تعداد بازدید : 2327
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۳/۷/۱۶
کاربران آنلاین : 0
maman raoof
۱۳۹۳/۶/۱۰ ۱۶:۰۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۶/۱۱ ۰۱:۰۲:۲۸

مامان شهریور93

(ویرایش)

کسی هست که شهریور زایمان داره

۱۳۹۳/۶/۱۰ ۱۶:۰۸:۳۷
(ویرایش)
من برا زایمان هنوز تصمیم نگرفتم طبیعی باشم یا سزارین اگه کسی میتونه راهنمایم کنه که بتونم انتخاب کنم.
۱۳۹۳/۶/۱۱ ۰۰:۲۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۱ ۰۲:۵۵:۵۹
(ویرایش)
سلام عزیزم منم تا دو هفته دیگه میرم واسه زایمان . من طبیعی رو انتخاب کردم با اینکه ازش میترسم . به نظر من طبیعی بودن خیلی بهتر از اینه که شکمتو پاره کنن یا یه عمل جراحی روت انجام بدن و من میلاد میرم یه خانومه رو دیدن سزارین بود بعد از اینکه عمل انجام داده بعد 2 هفته چسبندگی رحم پیدا کرده بود فقط حال روزشو میدیدی از قیافش خستگی میبارید نا نداشت حرف بزنه حلا با اون وضع اومده بود بخیه مشکل رحمشو درست کنه . البته منظورم این نیست که با طبیعی آدم خسته نمیشه من اونجا طبیعی هم دیدم که زایمان کرده بودند ولی وضعشون خخخخخییییللیییی بهتر از سزارینا بوده . به نظر من طبیعی یه بار درد میکشی میری خونه تموم با سزارین تازه دردسرا شروع میشه به ریسکش نمی ارزه .
۱۳۹۳/۶/۱۱ ۱۲:۳۷:۰۶
(ویرایش)
اخه میترسم از طبیعی
۱۳۹۳/۶/۱۱ ۱۳:۴۱:۰۰
(ویرایش)
درسته منم از طبیعی زایمان کردن میترسم ولی از یه عمل جراحی که سختیش بیشتره خیلی میترسم
۱۳۹۳/۶/۱۱ ۱۳:۴۳:۴۳
(ویرایش)
خالا بسلامتی نینیت پسمله؟ وقت زایمانت کیه ؟
۱۳۹۳/۶/۱۲ ۱۸:۰۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۱۹:۴۷:۱۸
(ویرایش)
سلام منم هفته سی و نه هستم و منتظررررررررر
خیلی خسته شدم خیلی چاق شدم. :(
۱۳۹۳/۶/۱۵ ۲۲:۲۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۵/۲۱ ۰۲:۲۳:۱۰
(ویرایش)
سلام دوستان
زایمان طبیعی اگه با آمادگی و ذهن روشن انجام بشه خیلی خیلی بهتره
سعی کنید تا میتونید اطلاعاتتون رو در باره ریلکسیشن و آرام سازی در بارداری و زمان زایمان افزایش بدید
تنفس مناسب و عمیق موقع زایمان معجزه میکنه
از زایمان طبیعی نترسید چون خود ترس حس درد رو بیشتر میکنه
همیشه بهترین راه طبیعی ترین راهه.....اگه با من موافقید نظر بدید
سزارین راهیه که برای نجات زن باردار و نوزادش وجود داره زمانی که جونشون در خطر باشه ولی نباید راه معمول زایمان بشه چون خودتون خطراتش رو بهتر میدونید
آرامش داشته باشید و نفس عمیق بکشید و به استقبال زایمان طبیعی برید تا حس زیباتری از مادر بودن داشته باشید.
۱۳۹۳/۷/۱۶ ۱۶:۰۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
سلام. منم با سمیه موافقم درسته که درد بیشتری میکشی به نسبت سزارین اما به محض به دنیا اومدن بچه تموم میشه و خیلی زود سرپا میشی. نه جای بخیه داری و نه عوارض بعد عمل تازه اگه دکتر ماهری عملت کرده باشه از شر چسبندگی و عفونت و ... خلاص بشی. من شنیدم برای بچه اول بعد زایمان اصن یادت میره دردیم داشتی. بچه ها اون خدایی که این همه نظم داره کاراش همراهمونه اینو همیشه به یاد داشته باشیم.
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران