تعداد بازدید : 2078
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۹/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۱
کاربران آنلاین : 0
محظيم
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۶:۴۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۱۸ ۱۲:۵۹:۵۹

علائم حاملگى

(ویرایش)
سلام به همگى.من چندسال جلوگيرى طبيعى داشتم،ماه قبل اقدام کردم باتوجه به سيکلام که تو6ماه متوالى 30روزه بودن،ماه قبل بعداز اقدام 28روزه شد.26آبان اقدام داشتم ولى هنوز پريودنشدم.بااحتساب سيکل 30روزه8روزعقب انداختم.بى بى چکم باراول قسمت تست فقط يه هاله کمرنگ بود.ولى ديروز وپريروزازکنترل کمرنگتر ولى واضح.ولى سرموعدپريودم دل دردشبيه موقع پريوددارم،دليلش چيه؟
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۶:۵۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

اگر 8 روز عقب انداختی خب یه آزمایش بتا بده ..ان شاء الله بارداری

سلام زندگی
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۶:۵۳:۱۲
(ویرایش)
بهترين زمان واسه آز بتا که نياز به تکرار نباشه چندروزبعد ازلقاح هست؟
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۶:۵۳:۵۱
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۶:۵۵:۵۸
(ویرایش)

اگر مطمئن هستی 8 روز عقب زدی ..باید الان تست خونگی نشون بده...توی تستت دوتا خط افتاده یا یکی..؟

سلام زندگی
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۶:۵۹:۱۱
(ویرایش)
2تاافتاده.کنترل بالايى پررنگ پايينى کمرنگ تر.آخه درداى شبيه پريودکه دارم ميترسم خبرى نباشه،گذاشتم حداقل 10روزبگذره واسه آز.ازطرفى تو نت سرچ کردم خيلياگفتن تستشون مثبت شده،بعدش پريودشدن.اين درداطبيعيه؟
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۷:۰۸:۲۸
(ویرایش)

99 درصد بارداری عزیزم...دو خط یعنی بارداری...امیدوارم بتا هم بالا باشه ...نگران نباش ...معمولا میگن 10 روز بعد برو آزمایش بده اما شما فردا هم می تونی بری...اگر می خوای کار به تکرار نرسه همون 10 روز برو...اما بهتر یه آزمایشگاه بری که دفترچه بپذیرن...معمولا مادر ذوق زده میشه میره هر آزمایشگاهی بعد دکتر یا میگه فعلا آزمایشگاه معتبر نیست یا تکرار میده و می بینی اون آزمایشگاه دفترچه رو نمی پذیرن.. و هزینه بالا در میاد

سلام زندگی
۱۳۹۴/۹/۱۶ ۱۷:۰۹:۲۰
(ویرایش)

در شبیه پریود معمولا خیلی از بچه ها وقتی باردار میشن این درد رو دارند..اما دردها شبیه به هم نیست عزیزم...

سلام زندگی
۱۳۹۴/۹/۱۷ ۱۱:۲۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم شما باردار هستید. دردها هم طبیعیه هر ماه موعد پریودت که میشه تقریبا همین دردها رو  کمی خواهی داشت که اصلا نگران کننده نیست. شما فقط کمی بیشتر استراحت میکنی و تمام.

الان میتونی بری آز خونت رو هم بدی مطمئنن بتا بالا رفته. بازه م بهتون تبریک میگم ایشالا بارداری راحتی و خوبی رو تجربه کنید.

««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۴/۹/۱۷ ۱۹:۴۳:۱۱
(ویرایش)
ممنون عزيزم،نت نداشتم تاالان.هزينه آز بتاکسى ميدونه چنده؟
۱۳۹۴/۹/۱۸ ۰۹:۵۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲ ۲۰:۰۷:۰۷
(ویرایش)
سلام عزیزان,21 سالم هست و اقدام به بارداری کردم..ولی دقیقا ۱۲ روز پریودم جلو افتاده...معمولا ۲یا۴ روز عقب میافتادم....شما فکر میکنید چرا این اتفاق افتاد؟؟؟؟؟
Elahi b omide khodt
۱۳۹۴/۹/۱۸ ۰۹:۵۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲ ۲۰:۰۷:۰۷
(ویرایش)
,,,خانما کسی نیست؟؟؟
Elahi b omide khodt
۱۳۹۴/۹/۲۱ ۰۰:۰۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۱۴:۰۶:۰۰
(ویرایش)

محظیم جون من چهارشنبه رفتم آز بتا بدم دفترچه ما تامین اجتماعیه و من رفتم آز استانی که دولتی بود 2000 گرفت بقیه جاهای خصوصی هم فک نکنم زیاد باشه برو ان شالله که بارداری منم بیخود رفتم فرداش پریود شدم

خدایا شکرت که باردار شدم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران