تعداد بازدید : 3874
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۵/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۲/۵
کاربران آنلاین : 0
*پری *
۱۳۹۳/۵/۲۹ ۱۳:۲۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۰۰:۱۹:۴۷

واسه نی نی،از شوشو اصرار از من انکار

(ویرایش)

شوهرم اصرار داره بچه دار شیم اما من مخالفم.میگم هروقت خونه خودمون آماده شد رفتیم اونجا بعد اقدام می کنیم.اما اون میگه من بهت قول میدم تا قبل از اینکه به دنیا بیاد میریم خونه خودمون.راستش خیلی قسط داریم و دستمون به شدت خالیه و یه آپارتمانی که وقتی تحویل بدن تازه کلی خرج داره و وسایل میخواد.میدونم بچه روزیشو با خودش میاره اما من الان خودم خیلی چیزای کوچیکی رو که نیاز دارم نمیتونم داشته باشم.میترسم حسرت همه چی به دلم بمونه.

شما همفکری کنید...

دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۵/۲۹ ۲۱:۵۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲ ۱۸:۲۵:۴۷
(ویرایش)
سلام. من هم دقیقا مثل شما فکر می کردم و 4 سال جلوگیری کردیم البته ما خونه داشتیم برا مسائل کاریم نمی خواستم و از بس که وام و اینا گرفته بودیم نمیتونستیم خرج بچه رو هم اضافه کنیم ولی الان پشیمونم چون یکسال هستش اقدام به بارداری کردیم ولی باردار نمیشم خرجی که اون موقع برای بچه دار شدن میدادیم الان چند برابرش رو باید بپردازیم برا دوا و درمون حالا خودتون باید تصمیم بگیرید البته سن شما هم مهمه ها اگه 25 به بالا هستین بهتره که اقدام کنین و اگه نخواستین خودتون و همسرتون برید آزمایش و ... از سلامتی بارداری که مطمئن شدین بعدش جلوگیری کنید
۱۳۹۳/۵/۳۰ ۱۵:۰۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۶/۲۳ ۰۲:۵۰:۴۳
(ویرایش)
سلام،همسرم اول ازدواجمون اصرار که بچه بیاریم من قبول نکردم بعد 1سال به اصرار همسرم باردارشدم ولی اصلا" دوست اش نداشتم که تو هفته 6 سقط شد بعد 6ماه به اصرار من باردار شدم چون شوشو موافق نبود میگفت سر اولی خیلی اذیت شدی خلاصه که دوباره باردارشدم ایندفعه خیلی مراقب اش بودم استراحت کامل خونه مامانم اما اینم تو هفته 6 دیگه رشد نکرد حالا پشیمونم که چرا ناشکری کردم ..
۱۳۹۳/۵/۳۰ ۲۳:۱۷:۳۱
(ویرایش)
بچه ها واقعا ممنونم.حرفاتون بهم امیدواری داد.من از صمیم قلب ایمان دارم که بچه روزیشو با خودش میاره.آدم پر خرجی هم نیستم.فکر میکردم یک سال بعد از ازدواج واسه بچه دار شدن زود باشه.اما از بس نازایی و سقط زیاد شده ترس افتاده به جونم.هرکی بهم میرسه میگه جلوگیری نکن.
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۷/۱۶ ۱۵:۴۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
سلام بچه ها، منم به خاطر نداشتن شرایط مناسب نمیخواستم بچه بیارم ولی تا یکی از شرایط مهیا میشه یکی دیگه کم میاد! متاسفانه وضع مالی خیلی از جوونا نا مناسب، شما هم خودتون بهتر میدونید کی مناسب برای اقدام اگه سنتون پاییینه و سالمید میتونید با چن روش مناسب جلوگیری کنید. من بعد 4 سال حالا تصمیم گرفتم برم برا اقدام!! الان مشکل مالی نداریم اما خارج ایرانم و دوری برام معضل شده ولی دیگه داره سنم بالا میره مجبورم. فقط مواظب باشید شیرینی زندگیتون حفظ بشه حالا با نینی یا بدون نینی. موفق باشید
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۱۲/۵ ۱۱:۰۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۲/۵ ۱۰:۵۸:۵۰
۱۳۹۴/۱/۲۷ ۱۷:۳۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۲۲:۱۰:۰۱
(ویرایش)
سلام عزیزم امیدوارم به این تاپیکت دیر حواب نداده باشم,دوست دارم تجربه خودمو در اختیارت بزارم منم با نظر تمام این دوستان موافقم,فکر نمیکنم عیچ کدومتون اندازه من از اول ازدواج تا زایمان سختی و مشقت کشیده باشید,من خونه مادر شوهرم تو یه اتاق تو یه شهر غریب دور از خانواده زندگی میکنم چهار ماه بعد ازدواج به اصرار همسرم باردار شدم در دوران بارداری شب و روز کارم گریه بود گلهی اوقات میشد همسرم هزار تومن پول توی جیبش نبود بیکار بود ذفترچه بیمه نداشتیم و هزینه های دکتر و سونوگرافی خیلی زیاد هزینه بیمارستان که بماند چون اینحا بیمارستانای دولتی آموزشی هستن اگه اونجا زایمان کنی پنح برابرش بعدا باید خرج کنی تا گندی رو که آموزشیا به جسمت زدن رپ جبران کنی خلاصه هزینه بیمارستان خصوصی و دکتر کمتر از سه میلیون نمیشد خانوادم سیسمونی هم نمیدادن پ محبور بودیم خودمون تهیه کنیم,ولی با تمام این سختی ها وقتی نزدیک زایمان شد خودم با چشمام میدیدم این فرشته کوچولو چطور روزی خودسو با قدمای کوچولوش داره میاره به زنذگیمون,حاضرم قسم بخورم اکام چیزایی رو که الان داره از سبسمونی روزی خودس بوده و ما توش دخالتی نداشتیم تمام. احتیاجلتش قبل از به زبون آوردن فراهمه,به قدمای این فرشته اعتماد کن بچه دار شو هر روز در بارداری برای بچت دعا کن قبل از اقدام وضو بگیر رو به قبله یا پشت به قبله نباشین و قبل از اقدام بسم الله الرحمان الرحیم بگو و بعدش بگو خدایا در نطفه فرزندم جایی برای شیطان قرار مده,امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم عزبزم
راه های خداوند خردمندانه و چاره های او حکیمانه است....
۱۳۹۴/۱/۲۸ ۲۳:۱۹:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۲۰:۵۶:۲۸
(ویرایش)

شیوا جان پچری جون باردار شدن الان هم ماه هفتمن

فرشته کوچولوی من زمینی شد. خدایا شکرت
۱۳۹۴/۱/۳۰ ۱۶:۱۷:۱۷
(ویرایش)
سلام شیوا جون.ممنون بابت حرفات که خیلی به موقع بود و دلم رو آروم کرد.همونجوری که نازی جون گفت الان باردارم.ولی خب همون مشکلاتی که فکرشو میکردم واقعا باهاشون روبه رو شدم.هنوز نه تکلیف خونمون معلومه نه پول واسه سیسمونی جور شده و نه تونستم دکتر و بیمارستان انتخاب کنم چون بیمارستان اینجا هم به درد نمیخوره.اما توکلم به خداست.هنوز فرصت هست.انشالله که روزی بچمو به موقع میرسونه.بازم ممنونن بابت دلگرمیت.انشالله سلامت باشین و سایه خودت و شوهرت بالا سر بچت باشه.
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۴/۲/۵ ۰۳:۲۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۲۲:۱۰:۰۱
(ویرایش)
عزیزم دعا کن دعا حلال مشکلاته,ماهی یک بار سوره نحل رو بخون عجیب تاثیر گذاره,خدا بزرگه امیدتو از دست نده اونی که دندون بده نون هم میده غصه نخور خودش همه چیزو برات فراهم میکنه,ایشالا که به سلامتی زایمان کنی و به سلامتی و دل خوش در آغوشش بگیری و به همراه همسرت زرگش کنی آمین یا ربالعالمین
راه های خداوند خردمندانه و چاره های او حکیمانه است....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران