تعداد بازدید : 1433
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
کاربران آنلاین : 0
دیبا
۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۵:۵۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۰ ۱۶:۴۲:۲۸

اقدام به بارداری

(ویرایش)

سلام من هم چهارماه هست که اقدام کردم برا فرزند دوم ولی نتیجه نگرفتم البته من برای فرزند اولم تا یه سال باردار نشدم بعد از آزمایش اسپرم متوجه شدیم که واریس بیضا داره که عمل کرد بعد از عمل ماه دوم باردار شدم ، اما برای اینبار واقعا نمیدونم چکارکنم آیا واریس بیضا دوباره برمیگرده یا همون بار اول مداوا شده ،

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۷:۰۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۱:۳۶:۰۷
(ویرایش)

سلام دیباجان من وهمسرم دوسال ازدواج کردیم شش ماه اقدام کردیم ولی باردارنشدم تااینکه دیروزآزمایش اسپرم شوهرم رونشون دکتردادیم وگفتن که واریس بیضه داره وباید جراحی شه حالاسوالم ازشمااینه که درمان شوهرت چقدرطول کشید؟آیاعملش دردداره؟ هزینش چقدره؟شماکه تجربه داری میشه یکم واسم توضیح بدی چون من چیزی راجبش نميدونم وخیلی میترسم شوهرم بره زیرتیغ جراحی

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۲۲:۵۹:۵۲
(ویرایش)

سلام خانمی والا شوهر من یه هفته بعد عمل رفت سرکار ،اونجور هم که فکر میکنی سخت نیست و من هم دو ماه بعد حامله شدم شوهر من بیمه تکمیلی داشت عملش اصلا خرجی نداشت ،تازه چند ساعت بعد از عمل شروع به راه رفتن کرد ،گلم اصلا نگران نباش 

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۲۲:۵۹:۵۶
(ویرایش)

سلام خانمی والا شوهر من یه هفته بعد عمل رفت سرکار ،اونجور هم که فکر میکنی سخت نیست و من هم دو ماه بعد حامله شدم شوهر من بیمه تکمیلی داشت عملش اصلا خرجی نداشت ،تازه چند ساعت بعد از عمل شروع به راه رفتن کرد ،گلم اصلا نگران نباش 

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۲۳:۲۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۵:۰۷:۰۰
(ویرایش)

سلام خانوما

فقط خدا
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۰۰:۱۶:۰۶
(ویرایش)

سلام خانم گل 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403