تعداد بازدید : 231918
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۶/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۲۰
کاربران آنلاین : 0
نجما
۱۳۹۳/۶/۱۲ ۱۸:۰۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۱۹:۴۷:۱۸

خانومایی كه نزدیك زایمان هستن بیان دور هم باشیم

(ویرایش)

كسي هست كه هفته سي و نه باشه ؟ اضافه وزنتون چقدر بوده تا حالا؟ من امروز ديگه أشكم در اومده ٢٥ كيلو چاق شدم ...

۱۳۹۳/۶/۱۳ ۰۸:۰۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۱ ۰۲:۵۵:۵۹
(ویرایش)
سلام منم تو هفته 38 هستم دارم 39 پر میکنم . من 15 کیلو اضافه کردم . نینیم پسمله نینی شما چیه ؟ من قراره 26 اینا زایمان کنم دعا کنید همون موقع باشه آخه دوست دارم نینیم شهریوری باشه
۱۳۹۳/۶/۱۳ ۱۹:۰۶:۰۸
(ویرایش)
سی و نه هفته من در واقع فردا پر میشه ولی نمیدونم چرا امروز كه رفتم دكتر گفتش سی و هشت هفته رو تموم كردی ! نی نی منم پسره
وای خوش به حالت پونزده كیلو بعد از زایمان همش میره
من فقط پنج كیلو تو ماه آخر اضافه كردم ! همین جوری هم دارم میرم بالا
پیاده روی هم والا مثل همیشه كارای خونه رو میكنم و خرید و اینا دیگه حالی برام نمیمونه كه اضافه راه برم
اصلا راستش دیگه دارم پشیمون میشم از بارداری ، این روزای آخرش خیلی مسخره است كه معلوم نیست دقیقا كی درد آدم شروع میشه
راستی بهار جون نی نی مهر بشه كه بهتره كه چون تو مدرسه از همه بزرگتر میشه و باهوش تر ، كلا همیشه از همكلاسی هاش میزنه جلو
۱۳۹۳/۶/۱۳ ۲۰:۲۳:۰۷
(ویرایش)
منم کلا پیاده روی نمیکنم چون وقتی راه میرم خیلی به مثانم فشار میاره از دردش راه نمیرم . آخه نجما جان من 31 شهریور عقد کردم شوهرمم 30شهریور تاریخ تولدشه دوست دارم پسرمم مثل باباش باشه . منم از این بلاتکلیفی خسته شدم مامان بند خدا همش نگران منه نکنه دردم بگیره کسی پیشم نباشه . خودمم دوست دارم زود بیاد ببینمش . حالا خداروشکر بچه چرخیده سرش پایینه . فقط گاهی اوقات درد پریودی میاد سراغم .من قبل از بارداری اصلا درد پریودی نداشتم الان منتظرم دکتر بگه این روز بیا. فقط دعا کن تا 10 روز دیگه نینی بدنیا بیاد.
۱۳۹۳/۶/۱۳ ۲۰:۲۴:۰۶
(ویرایش)
اسمشو راستی چی گذاشتی ؟؟ من گذاشتم سبحان
۱۳۹۳/۶/۱۳ ۲۰:۳۷:۵۱
(ویرایش)
چه تاریخ دقیقی هم دوست داری :)
حالا ایشاالله كه همون روز نی نی كوچولو عشقش بكشه و بیاد
باورت میشه من هنوز رو هیچ اسمی نظر خاصی ندارم؟ یكی از فامیل یه پیشنهادی داد گفت بذارید دانیال و شوهرم هم از این اسم خوشش اومد ولی من راستش هنوز تایید نكردم
دیگه گذاشتم نی نی كه به دنیا اومد ببینم به صورتش چه اسمی میاد ، خسته شدم از بس دنبال اسم گشتم
ببین ٢٩ شهریور یا اول مهر هم جالبه ها اون وقت هر سال این سه روز رو سه تایی جشن میگیرید یا میرید مسافرت :) جالب میشه
۱۳۹۳/۶/۱۳ ۲۰:۴۱:۳۵
(ویرایش)
از زایمان نمیترسی؟ راجع به درد زایمان هر كس یه چیزی میگه ، یكی میگه خیلی سخته یكی دیگه میگه خیلی آسونه !
كاش واقعا آسون باشه ، ولی من نگرانیم اینه كه این نی نی تنبلم بخواد تا هفته چهل و یك یا دو بمونه ، روزش برام مهم نیست ولی فقط كاش تا قبل از چهل هفته بیاد دیگه
۱۳۹۳/۶/۱۴ ۰۲:۱۸:۰۳
(ویرایش)
راستش منم همین نگرانی تو دارم دوست ندارم تا 41 42 هفته صبر کنم دوست دارم 39 بدنیا بیاد اصلا هرروز از شهریور بیاد حتی 31 فقط شهریور باشه .. یه چیز جالبم اینه وقتی فهمیدم حامهلم روز سالگرد ازدواحمون بود 28 دی .اون روز تست زدم مثبت شد کلا این نی نی ما تو روزای خاص خودشو داره نشون میده ........ راستش منم از زایمان میترسم یه جوزایی ولی وقتی فکر میکنم میبینم که چه بخوای جه نخوای به پات یه درد نوشتن که باید تحمل کنیم فقط دعا میکنم چه برای خودم برای تو وهمه که خدا صبر تحمل دردو بده . مخمدیاسین هم خوبه داسه اسم بچه گلم
۱۳۹۳/۶/۱۴ ۱۲:۳۱:۳۴
(ویرایش)
بی خبر نذاری منو بهار جون ، اگه دردت شروع شد خبر بده ، منم حتما اگه دردی داشتم میگم كه چه جوریه ، جالبه نی نی های ما هم سن هستن ها :)
۱۳۹۳/۶/۱۴ ۱۶:۴۵:۵۰
(ویرایش)
حتما خبز میدم ایشالاه نی نی هامون صحیح سالم بدنیا بیان . یه سوال ترشحاتت زیاد نشده ؟ ببخشید شبیه ژل شده باشه یعنی صفت شده باشه؟
۱۳۹۳/۶/۱۴ ۱۷:۴۷:۱۳
(ویرایش)
زیاد كه شده ولی ژله ای یا خونی و اینا اصلا
فقط شورتم حس میكنم همش خیسه تند تند عوضش میكنم
خیلی خسته شدم كاش زودتر تموم شه دیگه
یه سؤال هم من دارم ، پوست ناحیه تناسلی و حتی یه قسمتهایی از باسن من خیلی تیره شده ، شما چی؟ چیزی نشنیدی راجع به تیرگی پوست ؟بعد از زایمان درست میشه ؟
۱۳۹۳/۶/۱۴ ۱۸:۲۰:۳۸
(ویرایش)
آره عزیزم شنیدم من اصلا نمیتونم اون ناحیه رو ببینم ولی دور گردنم با روی قفسه سینم یکم تیره شده ولی دکترا میگن و حوندم بعد زایمان خوب میشه
۱۳۹۳/۶/۱۴ ۲۱:۰۳:۲۰
(ویرایش)
آرررره گردن منم تیره شده ، اگه بدونی چقدر غصه خوردم ، فكر میكردم فقط من اینجوری شدم
خیالم راحت شد پس طبیعیه، امروز سی و نه هفته من پر شد فردا میرم تو چهل هفته
از فردا دیگه میخوام كمتر غذا بخورم هم اینكه نمیخوام بیشتر از این چاق بشم هم دیگه واسه زایمان سبك باشم و معده ام پر نباشه
خدا رو چه دیدی شاید یكی دو روز دیگه دردمون شروع شد ...
۱۳۹۳/۶/۱۵ ۱۳:۵۱:۵۸
(ویرایش)
ولی سعی کن کم بخوری که وقتی یه هویی دردت گرفت شکمت خالی باشه واسه طبیعی زایمان کردن . جون اگه شکم خالی نباشه یه آمپول یا شیاف میدن قبل سرم فشاز که روده تخلیه بشه واسه طبیعی. من این چند روزه کلا اشتهام کم شده وقتی هم یه شامی میخورم همه رو بچه جذب میکنه
۱۳۹۳/۶/۱۵ ۱۳:۵۳:۰۹
(ویرایش)
راستی کجا میخوای زایمان کنی ؟
۱۳۹۳/۶/۱۵ ۱۵:۵۷:۰۵
(ویرایش)
من ایران نیستم عزیزم ، یكی از شهرهای روسیه هستم ، شما كدوم شهری ؟ من میخوام اگه درد زایمان خیلی شدید بود و نتونستم تحمل كنم بگم اپیدورال كنن برام
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران