تعداد بازدید : 3931
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۴/۲۶
کاربران آنلاین : 0
soha
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۱۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱۸:۵۴:۳۹

سونوگرافی و فولیکول

(ویرایش)

سلام دوستان.

من روز 12بهمن رفتم دکتر برام سونو نوشت که دیروز انجام بدم و دادم.دیروز روز 12 پریودم بود.سونو گفت یک فولیکول 15 میلیمتری داری.7ماهه اقدامم.ولی زیاد جدی نبوده.این ماه بطور جدی رفتم اقدام.حالا بنظر شما این فولیکول 15 برا بارداری مناسبه؟دکترم رفتم دیروز بهم دوتا امپول اچ سی جی داد.گفت چهارشنبه بزن و چون من دختر میخوام گفت شنبه نزدیکی باشه.بنظرتون من باردار میشم با این اوصاف؟

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۲۴:۰۹
(ویرایش)

کسی نیس دوستان

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۳۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

عزیزم اول بگو دوره هات چند روزه هستش...؟ بعد باید بدونی بهترین فولیکول 18 تا 20 هستش...اما فولیکول 17 تا 25 هم جواب میده ..

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۳۹:۲۸
(ویرایش)

چند سالته که از آمپول استفاده کرده؟

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۴۰:۲۱
(ویرایش)

چند سالته که از آمپول استفاده کرده؟

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۴۱:۴۳
(ویرایش)

نگفت دقیقا چند ساعت بعد تزریق نزدیکی کنی؟

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۷:۲۵:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان من 22سالمه.

من چون دختر میخواستم گفت چهارشنبه که امپول رو زدم شنبه و یکشنبه و دوشنبه نزدیکی باشه.البته دکتر نبود و منشی برام نوشت امپول و توضیح داد.دوره هامم مامانمه.جوری که سابقه داشته دوماهه پریود نشدم

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۷:۳۱:۳۷
(ویرایش)

ببخشید.گوشیم پیشگوییش روشنه.سرخود یه چیزایی می‌نویسه.دوره هام نامنظمه

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۰۹:۱۰:۴۳
(ویرایش)

عزیزم سلام ... با روش تنظیم سات نمیشه زیاد مطمین بود برای دختر دار شدن ...البته میگن اسپرم جنس نر سرعتش در حرکت زیاده و زود خودش رو به تخمک میرسونه اما زود هم از بین میره و جنس ماده برعکس...اگر واقعا دختر میخوای از روش iui استفاده کن که درصد خطا کمتره البته اونم صد در صد نیست...البته شما سنتون کمه ...خیلی خوبه در این سن می خوای بچه بیاری..من که سنم بیشتره و الان پشیمونم که چرا دیر ازدواج کردم الان 5 ماه درگیرم پسر دخترم برام فرقی نداره...امیدوارم فقط خدا بهم یه بچه سالم بده...

سلام زندگی
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۰:۱۴:۲۰
(ویرایش)

سلام عزیزم ممنون جوابمو میدی.ایشالله توام خیلی زود یه نینی سالم و ناز میاری

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۰:۱۴:۲۴
(ویرایش)

سلام عزیزم ممنون جوابمو میدی.ایشالله توام خیلی زود یه نینی سالم و ناز میاری

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۲۰:۳۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۰۸:۴۶:۳۸
(ویرایش)

شما دختر میخوای قبل از نزدیکی برو دوش بگیر و ی ربع تو تشت ک سرکه سفید و اب قاطی کن و بریز بشین 98% دختر میشه 

دوستام امتحان کردن درست در اومد ...

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۰۰:۰۰:۰۵
(ویرایش)

جدا؟؟؟مرسی آخه واقعا به بچه دختر علاقه خاص و شدیدی دارم.این کارو میکنم ایشالله برا منم تاثیر داره

عاشقتم همسری
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۱:۳۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۱۳:۱۳:۳۹
(ویرایش)

سیلام سها جان بستگی داره که سیکلت چند روزه است چون این فولیکول ممکنه که روزای آینده بخاد بترکه و تخمک رو آزاد کنه و روزی 2 تا 3 میلی هم رشد میکنه و اگه مثلا روز 14 یا 15 آزاد بشه فولی غالب به اندازه حدود 20 میرسه که کاملا مناسبه عزیزم

معبودم سپاس
که هرجا که خواستم تو در کنار من بودی اما هرجاکه خواستی من نبودم
29 ساله، تولد: 16 ابان 65، سالگرد عقد: 26 مرداد 91، سالگرد ازدواج 6 تیر 92، اولین ماه اقدام دی 94، دومین ماه اقدام بهمن 94،آخرین پری 6 بهمن، روزای اقدام 12، 14 و 17 سیکل، مثبت شدن بی بی چک 6 اسفند (31 سیکل)راس ساعت 6 صبح ، مثبت شدن آز بتا: 6 اسفند (31 سیکل) راس ساعت 9 شب
۱۴۰۰/۴/۲۶ ۱۱:۱۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزم فکر می کنم مناسب باشه. اینجا هم یه مطلبی خوندم به نظرم بخونش با سوالت مرتبطه: تعداد فولیکول برای بارداری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران