تعداد بازدید : 2082
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۲/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۶/۱
کاربران آنلاین : 0
هیوا@
۱۳۹۵/۲/۶ ۱۱:۵۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۶ ۱۲:۴۸:۴۶

راهنمای خرید سیسمونی

(ویرایش)

تهیه سیسمونی از قدیم جزء یکی از رسم های ایرانیان بوده که معمولا خانواده دختر برای نوه اول خانواده فراهم می کردند. 
تا اینکه با گذشت زمان و با تغییر نحوه زندگی مردم کمی متفاوت تر شد، به طوری که اکثر پدر و مادرهای امروزی ترجیح میدن خودشون اقدام به تهیه سیسمونی برای فرندشون بکنند.
شما اگر سری به فروشگاه های سیسمونی بزنید، با کلی تنوع در وسایل از شیشه شیر بچه بگیر تا تخت خواب و کالسکه و حتی تنوع در قیمتها و مارکها مواجه میشید.
خوب با این شرایط گرفتار چشم و هم چشمی شدن ها انتظاری دور از ذهن نیست...

و اما چه نکاتی را باید قبل از خرید سیسمونی در نظر گرفت:
1. جنسیت فرزندتان چیست؟
2. فرزندتان در چه فصلی به دنیا میاد؟
3. گنجایش منزل شما و اتاق بچه برای خرید وسایل چقدر است؟
4. اصلا توان مالیه شما در چه حد است؟

تمام این موارد را در نظر بگیرید و با توجه به این نکات لیستی از نیازهای فرزندتان برای خرید آماده کنید.
این لیست می تونه شامل موارد زیر باشه:
1. سرویس تخت و کمد
2. سرویس حمل بچه از قبیل کالسکه و ...
3. لباس
4. لوازم بهداشتی
5. اسباب بازی

مطالب بالا مقدمه ای بود برای شروع بحث و حالا تو این تالار فرصتی هست که با هم تجربیاتمون و پیشنهاداتمون را در مورد چگونگی خرید این وسایل به اشتراک بگذاریم. 

۱۳۹۵/۲/۶ ۱۵:۱۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۶ ۱۵:۱۲:۴۳
(ویرایش)

سلام. چه بحث خوب و به درد بخوری اینجا باز کردید.  من تازه متوجه شدم که نی نی م دختره. به شدت نیاز دارم اطلاعاتی در مورد خرید سیسمونی از دوستان بگیرم. چه مارک هایی خرید کالسکه خوبه؟ لطفا با قیمت بهم بگید ؟ در مورد خرید لوازم بهداشتی و شیشه شیر و پستونک و اینا که خارجی باشه هم راهنماییم کنید. 

۱۳۹۵/۲/۶ ۱۵:۵۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۰ ۰۱:۵۴:۳۷
(ویرایش)

وای اینجا خوبه تا تجربه بقیه روهم بشنویم 

من دوقلو دختر پسر باردارم برام انتخاب هرچیز سخته بعضی از وسایل مثل کالسکه و گهواره ام تجربه ای هر کس یه چیز میگه خوبه که اینجا هست

۱۳۹۵/۲/۷ ۱۱:۵۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۱۳:۰۵:۲۵
(ویرایش)

سلام بچه ها.

من با توجه به چیزایی که از اطرافیان شنیدم در مورد راحتی و نکات ایمنی کالسکه سرچ کردم این مورد رو پیدا کردم. جدیدا طوری کالسکه ها رو می سازن که اتاق کالسکه رو به مادر باشه هم از لحاظ روحی برای بچه بهتر هم  بچه بیشتر تو دید مادره. ولی قیمت این مدل کالسکه ها من سرچ کردم تو اینترنت خیلی بالاست !!!sad

(این کامل‌ترین و حرفه‌ای‌ترین ست حمل نوزادی است که در بازار می‌توانید پیدا کنید. وسایل قابل جابه‌جایی آن، کالسکه را برای نوزاد تا کودکان 5 سال مناسب می‌کند. اول روی آن سبد حمل قرار می‌گیرد. بعد کریر، بعد اتاق. اتاق هم رو به مادر قرار می‌گیرد و هم پشت به مادر برای بچه‌های بزرگتر. این مجموعه به همراه ساک لوازم، چتر و وسایل مورد نیاز دیگر فروخته می‌شود. وسایل جانبی دیگری مثل کیت گرما سرما و لوازم مورد نیاز بچه دوم را هم می‌توانید با میل خود خریداری کنید.)

قیمت: 5 میلیون و 800 هزار تومان

قیمت پایین تر با این شرایط اگه کسی خریده میشه به من معرفی کنه؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۲:۱۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۱:۰۲:۱۴
(ویرایش)

سلام واقعا واسه سیسمونی چه چیزایی واجب و چه چیزایی رو بعدا هم میشه خرید ؟؟

تنها خداست که گذرا نیست ... .
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۵:۲۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۵:۳۵:۵۵
(ویرایش)

پوشاک نوزادی کیانا

http://babykaraj.blogfa.com

Telegram.me/kianastore

Instagram.com/kianakidstore

(((ارسال به کل کشور)))

بزرگترین بورس البسه خانگی با بیش یکصد طرح لباس کودک

آشور(برگ سبز)- تاپ لاين-شابن -به آوران-نیلی

pariz-baby sun-tico baby

همه در يك مكان

زيبايي كودكان دلبندتان را دو چندان كنيد 

وعده ديدار ما : كرج- خ شهيد بهشتي - پاساژ آزادي-ط دوم-پلاك40- پوشاك نوزادي كيانا

براي سنين صفر تا 4 سال

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۱:۵۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۶:۳۹:۲۱
(ویرایش)

والا من از فروشگاه اینترنتی مادرآن خرید کردم قیمتاشون خوب بود . سریع هم ارسال کردم حالا دیگه نمیدونم همه ی وسایلی که لازم باشه رو دارن یا نه . لینکش و میذارم برای شما یوهان خانوم

https://madaraan.ir/

خرید سیسمونی هم شده برای ما درد سر
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۱:۵۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۶:۳۹:۲۱
(ویرایش)

یه لیست هم گذاشته بودن که من تا حدودی استفاده کردم . البته وقتی سرچ کردم سایت های دیگه هم گذاشته بودن . لیست سیسمونی منظورمه

لیست سیسمونی

خرید سیسمونی هم شده برای ما درد سر
۱۴۰۲/۶/۱ ۱۴:۲۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۷/۱۸ ۰۹:۲۳:۵۹
(ویرایش)

سلام. من می‌خواستم که برای خرید کالسکه اقدام کنم بین برندهای Maxi Cosi و مک لارن مونده بودم. یه سایت پیدا کردم به اسم کودکو که انواع کالسکه عصایی و مسافرتی و مدلی‌های دیگه هم داشت. قیمت‌هاشو با دیجیکالا و سایت اصلی کالسکه‌ها مقایسه کردم، مناسب به نظر میومد لینکشو براتون میذارم اگه خواستید چک کنید:
https://www.koodakoo.com/486-خرید-کالسکه-عصایی-کودک-سیسمونی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران