تعداد بازدید : 402553
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۰:۴۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

ممنونم سودا جون عزیزمممممممم

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۱:۳۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

بانوهای جدید تبریک میگم بهتون 

ب امید بانوهای بیشترanim2-thanks

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۱:۳۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۶ ۱۵:۵۲:۳۸
(ویرایش)
مهلا جان هر چي زودتر شروع كن اصلا معطل نكن عزيزم تا شروع نكني همش عقب ميندازي و بعدش ميبيني اون ي ذره انگيزه رو هم خدا نكرده از دست ميدي من الان سايز شماره چهارم
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۳:۵۷:۰۰
(ویرایش)

ممنونم زندگی جون🌹🌹🌹

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۴:۲۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۶ ۱۵:۵۲:۳۸
(ویرایش)
سلام دوستان دارم از تمرين ميام نه سانت وارد كردم ي كم درد داشت ب زور حركت دادم اما هردو پوزيشن رو انجام دادم فقط موقع ورود اوليه سخت و دردناكه كسي توصيه داره براي راحت وارد كردن و كم كردن درد و اينكه بنظرتون تا كي با اين سايز تمرين كنم
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۶:۰۹:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۲۱:۵۵:۲۵
(ویرایش)

Hanieh جان

قبل تمرین دوش آبگرم بگیری خیلی بهتره. از ژل زیاد استفاده کن و حواست رو به یه موضوعی پرت کن. این سوزش مال بازشدن واژنه و وقتی با این سایز راحت بشی دیگه سوزش نداری. آفرین خوب داری پیش میری عزیزم. خداقوت

هرگز تسلیم نشوید
معجزه ها هر روز رخ می دهند
شاید فردا ، روز شما باشد...🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۳۶:۴۱
(ویرایش)

به نام خدا

سلام دوستان، من یه مدتی هست که دارم حرفاتونو میخونم، ولی با دیلاتور دوس نداشتم کار کنم. با انگشت همسرم شروع کردم و یه چند باری تمرین کردم. وارد میشد کامل ولی خییییییلی درد داشت. بعدشم سعی کردم با آلت تمرین کنم، دو بار تمرین کردم که دفعه اول احساسم این بود که ابتداش وارد شده ولی بازم واقعا درد داشت و دیگه ادامه ندادیم، بار دوم هم وقتی راه رو پیدا کردیم خیلی بهتر بود هر چند اولش راهو اشتباه رفتیم، دیگه ابتدای آلت راحت داخل میرفت ولی بعدش درد زیادی داشت و هم من خسته شدم و هم همسرم دیگه نتونست ادامه بده. تمرینامون خیلی پشت سر هم نبوده، الانم پریود شدم.

از کسایی که با تجربه هستن میخوام راهنماییم کنن که به نظرتون اگه همینطوری ادامه بدم مشکلم حل میشه؟

دردش واقعا زیاده مخصوصا یه جایی تو اولای واژن، ولی من اصلا نمیترسم و همیشه خودم نسبت به همسرم مشتاق ترم که تمرین کنم.

لطفا راهنماییم کنید 

به همه کسایی هم که موفق شدن واقعا تبریک میگم و برای همه دعا میکنم موفق بشن و از همه میخوام برای من هم دعا کنن.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۰۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۲۱:۵۵:۲۵
(ویرایش)

Parande جان

اول مطمئن شو که مشکل از پرده ات نیست .

با این روش درمان که تو انجمن هست حدود 400 نفر درمان شدن و اگه شروع کنی حتما نتیجه می گیری. 

اما اگه دوست نداری با دیلاتور تمرین کنی چاره دیگه جز تمرین با انگشت همسرت و خود آلت نداری. ولی فکر می کنم باید تمریناتتون مداوم باشه یعنی هرروز انجام بدید و از ژل استفاده کنی و کگل کار کنی. امیدوارم نتیجه بگیری.

هرگز تسلیم نشوید
معجزه ها هر روز رخ می دهند
شاید فردا ، روز شما باشد...🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۳۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۳ ۲۰:۱۱:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه.تبریک می گم به بچه هایی که موفق شدن و از ته دل خوشحالم واسشونflower

یعنی میشه منم به همین زودیا یه شماره بیاد جلوی اسمم؟valentine

امروز من یه ساعتی تمرین کردم و موفق شدم برم سایز 7.اول با دیلاتور 6 سانتی شروع کردم به واژن گشایی.بعد که یکم گذشت سایز 7 رو وارد کردم.احساس می کنم اینجوری واقعا خوب جواب میده.زیاد اذیت نشدم و احساس سوزش و تنگی نداشتم.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۳۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۳۶:۴۱
(ویرایش)

سلام

پرده م متخصص زنان گفت مشکلی نداره، من خیلی امیدوارم همینطوری مشکلم حل بشه....

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۸:۵۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۹:۲۲:۱۲
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیزم

من هم یک واژینیسموس هستم. یکسال از ازدواجم می گذره اما هنوز نتوانستم رابطه کامل داشته باشم. موقع رابطه به شدت می ترسم و بدنم قفل میشه. این روزها حال زندگیم اصلا خوب نیست. امیدوارم از طریق این سایت و کمک دوستان بتوانم شادی رو به زندگیم بر گردونم...

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۹:۲۹:۳۵
(ویرایش)

شیرین جان سلام خدا رو شکر که راه درمانو پیدا کردی،صفحه اول انجمن رو بخون و تمریناتتو شروع کن به انجام دادن،اصلا فرصت رو از دست نده عزیزم🌷🌷

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۱:۵۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۰:۳۴:۴۸
(ویرایش)

سلام شیرین جون . خوش اومدی 

حتما اول این صفحه رو قسمت "مطالب آموزشی" ش رو دونه دونه بخون . 

بعد صفحه ی اول همین تاپیک رو بخون و کارت و تمرین ت رو شروع کن  و بیا اینجا گزارش بده  . منتظریم. anim2-a2d3

با من تلفنی صحبت کنید(شبانه روزی - با خط ثابت) :
9092305014 تهران
9099070533 ایران
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۱:۵۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۰:۳۴:۴۸
(ویرایش)

به تک تک بانوهای جدید تبریک میگم . روزهای خوبی داشته باشید. 

anim2-4d564ad6

ایشالا به زودی 400 نفر میشیم 

بچه ها بیایید این صفحه خاطره و تجربه ی درمان تون رو بنویسید !

با من تلفنی صحبت کنید(شبانه روزی - با خط ثابت) :
9092305014 تهران
9099070533 ایران
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۲۳:۰۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۰۰:۵۹:۴۷
(ویرایش)

سلام به همگیanim2-ad54ad

من تقریبا یک هفته هست که بانو شدم. تو این مدت چندبار رابطه ی کامل داشتم. خواستم از بچه ها و خانم خیابانی عزیز تشکر کنم بخاطر سایت خوبشون و اینکه انقد مهربونن و به ما برای درمان کمک میکنن.flower

من اولین اقدامم خونریزی نداشتم اما یه قسمت از بکارتم آسیب دیده بود. توی اقدام سومم مقداری خون آبه دیدم و یه قسمت دیگه از پرده ام آسیب دید. الان دیگه هیچ دردی ندارم. البته درد بکارتمم قابل تحمل بود و خونریزی بسیارکم.

فقط اشتباهی که کردیم جلوگیری به روش طبیعی بود و امیدوارم باردار نشده باشم.

درضمن من هنوز ارگاسم واژینال رو تجربه نکردم.

با آرزوی موفقیت برای همه ی بچه هایی که در حال درمانن و آرزوی خیر و خوشبختی برای خانم خیابانی flower

انسان قادر است به هرچه میخواهد برسد.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

تیر 1396
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031