش گفته كه بیشتر مصرف كنه . شده كسی با اینها جواب گرفته باشه
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۷/۱۷ ۱۵:۳۸:۲۸
(ویرایش)
سلام یاس عزیز البته کمی تحرک بستگی به میزانش داره برا یکی خفیف باشه با دارو و مکمل های دیگه بهتر میشه ولی برا کسی که تحرکش خیلی پایین باشه پزشک از همون اول میگه برو عمل برا همسر منو عمل نگفتن چند بار دارو براش تجویز کردن با این دو بار بارداری که داشتم نشون میده که بهتر از قبل شده اولی 3 هفته ای بود سقط شد دومی 6 هفته ای بود که اونم نموند هفته بعد میرم برا علت یابی شاید علت سقطم مشکل از خودم باشه نمیدونم یا شاید هم اسپرم همسرم تواناییش کمه که تا یه حدی رشد میکنه باز نتیجه رو میذارم ولی ما چندتا آشنا داشتیم شاید بگم باور نکنید 5 - 6 نفر هستن از دوستا و آشناها که اونا هم همسرشون همین مشکل رو داشتن رفتن عمل همشون هم الان بچه دار شدن
۱۳۹۳/۷/۲۲ ۰۸:۱۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲ ۲۱:۱۰:۳۹
(ویرایش)
آخه تو آزمایش همسرم اكثر اسپرم هاش (70 درصد) كاملا بی حركت هستند.!!
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۴/۳/۲۰ ۲۰:۲۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۳/۲۰ ۲۰:۳۴:۲۰
(ویرایش)

salam kasi hast

خدایابهت امید دارم که امیدموناامیدنمیکنی
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۲۲:۱۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۲۳:۳۰:۱۶
(ویرایش)

کسی هست که با بی تحرکی اسپرم باردار شده باشه

یا حق
۱۳۹۶/۱۰/۱ ۲۱:۵۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۱۹:۲۴
(ویرایش)

بچه هااااا کمک

همسرم ازمایش اسپرم داده همه ی فاکتورها خوب بود ولی تحرکش ۵۰درصده.پزشک براش داروهای تقویتی داده.یعنی با ۵۰درصد تحرک نمیشه باردار شد؟؟؟از کجا بدونم واریکوسل داره یا نه؟؟؟

۱۳۹۹/۱۲/۲ ۰۱:۰۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۲:۵۳:۳۸
(ویرایش)

سلام.شوهر من مشکل جهش و حرکت اسپرم داشت دکتر براش داروی گیاهی بنام اچ هشتاد مردانه تجویز کرد از داروخانه تهیه کردیم دو بسته استفاده کرد و بعد آزمایش اسپرم داد کاملا خوب شده بود جهش و حرکت اسپرم هاش الانم من چهار ماهه باردارم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران