تعداد بازدید : 943777
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۷:۰۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Farsan جان

خوش اومدی عزیزم . صفحه اول انجمن و مطالب آموزشی اون رو کاملا دوباره بخون. 

با وارسی شروع کن. کگل انجام بده. اوکی که شدی بعدش شروع کن به ساخت دیلاتور. اگه خواستی ایمیلت رو بده تا تصویر ساخت دیلاتور رو برات بفرستم.

جلوی اسمت (...) رو بذار تا بدونیم در حال تمرینی. ممنون

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۰۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
(ویرایش)

ممنون به امید خدا شروع میکنمsmile

چطور ایمیلمو به شما برسونم؟

و من نمیدونم چه شماره ای داخل (...) بذارم

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۲۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

... 

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۰:۲۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۲۳:۰۰:۵۸
(ویرایش)

سلام من مشکلم با بقیه فرق میکنه من به سایز شوهرم رسیدم ولی شوهرم تمایلی به رابطه نداره و حل شدنی نیست این بود که تسلیم شدم

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۰:۲۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۲۳:۰۰:۵۸
(ویرایش)

فرستم عزیز شماره انشا الله بعداز بانوشدنت شماره میدن بهت

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۲:۲۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۳:۳۴:۴۰
(ویرایش)

سلام من یک سال از ازدواجم میگذره دخول داشتم و دارم اما توام با درد بسیار کلافه شدم و نمیدونم دقیقن واژینیسموس هست یا نه پرده بکارتم حلقوی بوده و نیمه قطور و الان نمیدونم دقیقن باید چکار کنم

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۲:۴۵:۴۷
(ویرایش)

Farsan جان همینجا ایمیلت رو بذار.

ویان جان برات فرستادم. 

یاقوت جان 

تسلیم نشو و هر کاری لازم هست انجام بده تا مشکل حل بشه. از مشاور کمک بگیر. امیدوارم حل بشه عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۲:۵۲:۱۱
(ویرایش)

Awwwin جان 

خانم خیابانی رو منشن اشون کن تا کمکتون کنن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۴۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۲:۳۸:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان

من بعد آخرین تمرینم حدود چهار پنج روز تمرینمو به خاطر مشکلی که داشتم قطع کردم بعد هم پریود شدم پریودم تمام شد و از دیروز تمرینمو شروع کردم

دیروز با دیلاتور 4 ابتدا 8/5 انتها 9/5 بلندی 12 سانت یک ربع و بعد با دیلاتور 5 ابتدا 10 انتها 11 بلندی 11 سانت 20 دقیقه تمرین کردم با دیلاتور 4 مشکلی نداشتم با دیلاتور 5 شدیدا سوزش داشتم که البته همیشه بعد پریود این مشکل رو دارم دیلاتور 5 رو نتونستم کامل وارد کنم و چون سوزشم شدید بود تمرین رو قطع کردم

امروز هم با همون سایزها اولی یک ربع و دومی نیم ساعت تمرین داشتم امروز سوزش خیلی خیلی کمتر بود 

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۵۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان گلم. من سال 93 عقد کردم، دوران عقد شوهرم اصرار داشت رابطه ( دخول) داشته باشیم ولی من قبول نمیکردم به خاطر رسم و رسومات.. تا اینکه 5 ماه پیش عروسی کردیم و شب عروسی هم رابطه داشتم که فقط پردم پاره شد و دخول کامل نداشتیم. چند روزی رفتیم ماه عسل و وقتی برگشتیم باز خواستیم رابطه داشته باشیم که خیلی درد داشتم و نمیذاشتم شوهرم کارش رو انجام بده... چند هفته به همین صورت میگذشت.. شوهرم کلافه شده بود میگفت داری ناز میکنی و چرا بقیه میتونن و ما نمیتونیم... همش غصه میخوردم و ناراحت بودم. تا اینکه دختر خالم رو در جريان گذاشتم اونم ماما سایت رو بهم معرفی کرد و گفت تمرینا رو شروع کن ولی من میترسیدم. حتی از اینکه خودمو تو آینه ببینم میترسیدم چه برسه به اینکه بخوام انگشتمو داخل واژنم کنم واز دیلاتوراستفاده کنم... همش میگفتم نمیتونم وارد کنم و نمیشه و فلان. تا اینکه ی روز اتفاقی دیدم تو خونه دستکش که هست پنبه هم که داشتیم یه دیلاتور درست کردم سایز 7 سانت و با زور و کگل وارد شد خیلی خوشحال شدم روزهای بعدش همش تمرین کردم با سایز 8 و 10 سانت ... ی هفته بعد تمرینا رفتم مسافرت و بعدش هم پریودی و 3 هفته از تمرین جا موندم همش نگران بودم که نکنه باز همه چی خراب بشه و باید از سایز اول شروع کنم... تا اینکه بعد 3 هفته همون روزی که پاک شدم رفتم اقدام و آلت تا نصف بیشتر رفت و خیلی خوشحال بودم که پسرفتی نداشتم ، 2 روز با دیلاتور سایز 10 کار کردم و رفتم اقدام با پوزيشن زن رو که خداروشکر کامل داخل رفت و منم شدم ی بانووووی کامل، کل تمرینات من 2 هفته طول کشید. دوستان گلم شما هم ناامید نباشید و با توکل به خدا تمریناتونو ادامه بدید تا موفق بشید. ممنون از همه عزیزانی که کمکم کردن و بهم روحیه دادن مخصوصا خانم خیابانی عزیز...

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۵۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

دوستان عزیز اینم شرح حال من... 

امیدوارم مفید باشه flower

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۱:۲۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۳۴:۴۵
(ویرایش)

سلام خانوما ميشه بگين ديلاتورو چجوري درست ميكنين؟ من ده ساله ازدواج كردم و يه پسر هم دارم كه با روش سزارين دنيا اومده ولي هنوزم دخول درست حسابي نداريم و سكسمون كلا يه رفع وظيفه شده و اصلا ازش لذت نميبرم خواهش ميكنم راهنمايي كنين مرسي

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۲:۱۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام مهشید جان ما تو این گروه داشتیم که خانمایی مثل شما ده ساله ازدواج کردن و دخول نداشتن، و درمان شدن.خدا رو شکر راه درمان رو پیدا کردی،صفحه اول رو بخون و شروع کن به تمرینات و حتما هر روز انجام بده و تو گروه گزارش بده 

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۲:۳۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)

دوستان دو روز مهمون دارم و از فردا قرار پريود شم تمرينام ب طور اجباري متوقف شد تا بعد يه هفته

ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۵:۲۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Sevda جون خدا قوت 

من فاز دوم مهمون داریم از فردا شروع میشه تا جمعه شنبهdeliciousتلاش میکنم که برسونم و بیام اینجا،ممنون که پیش بچه ها هستیanim2-28

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران